Strona 231 z 543
Pokaż wyniki od 2,301 do 2,310 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Ostatnio znajoma powiedziała mi bym zwróciła uwagę przy kupnie wózka na długość gondoli, bo im się wydaje, że już dla ich córeczki jest powoli za krótka. W związku z tym kieruję do Was pytanie... Jaką długość gondoli najlepiej wybrać? Może to i głupie pytanie, ale jakoś mnie nurtuje Także będziecie na to zwracały uwagę przy zakupie, czy kupicie po prostu wózek taki jak Wam się podoba i tyle. Wózek będziecie chcieli używany czy nowy i dlaczego?
    Ja myślę o zakupie używanego wózka, za którym będę rozglądała się na wiosnę. Wolę kupić lepszy używany niż gorszy/mniej praktyczny nowy.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Dziekuje dziewczyny za wszelkie porady :-) lepsze takie doswiadczonych mam niz lekarzy czy farmaceuty.... Filip juz dzis o wiele lepiej tylko nie chce jesc ale sily mu wrocily, a ja natomiast co zjem to zwracam. Teraz sie coli napilam i mowie Wam pychota :-) ale widze ze nie tylko u mnie szpital w domu....taki okres byleby do wiosny.

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Zdrówka życzę wam dziewczyny. Znów zrobiło się cieplej to wirusy szaleją mam nadzieję, że nas nic nie dopadnie. Dzieciaki właśnie zaczynają ferie. Dziś zrobiliśmy sobie wypad w trasę do ich prababci 87 lat Strasznie się ucieszyła Wczoraj tez cały dzień w trasie by wszystkie babcie odwiedzić Na szczęście, aż tak daleko nie mieszka, ale prawie 100 km, padam ze zmęczenia oczy mnie bolą od jazdy po ciemku hehe, ale było warto

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Meginato, Gdybym miała teraz kupować to był by to używany głęboki (dziecko nie zdąży zniszczyć) nie musi być jakiś mega wypasny ,i później fajna spacerowke oczywiście na pompowanych kołach .

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Hej dziewczyny
    Nie odzywałam się kilka dni bo szykowaliśmy urodziny dla Kacpra w sobotę. Bardzo fajnie wszystko wypadło a młody zadowolony z prezentów i gości i to najważniejsze. Ja się chyba przeciążyłam bo wczoraj dostałam krwawienia więc znow stres. Ogólnie juz bym chciała żeby byl czerwiec i zeby ten czas ciąży minął.

Megianto co do wózka to ja mam po synu Bebetto Luca. Ma długą gondolę co jest bardzo dużym plusem. Wiem ze wiele dziewczyn narzekało na wózek Exlander ze jest baardzo krótką gondolka. Także lepiej dokladnie porównać niż wtopić.

Ewelina wracaj do zdrowia
    Ostatnio edytowane przez mrówka17 ; 23-01-17 o 03:05

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Ja mierzyłam ile ma moja gondola to 72 cm tak myślę że taka długość powinna starczyc bo 74 cm dziecko ma na 9 m więc już może być spacerówka

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja na tego adamexa co patrzę ma 80cm, ważne to jest jak dziecko jest duże. Bratowa ma Graco i jest zachwycona, mała ma 9mieisecy j mieści się, ale jest malutka i drobna, moje dziecko na 3 miesiące ważył 8kg nie wiem ile cm, wiec wszędzie był jak kluska i się ciezko mieścił. Koleżanka po sklepie z wózkami z metrem chodziła i mierzyła

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Gabi1811 Zobacz posta
    Ja właśnie mam 38 stopni koszmar byłam na opiece całodobowej dostałam leki, ale nic nie dają, ciągle nie moge zbić gorączki.
    Gabi - ja zbijałam gorączkę zimnymi ale nie lodowatymi okładami. Do tego nie przykrywałam się na cebulkę, bo było mi za gorąco, co wywoływało u męża oburzenie, no bo jak się jest chorym to trzeba się wygrzać i wypocić - ale w ciąży z tym trzeba uważać, bo przegrzewać się nie można. Który dzień chorujesz? Ja nie brałam leków żadnych. Dziś trzeci dzień moich zmagań z przeziębieniem. Jest lepiej, mam osłabienie, temperatura rano była 36.35 a teraz coś około 35.89. Możesz też same nadgarstki schłodzić, jak nie lubisz okładów na czoło.

No i zbijanie zaczynałam od ok 37.05 bo jak podejdzie pod 37.90 to już ciężko zbić. Mierzenie temperatury co godzinę i zapisywanie.
    Do tego picie picie i picie. U mnie to soki z żurawiną, bzem czarnym, dzika róża i ostatecznie malina - ale jej się boję pić w ciąży. I jedzenie - ogromne poczucie głodu. Noi miód z wodą i cytryną (miodu nie wolno zalewać wrzatkiem, bo traci właściwości)

Po dzisiejszej wizycie u lekarki ogólnej - mam brać dużo witaminy C, przepisała mi ją w tabletkach, ale nie wykupię recepty wolę owoce i warzywa. No i pochwaliła że nie BIORĘ LEKÓW SAMA! Tego się w ciąży nie robi!

Co dali ci Gabi w tej aptece, bo PARACETAMOL w zielonym opakowaniu i apap to jedyne co można w miarę bezpiecznie w ostateczności brać.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 23-01-17 o 09:53
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Ja profilaktycznie biorę rutinoskorbin i pomaga też przy moich pękających naczynkach na nogach (rutozyd) .
    A jak mnie coś brało to pilam witamine c 1000.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    i nie boisz sie sama na wlasna reke brać leki?
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów