Strona 208 z 543
Pokaż wyniki od 2,071 do 2,080 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Ja też miałam materac gryka kokos i żadnych robali nie było. Teraz ten sam materac ma mój bratanek ( 5 lat po córce) i też robali nie ma.
    Witam nową mamusie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Mrowka, mój syn tez mial 2950 g :-) i 54 cm.
    Teraz ponad 3 kg bedzie mialo dziecko napewo...drugie zwykle wieksze :-)

U mnie w rodzinie same chudzielce...js do nich do listopada tez nalezalam. A teraz czuje sie przy siostrach jak pulpet :-D ale po ciazy waga spada szybciej niz rosla

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Witaj fioletka,..gratulacje ze w koncu sie udalo i podziwiam Was za wytrwalosc :-)

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Witaj Fioketka gratuluję i życzę by wszystko poszło dobrze oraz podziwiam wytrwałość. A jak opieka w Anglii wygląda? Prywatnie można co miesiąc dziecko podejrzeć na usg?

Mi się wydaje że wielkość brzucha w dużej mierze zależy od ilości wód płodowych. Ja miałam bardzo dużo wód i brzuch miałam w tamtej ciąży jak na blizniaki.

Na kanale mammydoriska też mamuśka mówi o tym materacu i że miała robaki ,były one bardzo malutkie, trzeba było się dość mocno przyjrzeć. I że córka do ktoregos miesiąca jej bardzo płakała w łóżeczku i że może to przez te robaki:/

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny)

Witam Nowe Mamusie!

Opuściłam sie ostatnio w pisaniu....chciałam przez weekend zrobic listę zakupów ale poległam przy ilości i wyborze produktów...możecie sie śmiać ale wszystkie Wasze na temat tego co polecacie zapisuje i dopiero wtedy szukam juz czegoś konkretnego normalnie czuje sie jak dziecko we mgle, nie mówiąc juz o tym ze jak to liczę to finansowo juz by sie przydało cos kupować...

Ale zazdroszcze tym mamusiom co maja pewna płeć na 100% ja sie juz doczekać nie moge...

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Minion87 Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny)

Ale zazdroszcze tym mamusiom co maja pewna płeć na 100% ja sie juz doczekać nie moge...
    Oj też bym już chciała wiedzieć, wtedy zakupy bedą jeszcze wieksza przyjemnoscia

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Dużo już macie skompletowanej wyprawki? Nie znam jeszcze płci, ale jak się trafi coś fajnego to kupuję, ale niestety domownicy mnie stopują by nic nie kupować. Też tak macie? Poroniłam kilka lat temu i nie wiem czy przez to mają takie podejście czy co... Jednak mnie takie ograniczanie dołuje, chcę się cieszyć, że w końcu jest wszystko dobrze.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Megianto ja nie mam nic) czekam czy to na pewno bedzie chłopczyk i jesli tak to szwagierka po swoim synku ma sporo rzeczy, jeszcze z metką to coś wybiore od niej, ale reszta....póki co nawet nie w fazie planowania

O mnie
    U mnie jest inaczej, u mnie każdy by juz chciał z rodziny coś kupić, ale ja blokuje do potwierdzenia płci...ale Ty masz racje...ciąza to czas zeby sie cieszyc a nie zamartwiac! Twoja rodzina pewnie boi się po Twoich trudnych przejsciach, ale to juz za Toba i masz prawo poswiecic cala energie i radosc na oczekiwanie maluszka

Ja mam już sporo rzeczy, ale itak dziś nie potrafiłam się oprzeć I kupiłam na wyprzedaży kilka ciuszków. Mój mąż też już sam nie wie co ma ze soba zrobic, mial zaczac remint końcem marca, ale dziś stwierdził, że zacznie w lutym. Duży remont przed nami aż sie boje.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów