Strona 210 z 543
Pokaż wyniki od 2,091 do 2,100 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Co do wyprawki wezme się za tą czerwcową listę z synem na tym etapie miałam juz sporo, teraz jakos na luzie, piza tym nie znam płci, ale mam nadzieje w lutym poczynić pierwsze zakupy będę patrzeć na grupy lokalne, olx, Allegro, niektóre rzeczy warto kupic używane za polowe wiadomo takie rzeczy jak kołyski, kosz Mojżesza, bujaczki, czasami dzieci nie akceptują, moj syn np miał huśtawkę taka na boki fajnie bujala i nienawidził jej
    Ale teraz będę mądrzejsza i kupie np otulacze i koc i pieluszki bambusowe na lato, drogie, ale mega praktyczne przewiewne

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Kozaczku moj też nie nawidzil chustawki , jak tylko go wkladalam to był ryk. Może z 2-3 razy użył i sprzedałam. Właśnie się zastanawiam czy kupić otulacze. Mi bardziej chodzi o taką dużą pieluchę bambusowa/bawelniana i w to owijać. Przy synu nie miałam a w rozku to jakoś tak niewygodnie ,i za ciepło w czerwcu

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Co to jest ten kosz mojzesza ? Mi sie wydawalo ze mam wszystko po synku ale jak czytam Was to polowy z tych rzeczy nie mam...u mnie bardzo sprawdzil sie lezaczek bujaczek. Uwielbial w tym zasypiac i jak mu wibracje pod tylkiem wibrowaly :-D

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Ewelina kosz Mojżesza to taka troche gondola. U mnie się przyda bo łóżeczko do sypialni nam sie nie zmieści wiec najpierw kosz a potem łóżeczko jak z kosza wyrośnie. I wtedy tez przeprowadzka z sypialni

Roksana tak jak napisałam nie wiem od czego, lekarzem nie jestem wiec sie nie wypowiem. Ale duza ilość wód nie ma znaczenia. Widzę, ze Kozaczek potwierdza

Dziewczyny bylam u Gina. Baaardzo mila pani doktor, dala mi skierowanie na połówkowe, zapisalam się juz na 8.02,no i powiedziała ze z l4 nie będzie problemu po tych moich przejściach. Mam przyjść na wizytę 13.02. No i co do cc, jesli nadal chce to mam to zgłosić na którejś z ostatnich wizyt i dostane od skierowanie do szpitala na ustalenie terminu. Także mega spoko. Jeszcze poszłam z Kapim, bałam się ze będzie marudzić a ona sobie z nim pogadala, krzeselko mu przyprowadziła zeby sobie usiadł heh.
    Takze jestem zadowolona.

Ja w końcu zrobię ta listę naszych bąbelków ale to w przyszłym tyg bo jeszcze musi mi laptop w weekend dojechać z Poznania bo tego juz nie brałam i kolezanka mi przywiezie bo przyjedzie na urodziny mojego malucha.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    No właśnie dziewczyny, jest w ogóle sens kupować rożek dziecku na czerwiec?

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Mróweczka
    To ci zazdroszczę ginekologa, bo mój taki super nie jest, a chodzę prywatnie i zastanawiam się nad sensem płacenia lekarzowi za wizytę tym bardziej, że już jest ok, więc chyba przepiszę się na NFZ.

Pierwsze dziecko urodziłam w lipcu i jak najbardziej rożek mi się przydał, np dziecko spało w nim w nocy i nie musiałam go dodatkowo okrywać zbytnio, zresztą noworodki lubią cieplutko. W późniejszym czasie rożek może posłużyć za kołderkę do wózka.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Oj bardzo Was przepraszam ale ja również sporadycznie się odzywam. Czytam Was systematycznie, chociaż czasem się zdarza że mam do nadrobienia 10 stron na raz. Ja również nie jestem do końca zadowolona z ginekologa, tzn. jest miła i wyjaśni jakby co, ale martwi mnie jedno wogóle nie bada. Poza pierwszym badaniem potwierdzającym ciążę i pobraniem cytologi potem do końca już nic. Nie bada stanu szyjki.
    Chodzę do niej już drugą ciążą. Zleca badania krwi i 3 podstawowe usg, no i położna sprawdza na jakiej wysokości jest ciąża. Chodzę akurat do niej ze względu na to że jest miła mimo że jest w innej miejscowości. Ale lekarze ginekolodzy tam gdzie mieszkam to wogóle mają gorszą opinię niż ta Pani dr.
    Co do kg to mam 3 na plusie więc nie jest źle. Ale i tak boję się że do końca i tak dobiję do 80 albo nawet więcej. Tak już mam, mimo że się nie obżeram na potęgę. Jakiś czas temu pisaliście jak się liczy tygodnie ciąży, my możemy sobie liczyć jak chcemy ale gdy jesteśmy u lekarza podajemy skończone tygodnie. Czyli jak teraz ja jestem w 18t5d to mówię 18.
    Co do usg my jesteśmy zapisani na 30.01.
    Mam wrażenie że to dzieciątko jest inne niż dwójka starszych, choćby dlatego że ruchy są sporadyczne. A w przypadku starszych dzieci zaczęły się szybko i były systematyczne. Ale każda ciąża jest inna. Strasznie jestem ciekawa Waszych brzuszków.

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Mróweczko jak super, że trafiłaś na takiego gin! Sama szukałaś tam czy z polecenia gdzieś poszłaś? nie musisz sie juz L4 ani niczym stresowac

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    ERIS też jeszcze nie miałam badania wewnątrz ,trochę to dziwne bo w poprzedniej ciąży u innego gina na każdej wizycie . Może teraz coś na polowkowym . Ale tego że wydaje się być dobrym lekarzem to nie mogę mu zarzucić i jest ordynatorem szpitala w którym zamierzam rodzic.

Ja ostatnio mam fazę na paczki , i chociaż jednego muszę sobie zjeść a to takie dobre i takie tuczące hehe

Dziś byłam zarejestrować numer bo ten luty zbliza się wielkimi krokami

Dziewczyny czy myślicie że rowerek biegowy to dobry pomysł na prezent dla dwulatka na urodziny? I jakiś wypad na kulki czy gdzies. Bo nie wiem co mojemu kupic

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów