Strona 24 z 543
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja Pappa raczej robić nie będę, mam nadzieję, że na przesiewowym wszysttko będzie ok!
    Trochę nabieram sobie do głowy
    Basia fajnie Ci, że miałaś takie badanie i, że włączyl Ci na 3d, ja poczekam sobie chyba miesiąc na oglądanie malucha, chociaż chodzę prywatnie

Co do witamin muszę skonsultować z lekarzem, kwas foliowy biorę, a wit w jedzonku
    Bo wiecie co, ja może świruję, ale jadłam witaminy w poprzedniej ciąży i tak odżywiłam syna, że 4150g się urodził, mówią, że drugie dziecko jest większe...Ja zwolenniczka porodów siłami natury, jak powiedzą, że będzie ponad 4kg, to rozważe poważnie cesarkę

Lecę gotować makaron na obiadek, tagiatelle ze szpinakiem i curry, co z tego! Do nedawna kochałam makaron, teraz zbiera mi się ślina na samą myśl !
    [/url

[/url]

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Coś w tym jest drugi syn urodził się większy od 1 u mnie niestety skończyło się cc bo było zagrożenie życia dziecka

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    A ile pierwszy ważył? U mnie urodził sie niedotleniony lekko przez to i tydzien antybiotyk, położna położyła sie na brzuchu zeby pomoc wyprzeć, bo 1,5 h parte miałam, dlatego moje obawy

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    pierwszy ważył 2600 urodzony pod koniec 36tc drugi wazył 3200 urodzony w 40tc
    pierwszy sn rodzony od 21 do 6 rano przyczym cały czas musiałam przeć bo syn był wysoko i nie było rozwarcia , też mi lekarz pomugł wypchnąć dziecko

hej dziewczynki.. z witaminami a waga dzieci chyba nie ma to nic wspolnego bo ja obie ciąże na tabsach a jedna 2800 a druga 2600.. suplementujecie wit d? ja odkąd biore co 2-3 dni czuje się żywsza..przynajmniej kwas foliowy bierzcie.. test pappa zalecany jest mamusiom starszym lub z obciązeniami chorób geneycznych w rodzinie.. teraz usg prenetalne 3/4d mówi wystarczająco o naszych dzieciach więc spokojnie.. jeśli będzie coś nie tak to sami Was skierują..

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    mlodamama21 ja biorę kwas foliowy ciągle pół roku także spokojnie
    A kwasy DHA na pewno tez kupię, ale łatwo się mówi, naprawdę nic fajnego ponad 4 kg urodzić, więc się martwie :P
    [/url

[/url]

Member
    mabr

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-02 zobacz kalendarz
    Ja biorę i witaminy dla kobiet w ciąży i witaminę D dodatkowo oraz lek na tarczycę. Witaminę D poleciła mi dr, ze względu na to, że tuż przed ciążą robiłam badanie krwi na poziom witaminy D i miała trochę za mało. Ostatnio kuje mnie w prawym jajniku. miałyście może kiedyś podobnie? tak się zastanawiam, czy to jest normalne?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Lusia_88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-01 zobacz kalendarz
    Mabr chyba normalne. Mnie czasami kuje lub lekko pobolewa raz w lewym jajniku, raz w prawym, podobno macica się powiększa. Ale chyba warto wszystko skonsultować z lekarzem

Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    Franek urodzil sie naturatnie wazac 3750 w 41tc. Ja nie rozważam i nawet nie dopuszczam do siebie myśli o cesarce. Mam nadzieje, ze wszystko (łącznie z dzieckiem) ulozy sie tak,ze nie bedzie konieczne cc ja biore Euthyrox i witaminy dla ciezarnych firmy Solgar, jak w pierwszej ciazy.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Moja pierworodna ważyła 3710g wiec malutka tez nie byla
    Kurcze mdłości nadal się utrzymują i nie mam chęci na nic... dlatego tak mało udzielam się na forum

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów