Strona 22 z 543
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamusie Ja tam powiedziałam rodzinie jak tylko 2 kreseczki się pojawiły. Samopoczucie u mnie bez zmian, czuję się strasznie mdłości, senność oraz do tego paskudne wzdęcia ;P We wcześniejszych ciążach aż tak źle się nie czułam.
    Co do wózka to chyba lepsze pompowane Ale to zależy po czym się będzie jeździć po chodniku czy po piachu....z powodu braku chodnika.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Sympatyczna90

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Zuzia urodziła się 3.11.2013
    Cytat Zamieszczone przez Juston Zobacz posta
    Jak tam dziewczyny samopoczucie?
    U mnie nadal zero objawów.
    Pierwszą wizytę umówioną mam na 27.10 wg moich obliczeń będzie to 6t2d mam nadzieję, że serduszko będzie już bić
    U mnie jakby wszystko ustalo, i senność i mdłości i wzdęcia.. Jedynie co bola mnie piersi..zwłaszcza lewa.mam wrażenie ze jest większa niz prawa
    Jutro mam pierwsza wizytę na 16:20

Senior Member
    Sympatyczna90

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martussia Zobacz posta
    Witam nowe mamusie Ja tam powiedziałam rodzinie jak tylko 2 kreseczki się pojawiły. Samopoczucie u mnie bez zmian, czuję się strasznie mdłości, senność oraz do tego paskudne wzdęcia ;P We wcześniejszych ciążach aż tak źle się nie czułam.
    Co do wózka to chyba lepsze pompowane Ale to zależy po czym się będzie jeździć po chodniku czy po piachu....z powodu braku chodnika.
    Powiemy dopiero po jutrzejszej wizycie o ile juz będzie serduszko. Wiemy tylko ja i M. I moja siostra. Wypaplałam jej bo nie mogłam

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Mnie wlasnie nie mdli tak juz, ale mam lekkie bóle podbrzusza, mam nadżerke, wiec pewnie przez nią, mam bynajmniej taka nadzieje, byle do piątku do wizyty, bo ide założyć kartę ciąży, dam badania lekarzowi i takie tam.
    No i odbiorę wyniki cytologii, bo ostatnia wyszła fatalna i kazali po antybiotyku powtórzyć.
    Najchętniej całe dnie bym leżała, ta pogoda mnie dobija

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Co do wózka bratowa jak tylko sie dowiedziała o ciąży mówi, żebym zerknęła na tomygreen chyba tak... ale strasznie niski, my z mężem wysocy, poprzedni syn urodził sie ponad 4kg, dlugasny, wiec komicznie by to wyglądało
    Mieszkamy na wsi i pierwsze pół roku życia ścieżki głównie leśne będą w użyciu zatem czegoś poszukamy wygodnego i zwrotnego, ładnego przy okazji

Senior Member
    Sympatyczna90

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aguska696 Zobacz posta
    Kasiuszka skrętne kółka są mega mega mega wygodne. Do tego pompowane
    Zgadzam sie przy Zuzi miałam wózek tako jumper x i byłam mega zadowolona. Gondola duza, dobrze osłonięta a ze Zuzia z listopada to akurat to bylo atutem. Jedyny minus to waga. Teraz nie wiem jaki wózek kupimy.. Myślałam o jakimś x-landerze bo w sumie na lato nie jest potrzebna super duza gondola.
    A Wy macie jakies swoje typy?

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Mi wpadł w oko espiro Atlantic lekki jest i zwrotny, już go macałam więc niedługo zakupie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Czesc dziewczyny.Moge sie przylaczyc??
    Mam na imie Magda 32 lata i jestem mama 3.5 rocznego Dorianka o ktorego walczylismy 5 lat a teraz niespodziankowo skonczylam 7 tydz.z druga dzidzia pozdrawiam Was wszystkie

Cytat Zamieszczone przez madzia.glasgow Zobacz posta
    Czesc dziewczyny.Moge sie przylaczyc??
    Mam na imie Magda 32 lata i jestem mama 3.5 rocznego Dorianka o ktorego walczylismy 5 lat a teraz niespodziankowo skonczylam 7 tydz.z druga dzidzia pozdrawiam Was wszystkie
    hej hej witamy!

ja dziś dziewczyny zadowolona..beta z 16,1 na prawie 300.. w macicy pęcherzyk jeszcze bez tętna..ale jest!!!! w poniedziałek juz wizyta ciązowa mam nadzieje, że chorobsko mnie pusci do jutra bo już padam ze zmęczenia..

Ja tez wygadalam najblizszej rodzinie jak tylko 2 kreski zobaczylam.ogolnie samopoczucie mam do bani.w 1 ciazy oprocz rosnacego brzuszka nic mi nie bylo.dopiero na koncu mega wysokie cisnienie i opuchlizna...urodzilam 37t4d porod kleszczowy i mlody nie przytomny przez leki ktorymi zbijali mi cisnienie...a teraz moge zasnac w pol sekundy i mam mega mdlosci i zgage...mieszkam od 9 lat w uk.wiec usg 1 pewnie ok.10-12tyg.ale na szczescie mam bliksa kolezanke kyora pracuje w klinice usg i juz widzialam 12.10 serduszko.u lekarza doktorowa zapytala czy to dobra nowina dla mnie powiedzialam ze oczywiscie...zmierzyla cisnienie i juz mam pod gorna granice wiec stwierdzila ze bede czesciej monitorowana ze wzgledu na pierwsza ciaze a raczej cisnienie w ciazy...kazala czekac az polozna sie ze mna skontaktuje i zaprosi na wizyte

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów