Strona 242 z 543
Pokaż wyniki od 2,411 do 2,420 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar megi27
    Mieszka w
    Polska
    I. Znów ludzi obrazasz od trolli naprawdę weź patrz na siebie . I skończ ponizac innych .

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez megi27 Zobacz posta
    Tjb termin mam na 14.07 ale cięcie ma być około 26.06 więc
    Bede sobie tutaj .
    Czy możliwe jest to bym poczuła ruchy już ? Dziś 15,6 tydzień ciąży prawie 16 a od wczorajszego dnia czuje takie jak by lekkie stukanie w dole podbrzusza tylko ja to czuje narazie ...hmm dziś też mam tak akurat siedzę i też mam takie ciągle płukanie jak by kłucie lekkie nie wiem.
    Ale może to nie ruchy...
    Jak tam twoja reka czy tan noga i jednak dziecku nic nid jest? A tak to pisalas ze ze schodow spadlas i poronilas? Fakt nie ty tylko kakasia tylko ze to ty!

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Cień wiatru .jesteście nie miłe na forum i od początku źle jakoś pisaliscie do mnie .w ogóle nie znam ludzi to życia nie zdradzamy a tutaj są całkiem spoko kobietki. Doradzają a nie narzekają ciągle jak ma ktoś problem. Czy wątpliwość .po prostu. Tyle.

Proszę Cię, kłamałaś od samego początku a potem sama się w tych kłamstwach pogubiłaś. Najpierw pisałaś jako Kakasia potem jako Megi, a jeszcze kłamstwo że Kaskasia spadła ze schodów i poroniła... Dziewczyny Cię rozszyfrowały a Ty dalej wymyślałaś jeszcze większe bzdury, na koniec uciekłaś jak Ci udowodniono kłamstwa

??? Ja was sledzilam podczytywalam i wiem.ze była nijaka kaksia czy kaksik napisałam do niej z tydzień temu nie odp mi też wczoraj weszłam i miałam.odp od Kakasi że była w szpitalu ze straciła ciąże kolejne dziecko ... Eh próbowałam ja pocieszyć Ale cóż jej mam napisać w takiej sytuacji .
    A ja po prostu dolaczylam do was mam synka milanka męża
    Nie wiem o co tutaj mnie kttos podejrzewa Ale dziwna sprawa .
    Jeśli nie mogę do wąż dołączyć to ok zrozumie was.poza tym nazywam się Magda stąd megi Nick .jak co odejdę ..
    Nazywasz się Magda, w profilu masz Marta. U nas miałaś synka teraz masz dwójkę. Jak nie troll to co? Rozdwojenie jaźni?
    Nie wspomnę, że z krwiakiem i plamieniami chodziłaś z synem na sanki na 3 godziny i jeszcze wiele innych wątków.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    I. Znów ludzi obrazasz od trolli naprawdę weź patrz na siebie . I skończ ponizac innych .
    dziewczyno ty spojrz lepiej na siebie raz piszesz a a raz b. Nikt by ci nic nie zazucal ale ty sie gubisz w tym co piszesz masz chyba rozdwojenie jazni..

Mieszka w
    Polska
    Boże zejdzcie że mnie .dość mam was lipcowe. Ciągle mnie obrazacie dość tego .jesteście po to by kazda wykurzyc z forum i to się wam udaje widzę.
    Jesteście nie miłe .Bede na innym forum tu się normalnie nie da pisać powoli .zgroza!!

Ja konno 10 lat jeździłam.ona kocha konie w pokoju ma ich z ok 70.zabawek . Wiem już jest zapisana na terapię konną i z psem dogoterapie ma

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Narazie nie .czekamy na opinie o niepełnosprawności już dziś wypisalam na wczesne wspomaganie córki w przedszkolu. Urodziła się z zamartwica urodzeniowa na 10. Minut mówili ze jej mózg jest niedotleniony że chora będzie jak urośnie i tak też było .od małego ja rechabilitujemy prywatnie i na NFZ. I w domu ćwiczymy z nią bo traci równowagę jak biega .biega nogami na boki od 2 lat .nie nadąża za rówieśnikami .ma zaburzenia umysłowe zero skupienia Ale ważne ze żyje .pieniądze nie grają roli ważne by były postępy u córki . Musi mieć kontakt z dziećmi by się rozwijać. ... Znów co do szczypien to kuzynka szczepila tymi drozszymi 3w1 jakoś tak. I jej córka ciągle była chora .A ja miałam te. Trzy wklucia na NFZ. Udo ręka ręka . Dało się przeżyć płacz dziecka Ale syn i tak od małego ciągle leżał w szpitalu biegunki wymioty. W kolo do roku czasu .Tak było z nim .sam się odwadnial mimo że pił dużo .też nie rozumie tego do dziś ...Ale lekarze mówią że to z przepukliny pepkowej. .która ma do dziś gdyż chirurg sądzi ze 1 cm nie zaszkodzi mu.

Dwa cytaty powyżej są z profilu kakasia26. Brzmią znajomo? Nie pogrążaj się już megi

Mieszka w
    Polska
    Zgłaszam to bo dość mam was lipcowe jesteście nie miłe i tyle !!!!@!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów