Strona 222 z 543
Pokaż wyniki od 2,211 do 2,220 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Ja duphaston miałam w 1 ciąży jak miałam plamienia w 13 tyg, pojechałam wtedy na szpital ale po 3 dniach mnie wypuścili bo ustało wszystko . Od 3 trymestru też przestałam brać bo nic się nie działo, i córa zdrowa się urodziła i to dwa tygodnie po terminie
    I tak właśnie zadziałały tabletki na podtrzymanie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Aż za bardzo

Member
    kwiatek2982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    ewelina110389 – no właśnie tak było, że mi lekarz nie powiedział a mężowi napisał płeć na kartce. Jak się ktoś nas pyta o płeć to mówimy, że ja nie wiem a małżonek wie. Jak ktoś jego podpytuje to mówi, że powie jak ja będę wiedziała i na razie koło się zamyka

Martussia - u mnie łóżko też 180/200 – od niedawna mieszkamy sami i stwierdziliśmy, że takie łóżko musimy mieć – bo do tej pory najlepiej zawsze wysypialiśmy się na urlopie jak gdzieś jechaliśmy i były takie łóżka bo w domu do tej pory była zwykła wersalka

Wiecie co jak czytam dziewczyny jak piszecie o tych kolorach i wystrojach pokoju dla dziecka to teraz są niezłe możliwości. Jak ja byłam mała to czegoś takiego nie było. Nie kojarzę aby specjalnie dla dzieci robiono pokoju - przynajmniej w moim bliskim otoczeniu. Teraz to idzie kręćka dostać od możliwości. Ja raczej pójdę w uniwersalne kolory a różowy to już odpada (nie podchodzi mi), ale czerwony to już inna sprawa - lubię ten kolor.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kwiatek2982 Zobacz posta
    ewelina110389 – no właśnie tak było, że mi lekarz nie powiedział a mężowi napisał płeć na kartce. Jak się ktoś nas pyta o płeć to mówimy, że ja nie wiem a małżonek wie. Jak ktoś jego podpytuje to mówi, że powie jak ja będę wiedziała i na razie koło się zamyka

Martussia - u mnie łóżko też 180/200 – od niedawna mieszkamy sami i stwierdziliśmy, że takie łóżko musimy mieć – bo do tej pory najlepiej zawsze wysypialiśmy się na urlopie jak gdzieś jechaliśmy i były takie łóżka bo w domu do tej pory była zwykła wersalka

Wiecie co jak czytam dziewczyny jak piszecie o tych kolorach i wystrojach pokoju dla dziecka to teraz są niezłe możliwości. Jak ja byłam mała to czegoś takiego nie było. Nie kojarzę aby specjalnie dla dzieci robiono pokoju - przynajmniej w moim bliskim otoczeniu. Teraz to idzie kręćka dostać od możliwości. Ja raczej pójdę w uniwersalne kolory a różowy to już odpada (nie podchodzi mi), ale czerwony to już inna sprawa - lubię ten kolor.
    To ja jak się urodziłam (lata 90) miałam już swój pokój. Był wytapetowany cały, a tapeta była w miśki na zjeżdżalniach do wody. Pamiętam ją do dziś.
    Ostatnio edytowane przez megianto ; 19-01-17 o 18:00

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    No to i ja dorzucę swoje 3 grosze... Nas była w domu 6 dzieci. Były 3 pokoje plus kuchnia z jadalnią. W 1 rodzice spali a na kolejne dwa przypadało po 3 dzieci. Nie było dziecięcych mebelków tylko meblościanki, nie było tapet w misie, różowych ścian na szczęście tez nie. Było fajnie

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Kwiatek dobrze ze jestes bo przynajmniej nie czuje sie osamotniona ze swoim widzimisie ze nie chce znac plci :-D

Kozaczek ja swojego syna nie dawno wygnalam z pokoju :-D zrobilismy mu juz jego pokoj lozko ma tam i spi zadowolony i wlasnie ma kolory dwa w pokoju jasna zielen troche taka mieta i taki szary. Mi sie bardzo podoba :-)

Ja tez pochodze z wieloldzietnej rodziny 4 siostry plus rodzice i mieszkanie dwupokojowe wiec bylo wesolo ale teraz jest jest w zyciu wygodniej i czemu z tego nie korzystac :-)

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Polecam zajzec do Pepco ,mega poprzeceniane rzeczy są. Kupiłam body śliczne za 5.99zl ale na razie się wstrzymałan (ledwo) do póki płci nie znam.

Ja mam zmywarkę najtańsza z Amici i jest zarabista. Mam już 1.5 roku i w życiu już bym ręcznie nie chciała zmywać ,tym bardziej jak mężu ja co wieczór ładuje

Ja pokój jak i w sumie resztę domu malowałam sama ,i to w zaawansowanej ciąży a tapetę kladlam też sama ,nie liczac syna w salonie i sypialni też ale to wcześniej.

Miałam pokój z siostrą ,nie podobał mi się. Wytapetowany cały ale biala tapeta, na suficie modne kasetony, plytki jak do gospodarczego i okropny żyrandol . Ale tata sam zrobił łóżko piętrowe i ciągle się bilysmy o to która śpi na górze
    Pamiętam nasze tańce w lusterku do piosenek z kaset np modern toking

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja jeśli chodzi o dziecięcy pokój wychodzę z założenia, ze w dzisiejszych czasach to wygoda!
    Nasz salon jest zawalony od zabawek... Co so pokoju chciałabym bardzo prosty. Łóżko syn będzie miał Ala domek nie wiem czy kojarzycie jakas szafa komoda i pudła na zabawki, z wyposażenia moze jeszcze stolik, krzesełko, nie będzie typowych mebli. Musi miec przestrzeń i swój kąt, jak nie tak jak mowie ja tam będę uciekać

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Paolkus wiesz co ja urodziłam dzien po terminie, ale ciągle mówili, ze urodzę wcześniej, bo gdzieś 34/35 tydzien dostałam skurczy w nocy, ustało, 2 dni pózniej u lekarza dowiedziałam się, ze mam rozwarcie na 2 palce i jak na pierworodke, to w każdej chwili moze mnie złapać, mimo leków, wiec dolozyli jeszcze wiecej leków, Nospa itd, zeby do 38 wytrwać. Jak zaczęły mi się sączyć wody szyjka okazało się, ze jest niedojrzała... Ale szybko nawet poszło zważając na to, ze fizjologicznie powiedzieli, ze narządy niegotowe i nawet za miesiąc nie urodzę ;p a tu 8h i po robocie

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Ja żałuję że przy 1 porodzie leżałam caly czas , bo ponoć jakieś kucanie chociaż czy skakanie na piłce go przyspiesza ,no ale nie wiedziałam. Teraz będę prosić o piłkę . Czy któraś używała ? Mniej boli w takiej pozycji?

I żałuję jeszcze bardzo że ja dosłownie nie chciałam karmić piersią. A to przez moją matkę bo mi nawkrecala że mam za małe piersi i tak nie wykarmie, że mi obwisna , że brodawki mi całe porani do krwi ,że to jak dojna krowa się wisi ciągle z cyckami i nic zrobić nie można i inne takie rzeczy. Jak teraz powiedziałam ze bardzo chce tylko piersią to już babka z matką zaczęły swoje wywody ,ale mam je gdzieś i tym razem będę mądrzejsza i nie zamierzam słuchać, tym bardziej że nie wcale nie karmily

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów