Strona 225 z 543
Pokaż wyniki od 2,241 do 2,250 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Tak się zaczęłam teraz zastanawiać. Miałam pracę na umowę zlecenie, czyli zero profitów z racji ciąży. Jestem studentką i mama podciągnęła mnie pod swoje ubezpieczenie w pracy. Jak urodzi się dziecko to z automatu zostanie objęte ubezpieczeniem tym co ja czy też będę musiała je oddzielnie ubezpieczyć gdzie indziej (np. narzeczony by mógł je ubezpieczyć podciągając je pod swoje ubezpieczenie)?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Megianto chodzi o problemy z nadwaga w późniejszym życiu dorosłym jako dzieci nawet na cycu mogą być pulchne.

Ewelina ogolnie takie siadanie ma piłce w szerokim rozkroku i wznoszenie na palcach,odchylenie się do tyłu, bujanie i robienie okręgów. Miałam jakies ze szkoły rodzenia, moze cos na yt znajdę

Kasiuszka ja chyba zdjeć nie wstawiałam, ktoś inny

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Megianto kurka niech mnie któraś dziewczyna poprawi jesli sie mylę ale o ile pamiętam to dziecko do 18r.z. jest z automatu ubezpieczone i nie trzeba go nigdzie dopisywać. Ale tak jak mowie nie jestem na 100% pewna.

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Mnie po urodzeniu kazali gdzieś dopisać do ubezpieczenia i jest u męża

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kozaczek Zobacz posta
    Megianto chodzi o problemy z nadwaga w późniejszym życiu dorosłym jako dzieci nawet na cycu mogą być pulchne.

Ewelina ogolnie takie siadanie ma piłce w szerokim rozkroku i wznoszenie na palcach,odchylenie się do tyłu, bujanie i robienie okręgów. Miałam jakies ze szkoły rodzenia, moze cos na yt znajdę

Kasiuszka ja chyba zdjeć nie wstawiałam, ktoś inny
    W tym sęk, że ja przez całe życie przy kości. Na pewno mniej niż w dzieciństwie, ale do szczupłych osób nigdy nie należałam.

O mnie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170120_120742364.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	88.5 KB
ID:	99838Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170120_120748125.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	92.6 KB
ID:	99839Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170120_120801879.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	89.4 KB
ID:	99840

Pokój jeszcze nie jest skonczony bo brakuje np parapetu i jakis dekoracji ale ujdzie
    I troche przy zmniejszaniu zdjeci cos dziwnie powychodziło , i zielony jest ładniejszy na żywo ,taki groszkowy pastelowy
    Ostatnio edytowane przez Roksana93 ; 20-01-17 o 12:36

O mnie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170120_120811540.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	88.8 KB
ID:	99836Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170120_120848441.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	94.6 KB
ID:	99837

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytuje ze strony ,link: http://www.nfz-szczecin.pl/xelud_upr...cdb46d37331892

Uprawnieni do świadczeń. Dzieci

Osoby do 18 roku życia, mają prawo do opieki zdrowotnej niezależnie od tego, czy są ubezpieczone, czy nie. Ustawa stanowi jednak, że podlegają one obowiązkowi ubezpieczenia, co oznacza, że muszą być do ubezpieczenia zgłoszone. Zgłoszenie dziecka lub dzieci do ubezpieczenia nie ma wpływu na wysokość składki na ubezpieczenie zdrowotne.

Tytuł do ubezpieczenia

Dziecko ma kilka potencjalnych tytułów do ubezpieczenia: jako członek rodziny lub jako podopieczny instytucji, lub jako uczeń. W zależności od tytułu, do ubezpieczenia zgłasza je:

albo jedno z rodziców lub dziadków
    albo instytucja, która się dzieckiem opiekuje lub w której dziecko przebywa
    albo szkoła, do której ono uczęszcza.
    Jeśli dziecko nie ma żadnego z ww. tytułów do ubezpieczenia, ustawa daje mu prawo do świadczeń opieki zdrowotnej jako dziecku nieubezpieczonemu do 18 roku życia.

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Tak, wg prawa dziecko do 18 r życia może korzystać z opieki zdrowotnej, tak jak kobiety w ciąży, ale u nas w kraju wiadomo jak jest. Zawsze wołają, przynajmniej u mnie... Także lepiej być ubezpieczonym chociaż w UP

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Megianto mama pewnie miała wypasione mleko ;o Haha musiałam śmieje sie, bo wlasnie nie ma czegoś takiego jak jałowe mleko... A np na spotkaniu z pracy rzuciły sie u mnie na zast kierownika, ze dzidcko 1,5 roku i jeszcze karmi sporadycznie...Tak mi sie jej szkoda zrobiło, bo ona sie im tłumaczyła. Co kogo to drażni? Jedna nawet moja bardzo dobra kumpela z tekstem, ze do pół roku jest wartościowe, pózniej to woda, nie wytrzymałam i nakrzyczalam na nią, że widać, ze mama jej cycka nie dawała, bo opowiada cudy niewidy- cud woda zamiast mleka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów