Strona 229 z 543
Pokaż wyniki od 2,281 do 2,290 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Paolkus ja tez mam okropnie suchą cere odkad jestem w ciazy...do tego stopnia ze mi sie łuszczy - nigdy tak nie miałam. Nakupiłam kremów w aptece, ale pomagaja dosłownie na pare godzin i jest to samo. Teraz od może dwoch tygodni ciągle mnie suszy i doslownie ze 3 litry wody dziennie wypijam i jest odrobine lepiej, ale problem i tak został.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Mi na suchą skórę pomaga peeling taka silikonowa myjka z rossmanna za ok 4zl,czasem podbieram krem syna na azs i picie wody oczywiście

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Mi peeling tylko na chwilę pomaga, tak jak kremy. Też mi się łuszczy

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Mam ten sam problem z tą suchą skórą posmaruje, a i tak się łuszczy jak szalona. Zastanawiałam się nad jakimś olejkiem do kąpieli na azs syn czasem takich używa jak ma mocno wysuszoną skórę. Jedyny plus to włosy mi się nie przetłuszczają

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    A u mnie na odwrot, nawet jak nie posmaruje kremem to mam taka nawilzona i gladka jak nigdy. Zero wypryskow czy czegokolwiek. Normalnie w zimie to mialam sucha a teraz jestem z niej mega zadowolona...to samo wlosy nie przetluszczaja sie tak jak zwykle. Chyba chlopczyk w brzuchu siedzi skoro urody nie zabiera.

Za to syn mnie zarazil choróbskiem okropnym, ból żołądka wymioty goraczka i te sprawy.....ledwo żyje. I nic nie moge na to wziac nawet :-/

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    ewelina110389 dużo zdrowia
    Ja też mam bardzo suchą skórę, kremuję, smaruję ale efekt nawilżenia na chwilę.

Dziewczyny wybieracie się na szkołę rodzenia? Kiedy najlepiej się zapisać na takie zajęcia?

O mnie
    Heja!
    Mój też ostatnio miał gorączkę i biegunkę. Bardzo nam pomógł Tasektan. W odróżnieniu od smecty smak okej, i jeszcze zagęszcza kal. I pani w aptece sprzedała mi niforuksazyd w zawiesine, mimo iż jest na receptę . Są jeszcze dobrzy ludzie i probiotyk oczywiście. Tylko na szczepy k bakterii trzeba patrzeć.

Ja nie chodziłam do szkoły rodzenia, wiem że to głupie ale stwierdziłam że poród to natura i będę wiedziała co robic. Nawet ordynator powiedziała że pięknie urodziłam hahah cokolwiek to znaczy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Na tą suchą skórę ,dobry jest tez tonik z kwasami które lekko złuszczają martwy naskórek. Ja mam jakiś z bielendy

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Roksana, dzieki za info :-) u mnir to taka lipa troche...lekarz kazal dawac marchewke gotowana paluszki i ryz a on nic ztych rzeczy nie chce. Zrobilam mu zupe lekka i troche zjadl. A w aptece tez słabo można sie dogadac nimi. Lekarz mi kazal kupic elektovit a ta na to ze nie da bo.to dla doroslych...a jest info ze od 3 r.ż. albo mówi że mam dać dicoflor do mleka..gdzie mleko jak dziecko ma biegunke...tragedia.

Co do szkoly rodzenia ja chodzilam ale nic mi to nie dalo bo i tak nie wiedzialam jak.sie zachowac. Teraz sie bardziej przygotuje ale z filmikami z yt ;-)

O mnie
    Ewelina, to dziwny ten lekarz . Dobre jjeszcze banany i nie dawać soków ani słodyczy bo zwiększa się liczba bakterii w jelicie. I o mleku tez słyszałam by nie dawac. a slone paluszki by dziecku sie pic zachciało .jeszcze swojemu kisiel dawałam i wafelki ryzowe. Orsalit jest dla małych dzieci ,mój o dziwo wypije jak mu dam łyżka i powiem że to na srake to ci pomoże
    Wtedy co miał biegunkę to pytam się rano czy ma kupe a on mówię że "koto" nie, "slaka" tak hahah

Położne na YT są dobre

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów