Strona 246 z 543
Pokaż wyniki od 2,451 do 2,460 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Nam się marzył chłopak, ale i tak pokochamy córkę Dla nas liczy się zdrowie, a nie płeć Ale mój M. powiedział, że jak odpocznę po pierwszej ciąży to próbujemy wymodzić chłopca, bo On z dziewczynką w piłkę nożną grać nie będzie mógł Śmieję się, bo dziewczynki też mogą grać w piłkę

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    U nas dla chłopca Piotr a dla dziewczynki brak porozumienia ja bym chciała Zuzanna Blankę lub Lenę ale mężowi sie nie podoba. Ja tez w sumie ciagle zmieniam zdanie, tylko chłopca imię pewne zobaczymy czy sie chłopiec we wtorek potwierdzi na polowkowym i moze unikniemy wojny o imię

Kozaczku nic sie nie martw! Lekarz na pewni wie co robi i z dzidziusiem wszystko ok a jak Twój apetyt? Nadal tak dopisuje?

Aniss to dobrze ze mdłości juz Ci minęły...jak mi przeszły to sie czułam jak nowonarodzona mam nadzieje se teraz to tylko jakas niestrawność.

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    u nas miał być Wojtek albo Agatka, jest dziewczynka

Mamy już córkę Zuzie I jak by była druga córka to by była Zosia, no ale ma być chlopak moja corka mówi do niego Zdzisiu, ale nie mamy pomysłu na imie dla chłopca. Co do śpiworka ja używałam, ale dopiero jak mała miała jakies pol roku, fajna sprawa na spacery w chlodne dni, bardzo długo nam słuzyl ten śpiworek około 2 lat.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Dziękuje dziewczyny za słowa otuchy jesteście nieocenione :*
    Mam nadzieje, ze nie skróci sie dalej...
    Co do pytania, niestety wydłużyć sie nie moze, jedynie luteina hamuje dalszy postęp, ale tez brak macanki z mężem hehe oszczędzanie się itd.

Ojjj tak moj apetyt jest nieoceniony- 3,5kg na plusie
    Dzisiaj najświeższe informacje z frontu moja zwykła pokazuje ciut mniej ale to tylko kilogramy, byleby młodzieży moje siedziało jak najdłużej w brzuszku...
    Co ja wgl dzisiaj zrobiłam!
    Poszłam taka zła na szmateks... Kurde kupiłam jedne body czysto białe i pajacyk jak nowka, legginsiki i bluzeczka za to na dziewczynkę nie znam płci, ale stwierdziłam, ze najwyżej komuś dam...

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    U mnie będzie Weronika, podoba mi się jeszcze Majka lub Nadia ale mojemu nie bardzo

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Meginato, kupiłam klej jutro będę próbowała uratować
    Mamy podobne typy co do imion bo dla chłopca tez Wiktor, a dla dziewczynki Wiktoria chciałam Laurę ale nie gra z nazwiskiem. A mam już Huberta.

Ale mam teraz śmiechu bo syn zaczyna jakieś zdania budować ,wychodzi mu ale jak czasem coś palnie to boki zrywac

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar megi27
    Mieszka w
    Polska
    Zapomniałam ..więc co do imion to jeśli syn będzie to Kubuś a córcia to Zuzanna lub lenka

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Maja też bardzo ładne ale mężu nie chce, mowil ze juz Genowefa woli. Tiaaa.
    Fajne są teraz przeceny np w Smyku tylko bardzo mało mają unisex. Może jak 30 się dowiem kto tam mieszka to wybiore się do Lidla bo mają mieć fajne ubranka niedrogie właśnie od 30.

Senior Member Awatar megi27
    Mieszka w
    Polska
    Lub michasia zobaczymy ważne by zdrowe było dziecko .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów