Strona 217 z 543
Pokaż wyniki od 2,161 do 2,170 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Martussia
    Zazdroszczę Ci łóżka, bo moja powierzchnia spania na 2 osoby to 110 cm i powoli przestajemy się mieścić, ale jesteśmy w trakcie remontu i za jakiś czas będzie większe łóżko

Co do spania to ostatnio zasypiam na lewym boku, a śpię trochę na prawym trochę na lewym. Na plecach zdarza się rzadko, a jeśli już naprawdę się przydarzy to budzi mnie ból krzyża.

Zaciekawiłyście mnie tym kocykiem z bambusa. Chyba sama muszę się za nim rozejrzeć

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mrówka17 Zobacz posta
    Ewelina a Ty juz wiesz kto mieszka w brzuszku? Bo nie pamiętam

Dziewczyny które znają sie na kosmetyce mam pytanie. Czy hybrydy w ciąży są bezpieczne? Wyczytałam że tak ale wolę się upewnić
    Mróweczko są bezpieczne. Pewnie jak juz wiele osób polecam bloga i jej funpage - mamaginekolog. http://mamaginekolog.pl/manicure-hybrydowy-w-ciazy/
    Pod koniec ciąży ja bym sobie odpuściła bo nigdy niewiadomo kiedy Maluch bedzie chciał przyjść na świat a do porodu przynajmniej 1 paznokieć musi byc zmyty bo po kolorze pod paznokciem ze tak to ogólnie napisze lekarze moga oceniać rożne rzeczy. Jak miałam operacje to musiałam zmyć nawet bezbarwny lakier ze wszystkich paznokci

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kozaczek Zobacz posta
    Co jest najlepsze musiałam zrobic badanie moczu... Co sie obczailam tydzien czasu... Jak mam go zrobic jak latam w nocy czasami 3 razy sikac? Nie da sie, ze sie obudzę i nie pójdę :/ dzisiaj wstałam raz i Młody dał pospać do 8:45, wiec jakos te 5 godzin sie udało nie sikac.. Poprosiłam mamę zeby podjechała mi zawieść, bo przez tą głowę jestem nie do życia. Dopiero wstajemy na śniadanie. Bez kawy się nie obędzie
    Kozaczku, może głupie pytanie... a to trzeba nie sikać wczesniej przez 5 godzin? Nigdy o tym nie słyszałam. Ja chodze siusiu w nocy przynajmniej 10 razy... serio! Jak rano juz jestem na tyle przytomna zeby łapać siuski to po prostu myje sie i łapie, mimo ze poprzednie siku było godzine temu.
    Chyba cos mnie ominęło. Ale tak jak mowisz no nie byłabym w stanie nie sikać 5 godzin w nocy.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Ja raz czytałam, że taki po 4 godzinach najwcześniej może być pobrany.

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Martussia my tez mamy lozko 180/200 u mnie to nic nie daje przy moim mezu wielkoludzie ktory sie jeszcze rozpycha.

Ja mam badanie moczu co druga wizytę...i jakos dopiero teraz sie zastanowiłam czy mi mija te 4h no czasem nad ranem tez pójdę siku. Ja w nocy raczej mam spokój, za to wyciągu dnia biegan jak szalona do łazienki

Kozaczku juz za 1 razem jak pisałaś o tych bambusowych to sie zdecydowałam kupic. I otulaczek i pieluszki i kocyk. Mamy ogród i tak myśle ze po urodzeniu wszystkie letnie miesiące przed nami a na tarasie zawsze miłej bedzie i dzidziuś sie nie przegrzeje. No i wlasnie moje pytanie: czy z takim maluszkiem od razu można wyjsć na zewnątrz?

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    No ja też jestem ciekawa czy można wyjść na dwór tak od razu jak jest ciepło.

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Unikać upałów a tak czemu nie wychodzić? Co do moczu mi mówili że pierwszy z rana ale nie pytałam co ze wstawaniem nocnym bi ja max 2 razy ide

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja osobiście korzystam z hybryd firmy makear, poleciła mi je znajoma ginekolog są bez jakiś tam trzech szkodliwych składnikòw, dodatkowo trzymaja się bez zarzutu I nie są drogie. Jak wykonuje jakieś czynnosci przy paznokciach to zakładam maseczkę, żeby nie wdychać zapachu.

Junior Member
    magnolia012

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-13 zobacz kalendarz
    Dziewczyny rodzę w czerwcu a nadal nie mogę się zdecydować. Którą klinikę polecacie jeżeli chodzi o poród w Białymstoku?

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Też bede

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!