Strona 23 z 543
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Junior Member
    Lusia_88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-01 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, mam do was bardzo ważne pytanie: w którym tygodniu (najpóźniej) pojawił się u was zarodek w pęcherzyku? Bo ja byłam wczoraj u gina i nadal nie widać. 5 tyg temu na teście miałam już słaaaabiutką drugą kreskę więc wychodzi, że jest mniej więcej 7 tydz. Leekarz powiedział, że na razie wszystko jest dobrze bo pęcherzyk rośnie ale ja się bardzo boję, że tam może się już nic nie pojawić.... Mam przyjść w piątek

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Lusia umie tak było w 1 ciąży tyle że ja musiałam czekać 2 tyg na wizytę i było już widać serce lekarz powiedział że organizm być może wstrzymał rozwój ciąży na jakiś czas

Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    My mamy wózek po Franku - Adamex Jogger. Gondola w tym wózku super, duża (w sensie długa - Młody urodził się 57cm) świetna. Za to spacerówka do bani, beznadziejna. No ale mamy w też osobną parasolkę Mclarena. Rozkłada się do płaskiego. Więc jak tylko drugi dzidziuś będzie stabilnie siedział przeskakujemy na parasolkę, bo z tą spacerówką z Adamexa to ja zwariuję jak będę musiała znowu z niej korzystać

Lusia_88, jak trafiłam na IP z powodu krwawienia to był ok 6t.2d. i było tylko widać ciałko żółte w pęcherzyku. Po 5 dniach była na kontroli u swojego gina i już było widać bijące serduszko. Więc niepotrzebnie się nie stresuj. Poczekaj spokojnie do wizyty. Musi być dobrze

Member
    mabr

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-02 zobacz kalendarz
    Ja też w rodzinie powiedziałam jak pojawiły się już 2 kreseczki. A dzisiaj powiedziałam w pracy i o dziwo każdy się już po mnie spodziewał, nawet szef... A co do wózka, szukałam na allegro. a co myślicie o takim rozwiązaniu doświadczone mamusie? http://allegro.pl/raf-pol-wozek-whit...612358776.html

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Mabr ładny wózek i dobra cena poczytaj czy gdzieś nie ma opinii osób które używały go.

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Bo tak dobre koła widzę i wszelkie dodatki potrzebne. Ja przymierzylam mojego 3 latka do spacerówki i wiem na ile starczy

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Lusia Trzymam kciuki!
    [/url

[/url]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dobry wieczór kobitki w dzień dopadła mnie jak ja to się śmieję moja "narkolepsja" więc jeszcze siędzę na lapku i szperam po necie... wczoraj byłam na prywatnej wizycie, szarpneło mnie bo dałam aż 240zł za wizytę z tym że na własne życzenie chciałam usg piersi bo od dłuższego casu jakiś rok jak nie więcej boli mnie lewa pierś od zewnętrznej strony ale ooo dziwo nic tam nie ma, a jak córka mnie dotknie oprze się to zwijam się z bólu nie mam pojęcia co to może być, może od biustonosza no nie wiem mniejsza o to, badanie suuuper ! usg "dowcipne" oczywiście ale po malutku wszystko patrze a tu taka kijaneczka taki ślimaczek bez skorupki hehehe no i bachhh lekarz włączył 3D szok, dołki na oczka się robią coś tam wyrasta rączki nóżki normalnie szok ! co do wózka mam właśnie Espiro Atlantic gondola baja wielka sztywna w sensie ze dzieciak nie wyslizgnie sie czy jak zlapie to sie nie zalamie opakowanie hehe spacerówka troche zamotnana z montowaniem pasków troszke ale tez gitra duża przestronna itd odkupiłam do w pierwszej ciąży od kuzynki czyli miała go ona później ja póżniej pożyczyłam do jednej koleżance niedawno pożyczyłam go drugiej koleżance i wrócił do mnie w stanie idealnym. skretne pompowane koła prowadzi się dobrze po piachu i po asfalcie ale jest strasznie ciężki i duży po złożeniu ciężko mieści się w bagażniku... teraz wizyte mam 9 na nfz a 19 prywatnie i nie wiem gdzie chodzic musze sie zastanowic... uciekam laseczki piszcie co u was :*

Dziewczyny ja nie wyrabiam z mdlosciami...meczy mnie od samego rano do nocy najgorsze sa ranki i wieczory...nic nie pomaga...test pappa....bedziecie robily??

Hallo dziewczyny gdzie jesteście ? Test pappa słyszę pierwszy raz, aleee przezierność karkową miałam robioną w pierwszej ciąży a z tego co czytałam przed momentem to też jedna z części tego testu... pogadam z ginem jak pójdę na następną wizytę bo to akurat będzie 11-12 tydzień więc akurat no i jak co dzień ano wstałam dziś mąż odwiózł młodą do przedszkola a ja leń od rana w wyrze przy tv i lapku, znowu bez apetytu zjadłam z bólem banana bo musiałam witaminy wziąć w brzuchu jeździ jak by czołg albo traktor orał pole a jedzenie rośnie w gardle i jem na siłę :/ , a biorę Femibion Nata 1. A co u Was babeczki ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów