Strona 240 z 543
Pokaż wyniki od 2,391 do 2,400 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Megi witaj na naszym forum i zycze duzo wytrwalosci :-)
    Ja doceniam to co mam i z drugiej ciąży bez jakichkolwiek komplikacji ciesze sie, mimo ze z powodu moich dzieci z pracy mnie wyrzucili nigdy bym czasu nie cofnela i tak bym w druga ciaże chciala zajsc ...wszyscy pytaja o plec a malo kto czy wszystko ok czy dziecko w brzuchu zdrowe,a to chyba najwazniejsze :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar megi27
    Mieszka w
    Polska
    Ja też z powodu opuznienia córki nie mogę do pracy iść. Chodzi do przedszkola syn do szkoły Ale trzy razy w tygodniu jeżdżę z majka do specjalistów i na dogoterapie ((zajęcia z psem) i będę jej zalateiala na wiosnę zajęcia rechabilitacyjne na koniu ..Ja jeździłam.konno 10.lat więc po cc zobaczę może skuszę się z córką jeździć konno znów .razem raźniej i syna wciagniemy w to

U nas dziś pochmurno za mgła poruszy śnieg ..a ostatnio się skusiłam na zjazdy na dupolocie takim talerzu na śniegu z córką i synem jeździłam .

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    U mnie wszyscy pytają na szczęście jak się czuję i jak dzidziuś. Mieszkamy z moimi rodzicami, a Ci to już w ogóle dają mi swoje złote rady i jak chcę się zabrać za coś czego ich zdaniem nie powinnam robić to zaraz wyręczają, ale zdaję sobie sprawę, że po prostu się martwią i nie chcą by po raz kolejny było coś nie tak.
    W rodzinie dawno też nie było małego dziecka więc mają manie podchodzenia i głaskania brzuszka, co nie zawsze mi się podoba.

Senior Member Awatar megi27
    Mieszka w
    Polska
    Skąd znam te glaskanie brzucha mi mama glaskala jak się zaczly ruchy z synem. Też nie lubiłam tego .a teraz mieszkam z dziećmi i mężem na górze domu i mam spokuj... . Jedynie co mnie wnerwia to ze mimo że ja sobie kupuję ubranka to ona się chwali koleżanka ze bedzie babcia i one jej dawaja ubranka. .
    Ciągle robi tak przy każdym dziecku a nieraz syna mi na spacery brała bez pozwolenia. I sobie jechała do koleżanek na plotki .szkoda słów .
    Ja jej mówiłam.nieraz ze ja matka jestem i jak jej dam dzidzia to ubrana będzie i jak co dam jej ubranka na przebranie ...i weź tu gadaj a ona swoje .aż mój jej swoje powiedział że ma skończyć zwozic ubrania .itp bo jego mama tak nie robi .bo to chore .

Senior Member
    megianto

O mnie
    To moja zapowiedziała, że będzie robiła kolejną wyprawkę, a rodzina narzeczonego już ma poszykowane ubranka tylko czekają aż będziemy znali płeć. Będę miała fure ubranek jak tak dalej pójdzie, bo my oczywiście też co nieco kupujemy - szkoda odmówić sobie takiej frajdy No i mi jeszcze każdy narzuca jaki ma być kupiony wózek :/

Ja też dostaje fure ubranek, jestem im wdzieczna ale to nie potrzebne bo ja przecież też sobie chce sama troche kupic. Pozatym denerwuja mnie teksty a po co ci to ja nie miałam I sie obeszłam, szkoda pieniedzy trzeba oszczedzac brr nie nawidze takich rad. Co do wózka też chcieli mi wcisnac stare wózki duże nie wygodne, a ja już im na szczescie wytlumaczylam zeby mi dali spokoj bo sama pojade do sklepu kupie wozek a im nic do tego jaki I za ile. Pozatym goraczki juz nie mam jupi. Jutro czeka mnie wizyta w krakowie na drugim badaniu prenatalnym, oby bylo ok.

Senior Member
    megianto

O mnie
    W takim razie Gabi trzymam kciuki.
    Nam wózek akurat chrzestny dziecka będzie kupował, ale on się na szczęście nie wcina co do modelu, koloru itd. Mamy tylko dać znać jak jakiś znajdziemy i wtedy pojedziemy kupić. Jednak z tym zakupem chcę poczekać do wiosny, bo planuję kupić używany.
    Co do badań to ja 21 lutego mam połówkowe Już nie mogę się doczekać aż te 4 tygodnie miną.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Hej dziewczyny,

Witam nową mamusie

[B][/AnissB] współczuję moli... Ciężko się tego dziadostwa pozbyć. Ale walcz kochana walcz dasz rade na pewno.

Co do wagi to ja przybrałam 2.4kg na razie wiec ladnie. Z Kacprem miałam w tym samym tyg 3.5kg na plusie wiec fajnie ze teraz mniej.

Co do mojego samopoczucia to sama nie wiem... Wczoraj miałam wizytę bo w niedziele i poniedziałek miałam krwawienia. Powiem Wam ze się totalnie załamałam... Poszłam na wizytę a gin do mnie ze ona nie ma w gabinecie usg i zeby mi zrobili to musi mi dać skierowanie na nie. Ale generalnie nie ma potrzeby bo z bolami i krwawieniem powinnam pojechać do szpitala. Oczy zrobiłam wielkie bo w Poznaniu na kazdej wizycie miałam robione a ta mi mowi ze 3usg mi przysluguja jak na nfz. W końcu dala mi to skierowanie ale jak się okazało zamiast w trybie pilnym to dala standardowe. Pierwszy wolny termin na 3.03 :| tak się wściekłam ze zadzwoniłam na infolinie i pytam co to ma być a dziewczyna do mnie ze pani doktor dobrze postapila bo usg w ciąży to dodatkowa usługa i sprawdza czemu w Poznaniu nadużywają tego badania... Dosłownie ciemnogród. Firma placi mi abonament a tu takie jaja. Zapisalam sie na jutro do jakiejś kliniki zeby sprawdzić czy z lozyskiem i maluchem ok a im napisze reklamacje o zwrot kosztów.

Na razie nie mam na szczęście krwawień i brzuch mnie nie boli ale ruchów tez nie czuje i tym sie martwię. Chociaż jak na razie te ruchy nie byly jakies częste wiec tym sie pocieszam ze jest ok.

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Ja mam wizytę u gin dziś, od rana byłam u lekarza pierwszego kontaktu dał mi antybiotyk oby pomogło

Ja robiłam już chyba 6 razy usg na nfz, bo były wskazania, u ciebie też są skierowanie ci sie nalezy. 3 usg to podstawa,ale nie norma tylko podstawowy obowiazek

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów