Strona 245 z 543
Pokaż wyniki od 2,441 do 2,450 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, u mnie w zasadzie bez nowości, tylko czuje juz ruchy zwłaszcza gdy zjem cos słodkiego ogólnie jestem zla na siebie, bo przytylam juz 4,5 kg... :/ ale to kwestia tego ze zasiadlam calkiem w domu... wcześniej, przed zwolnieniem bylam w ciągłym ruchu.. a to jakis rower, a to wieczorne bieganie..a teraz siedze, ogladam tv .. jedyny plus jest taki ze nadrabiam zaległości ksiazkowe
    Wczoraj mialam zalamanie.. dowiedzialam sie, ze maz musi na miesiac wyjechac na kurs. Co prawda w weekendy będzie wracal.. ale będzie mi ciezko samej, cale tygodnie
    I najgorsze!... wcześniej nie znosilam słodkiego, ciasta, batony, cukierki czekolady mogly dla mnie nie istniec, a teraz kurde tylko patrze zeby opierdzielic cos słodkiego.. dramat... staram sie zajadac to jakimis pomaranczami, kiwi.. ale jak nie zjem chociaz kosteczki czekolady to robie sie chora maz ma juz kategoryczny zakaz kupowania czegokolwiek słodkiego !

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Kozaczek, a szyjka może się wydłużyć ? Czy luteina tylko chamuje skracanie ? Ja nawet nie wiem co moja szyjka bo jeszcze nie byłam badana oprócz 1 dopochwowego.

Ewak, znam ten ból jak nie ma w domu to jeszcze pzezyje ale jak coś jest w szczególności paczki to uhhh slinka cieknie

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Faktycznie zrobiło się gorąco uff...

Ja w poniedziałek mam wizyte u lekarza a we wtorek udało mi się zapisać na usg połówkowe już jestem ciekawa kto tam mieszka mmm już nawet jakieś imiona wybraliśmy ale nie wiem jak imię dla dziewczynki będzie przyjęte. Więc chyba wole żeby był chłopiec bez stresu :P taki żart.

Dzisiaj jechałam na pobranie krwi i zawieźć mocz. Masakra! Jade 40 min autobusem na czczo i nie umie tego wytrzymać. Tak mnie mdli że dzisiaj naprawdę myślałam że zwymiotuje w nim. Za każdym razem tak mam jak jadę autobusem na czczo A w domu mogę nawet śniadanie godzine dwie po przebudzeniu zjeść :/

Dużo tematów było poruszanych a nie zawsze mam czas też żeby napisać.

Udało mi się, myślę, że w miare naturalnie odstawić syna od piersi. Co mnie bardzo cieszy! I że łatwo poszło...bez awantur i płaczu Mam do czerwca czas żeby nabrać sił na kolejnego cycoholika

Któraś pisała o porodzie. Ja wam bardzo polecam skakanie i kręcenie biodrami na piłce w trakcie porodu oraz jako przygotowanie. Mi to bardzo, bardzo pomogło i przyspieszyło poród!!! Chociaż nie chciałam na niej siedzieć bo bolało mnie to ale położna powiedziała że mnie boli główka napierająca. Więc dzięki pomocy męża jakoś na niej wytrwałam i naprawdę mi to przyspieszyło.

Dzisiaj urodziła moja kuzynka córeczke. Napisała mi (to nie był jej pierwszy poród) że przyjechała na porodówke bez skurczy tylko wody jej się sączyły i jej kazały położne chodzić podnosząc kolana i odwodząc na boki (mam nadzieje że sobie to wyobrażacie)....tak jej to pomogło że w 3 godz urodziła

Ja wózek mam z firmy navington. Ma swoje plusy i minusy jak wiele wózków. Mąż chce żeby kolejne dziecko w nim pojeździło a ja zastanawiam się jak go namówić na inny wózek :P i ciągle nie wiem czy kupić podwójny czy pojedynczy bo Bartek w czerwcu będzie miał 21 miesięcy. Z jednej strony chętnie chodzi ale...swoimi ścieżkami. A jak będę chciała gdzieś iść typu zakupy czy dalszy wypad to co? Hmm...

Ja już też czuje ruchy maluszka :*

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Ewak i mamuska_moniuszka: Gratuluję ruchów pociech! To cudowne uczucie, prawda?

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Mamuska_moniuszka ,fajne rady dot porodu ,gdzies też na filmie na YT o mówili że ruch niby ból łagodzi ,zobaczymy bo 1 przelezałam .
    Jest taka dostawa do wózka chyba Buggy board się nazywa i nawet są z siodelkami ,musisz na Allegro popatrzeć koło 200-300zl jakoś. To długo karmilas, też bym tak chciała

Kupujcie może śpiworki do spania? Jakie duże? Bo znalazłam fajny z motherhood 3w1 tak że do 18mies może starczyc. Nie miałam i nie wiem czy to się sprawdzi.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    To ja miałam na wczorajszej wizycie.
    Kozaczku trzymaj się
    Roksana Widzę, że synka energia rozpiera. Szkoda, bo fajna była.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    No właśnie dziewczyny... Jakie macie wybrane imiona? Czy jeszcze o tym nie myślałyście?
    U nas:
    dziewczynka Blanka lub Laura
    chłopiec Piotr, Jan lub Wiktor

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    U nas:
    -dziewczynka : Bianka
    -chłopiec: Kryspin

Ale prawdopodobnie będzie dziewczynka ( jeszcze nie mamy potwierdzenia, bo chowa swoje wdzięki, ale gin już 2 razy mówił, że widzi wargi sromowe).

Senior Member Awatar megi27
    Mieszka w
    Polska
    Ja spiworka używałam z synem i powiem że sprawdził się z początku ale jak miał ok 8.msc i jak widział że go wkładam do spiworka a nie do kolderki płacz był i teraz kupię cienki spiworek zamiast kolderki na lato i kocyk a kolderke Wschowie na sierpień wrzesień .
    Znów mi było wygodniej nosci w beciku dziś i niż w w spiworku

Zależy od dziecka .

Nadrabiam was powoli .w między czasie łapie dzieci i kładę spać

Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    U nas Kubus to imie jest nam pisane
    Mam nadzieje, ze kiedyś do synka dolaczy Kaja marzy mi sie parka...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów