Strona 214 z 543
Pokaż wyniki od 2,131 do 2,140 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Co do wyprawki jak nie macie od nikogo- możecie spokojnie kupować w dowolnej ilości od 0-6 bodziaki, pajace tego nigdy za wiele, tylko nie kupujcie raczej tiny baby, tylko normalne 0-3, bo ja miałam np ogromna ilośc od bratowej 3,4 kg dziecko urodziło sie duże, wiec od nowa segregacja ciuchów... Lepiej kupic wieksze niż za małe, No takie dziecko szybko rośnie bardzo... w dodatku piorąc osobno dziecięce ciuszki lepiej miec w zapasie tego, zeby nie prac pare ciuszków w pralce. Na początku ciagle sie przebiera dzidcko, bo tu mu sie uleje, tu kupka przeleci itd... Takie fajne bawełniane przewiewne ciuszki polecam zbędne są na pewno buciki, jakies super kompleciki mało wygodne a ładne, ja tego nakupiłam mnostwo, a ubrałam raz, czy dwa i za małe, Albin wraz przebralam, bo niewygodne

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Witaj Kwiatku O matko a ja myślałam, że jestem sama. Też mam 35 hehe.
    Ostatnio edytowane przez Martussia ; 18-01-17 o 18:15

Hej Dziewczyny.

Jestem z sierpniówek i mam do Was pytanie. Konkretnie do tych, które robiły test PAPPA.

Czy lekarz kazał Wam robić test z krwi wcześniej i z wynikami iść na USG czy przy USG pobierano krew i czekałyście wtedy na cały raport FMF??

Pytam, bo zgłupiałam. Chodzę jednocześnie do dwóch lekarzy ( na NFZ i prywatnie), każdy z nich kazał mi zrobić Pappa wcześniej, żeby na USG mieć już wynik. Teraz doszły mnie słuchy, że robi się to w jednym dniu, żeby statystka przy wyliczaniu prawdopodobieństwa miała sens. Jakie jest Wasze zdanie, jak to robiłyście??

I jeszcze jedno pytanie, czy 10t6d jest już ukończonym 10 tygodniem. Wszędzie jest napisane, że można robić PAPPA od 10 tygodnia i już zgłupiałam i myślę czy mogę jutro iść ( 10t6d), bo prenatalne mam 28.01 a na wyniki trzeba poczekać.

Także sorki, że ze Wam zawracam głowę, ale mam Was za mądrzejsze od siebie

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Lolcia ja miałam pobierana krew w ten sam dzien co USG - 10 minut wcześniej. Co do wieku to ja według OM byłam 11+1 i lekarz sie martwił czy mi terminu nie dał za szybko bo dzidziuś musi byc odpowiednio duży zeby go zbadać. Dużo zależy od miejsca gdzie robisz, u każdej było trochę inaczej a wiele nie musiało sie decydować na ten Pappa i robiły tylko USG.

O mnie
    Najlepiej zapytaj tam gdzie masz te prenatalne czy powinnaś wcześniej iść na pobranie krwi do Pappa czy nie. Ja czekałam 2tyg na wyniki i miałam je w potrójnej dawce: najpierw ryzyko wyliczone z wieku, potem skorygowane po USG, a dwa tygodnie pózniej skorygowane jeszcze raz po Pappa

O mnie
    Kozaczku ja nic nie mam jeszcze wiec mówisz ze te ciuszki 0-6 to kupować bez problemu? Boje sie ze na ostatnia chwile nie udźwigne takich zakupów na raz

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Minion jasne tak jak mowie bodziaki- Tesco i Hm np często są jakies promo na pojedyncze można kupic, ja co rozmiar nialam np 10 sztuk i ciagle to było w użyciu, pajacyki do spania, skarpetki, jakies bawełniane ciuszki jak najbardziej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Ja przy starszym synku nakupiłam na używanych bardzo duzo, Wypralam w wysokiej temp i prasowałam, wiec same wiece Ogromnie duzo rzeczy kupiłam i odciążyło to budżet

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Ba, nawet do roku czasem kupowałam, pamietam świetny kombinezon na zimę z metką kupiłam 9-12m (obliczyłam ze syn będzie miałam pół roku-9mies to sie przyda, a jak nie sprzedam) No i wiecie co kupiłam z mamas papas taki super za 22 zł, syn pochodził a sprzedałam za 38zl na grupie, bo wrzucałam licytacje

O mnie
    Kurcze no własnie...ja dziś bylam w Tesco i sporo fajnych ciuszkow tanio było. Wytrwam do tego 31.01 zeby wiedziec plec na 100% i przestane sie ograniczac. Faktycznie masz racje ze pozniej glupio prac po 3 rzeczy, a jak bedzie wiecej to sie przynajmniej uzbiera

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów