Strona 230 z 543
Pokaż wyniki od 2,291 do 2,300 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    A i jeszcze z pół szklanki odgazowanej coli, czasem działa cuda ale to przy niestrawności bardziej. I sok marchewkowy oraz wszystko co jagodowe. Na ból brzucha herbatka niemiecka na brzuszek z milupy, do kupienia na Allegro, mnie uratowała jak wymiotowalam 15razy

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Tak czytam Was w kwesti karmienia i przerażające jest to jak niektóre kobiety podchodzą do karmienia. Nie mówię tu o tym że ktoś nie chce karmić bo to już indywidualna sprawa i nie oceniam takich kobiet. Ale takie gadki typu że mleko matki jest bezwartościowe po jakimś czasie . Ja taką opinię usłyszałam od lekarza ginekologa, jak ja wogóle mam czelność karmić roczne dziecko przecież dziecko za duże i mleko złe lepsze modyfikowane. Wcięło mnie wtedy jak to usłyszałam. Jak coś co jest naturalne może być lepsze od sztucznego. Wykarmiłam 2 dzieci córkę 1,5 roku, syna 2 lata. Wiadomo piersi po karmieniu nie są idealne, ale nie jest też źle.
    Ewelina współczuję choroby syna. Mój też często łapie takie chwilówki że budzi się rano i wymiotuje ale tak do południa i przechodzi. Ma tak co kilka miesięcy. Usg nic nie pokazuje. Zawsze mam w swojej apteczce elektrolity, smectę, krople przeciwwymiotne i takie mleczko, występuje także w tabletkach ale wtedy jest dla dorosłych (nie pamiętam nazwy).

Member
    ERIS

O mnie
    A co do mojej teściowej ten typ tak ma, Czasem owszem sprawi mi przykrość ale już się przyzwyczaiłam i olewam niektóre jej wypowiedzi. Ona mówi swoje a ja i tak robię po swojemu.

Member
    ERIS

O mnie
    a co do suchej skóry polecam Wam krem własnej roboty. Ja w końcu zrobiłam i jestem bardzo zadowolona bo stosuję zarówno na twarz jak i na brzuszek piersi itp.
    Korzystałam z przepisu z tej strony
    http://klaudynahebda.pl/krem/

Member
    ERIS

O mnie
    Przy problemach z brzuszkiem to u nas herbata, sucharki, kisiel, lekkie zupy typu ryżanka itp.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    A u mnie cera w drugą stronę. Przetłuszcza się i czerwone wypryski pojawiają się na skroniach, których nawet dobrze nie idzie zakryć Byłam u dermatologa, przepisał mi maść, ale jak na razie kiepskie rezultaty.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    A od wczoraj potworne przeziębienie. Walczmy domowymi sposobami bez leków na zbicie temperatury. Wczoraj było najgorzej, bo 38.04, ale ok północy już 36.04 więc spadła, ale dziś od około 11.30 jest na etapie 37.45, teraz spadła troszkę do 37.35. Masakrycznie się czuję i jutro idę szukać przychodni z lekarzem ogólnym do której mogę się zapisać i gdzie mnie przyjmą. Mam nadzieję że mnie przyjmą gdzieś. W swojej przychodni mam tylko ginekologów, ale najbliższą wizytę mam dopiero 2.02. Mam nadzieję że zrobią mi 30.01 połówkowe bez problemu.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja dzisiaj obiegalam się za dzidciorem na zabawie z mojej pracy... Normalnie oboje po 20 chyba pójdziemy spac :P zjadłam rownież wlasnie kanapki az 3 z masłem i czosnkiem

Co do cery ja w 1 ciąży miałam idealną cerę. Nigdy po żadnych zabiegach, kwasach nie była tak piękna. Teraz juz mniej wyskakuje, ale mam płaty suche i strasznie jest unaczyniona. Momentalnie cała czerwona i plamy

My dzisiaj zaczynamy 22 tydzien, ale leci!!!

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Zdrowka wszystkim. Moja mama wlasnie dostała takiej goraczki i leci jej z zatok :/ Mam nadzieje, ze nie załapiemy...

Ja właśnie mam 38 stopni koszmar byłam na opiece całodobowej dostałam leki, ale nic nie dają, ciągle nie moge zbić gorączki.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów