Strona 213 z 543
Pokaż wyniki od 2,121 do 2,130 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Member
    kwiatek2982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny - pozwolicie że do Was dołączę. Od jakiegoś czasu czytam to forum i wiele podawanych przez Was rad jest dla mnie bardzo cennych ponieważ jestem w pierwszej ciąży i wszystko jest dla mnie nowe. Mam 35 lat i tym bardziej się boję o moje dziecko. Na ostatnim badaniu mój małżonek dowiedział się czy będziemy mieć chłopca czy dziewczynkę - ja na razie nie chcę wiedzieć. Ruchów dziecka jeszcze nie czuję, ale sobie tłumaczę, że jeszcze mam czas (teraz jest to 19 tydzień). Badanie połówkowe mam na 30.01 czyli podobnie jak kilka z Was. Jak na razie czuję się dobrze i jak mi zdrowie pozwoli to chcę chodzić do pracy do końca marca. Dziś mam wolne i w końcu się porządnie wyspałam i jakoś humor mi się poprawił, bo jak wracam czasami z pracy to jestem taka wypompowana, że na nic nie mam siły. Z wyprawki nie mam nic i sama nie wiem jak się za to zabrać bo ilość rzeczy, ich wybór mnie przeraża. Mam nadzieję że z czasem się rozkręcę a na dobre wezmę się za przygotowania jak się też zrobi cieplej za oknem bo na razie to ta pogoda nie wpływa dobrze na moje samopoczucie - nie mogę się już doczekać wiosny. Ostatnio sobie uświadomiłam, że boję się tego co będzie i czy dam z wszystkim radę, w końcu wszystko dla mnie będzie nowe. A wiadomo strach ma wielkie oczy.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Witaj Kwiatku
    Nie martw się, dasz radę. U mnie to też pierwsze dziecko, w tym roku skończę 34 lata więc też nie jestem najmłodszą mamą Przyznaję, że i na mnie ta pogoda nie ma najlepszego wpływu. Ale już niedługo i będzie wiosna. Tzn ja lubię śnieg itd ale jednak szybko robi się ciemno i jakoś nie mam energii w ogóle.
    Rozgość się

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Reni, mnie po koprze wzdyma jeszcze bardziej

Hej Kwiatku , wszystko będzie dobrze. To Twój facet zna płeć a ty nie? Nie korci Cię go zapytać ?

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Kwiatek witaj na naszym forum ie martw się na zapas, ze wszystkim sobie świetnie poradzisz. Tak jak piszesz strach ma wielkie oczy

Eris Twoja tesciowa to widzę podobna do mojej z wnerwianiem serdecznie Ci współczuje. Ja sobie nie wyobrażam mieszkania z moja teściową bo chyba zle by się to skończyło. A z wyprowadzka nie jest tak łatwo jak sama piszesz. Mysle ze musisz jej pokazac gdzie jej miejsce i olac co ona mowi. Innego sposobu chyba nie ma.

Reni ja mam wlasnie dzisiaj taki bol podbrzusza. Dodatkowe znow biorę dopochwowo luteine i wróciło plamienie... Pewnie podrazniam sobie tego polipa jak aplikuje ale jednak stres lekki mam czy to na pewno polip czy cos się kurka dzieje. Zastanawiam się czy nie odstawić tej luteiny w cholerę bo tylko mnie stresuje.

Ja w piatek i sobotę bardzo wyraźnie czułam ruchy a teraz znów cisza. Chociaż miałam taka śmieszna sytuacje dwa dni temu. Usypiałam mojego Kacpra i chcial się przytulic. Jak się położył na brzuchu to maly zaczął skakać. Tak mnie to rozbawiło ze zaczelam sie śmiać a Kacper razem ze mną chociaż nie wiedział o co mi chodzi

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Hejka. Witaj kwiatku. Jejku ja też ma 35, więc nie jesteś sama. Też polowkowe mam 30.01, będzie dobrze. Też nie kupilam nic z wyprawki jeszcze. Zdążę. Grunt to nie kupować z zapasem zbędnych pierdół bo jest ich od groma.
    U mnie ok, dzidziusia się rusza od ok 17tc,dzis jej nie czuje bo dużo biegam. Najaktywniejsza w nocy. Ruchy czuje bo jestem bardzo szczupła. Też poczujesz, wtedy kiedy się nie będziesz spodziewać.

O mnie
    A mój nowy lekarz okazał się fajniejszy niż poprzedni. więc jestem zadowolona choć na wizycie wszystko od nowa przeanalizowal z badań, wyniki podpisywał do karty ale usg nie zrobił. Ale i tak jestem bardziej zadowolona.

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny to że tatusiowie nie czują ruchów kiedy wy czujecie jest normalne. Nie za bardzo wiem dlaczego tak się dzieje ale pamiętam z pierwszej ciąży że dziewczyny pisały że tak się dzieje (u mnie też) i teraz wy piszecie. Ale potem jak dzidziuś jest większy to tacie będzie łatwiej wyłapać ruch.

A mi się zrobił zajad w ciąży macie jakiś sprawdzony sposób

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Masz mało witamin z gupy B - więc zjedz jabłko czy jakiś inny owoc i powinno szybko przejść
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    A ja dzisiaj nie wytrzymałam i kupiłam kilka ubranek, takie słodkie są...
    Witam nową mamusie

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Kochane mnie też żołądek dokucza muszę przyznać. Wczoraj po kapuśniaku...
    Kłuje mnie wtedy. Dzisiaj mało zjadłam, a jak maz zrobił kolacje to najadłam się za troje. Zrobił sos słodko kwaśny z kurczakiem i ryżem... w szoku jestem lepsze 10 razy niż ze słoika jakiś sos byłam sceptycznie nastawiona, bo tu ananas tu cos tam, ale jednak acet to facet dobre mi wyszło

Co do strachu- ja jeśli chodzi o pielęgnacje dziecka itd nie martwię się raczej, ale moj synuś będzie miał 4 lata... Jest momentami bardzo niegrzeczny, ogolnie strasznie ruchliwy jest, czasami troche boje się, ze usiądę i będę płakać jak przyjdzie mi miec dwójkę takich dobrodzieji

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów