Strona 207 z 543
Pokaż wyniki od 2,061 do 2,070 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    U mnie juz za dwa dni minie 20 tyg czyli polowa i brzuch spory....boje sie co to bedzie w czerwcu. W pierwszej ciazy to mialam maly . Dodalabym na fb ale mam aparat popsuty w tel. Musze naprawic zanim sie dziecko urodzi.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ewelina110389 Zobacz posta
    U mnie juz za dwa dni minie 20 tyg czyli polowa i brzuch spory....boje sie co to bedzie w czerwcu. W pierwszej ciazy to mialam maly . Dodalabym na fb ale mam aparat popsuty w tel. Musze naprawic zanim sie dziecko urodzi.
    Może dzidzia będzie duża Czy po prostu nie żałujesz sobie?

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Mojemu rośnie brzuch razem ze mną czasem pytam czy już czuję ruchu albo jakiej płci będzie hehe Mój brzuch zależy w czym, ale w jakiejś luźniejszej bluzce to wyglądam jak bym wzdęcia miala te kilo co przytylam to znów schudlam

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Megianto, chyba to i to .ale w sumie mam reszte chude wsensie rece nogi i ten brzuch mam wrazenie strasznie mi sie odznacza taki beben:-D

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ewelina110389 Zobacz posta
    Megianto, chyba to i to .ale w sumie mam reszte chude wsensie rece nogi i ten brzuch mam wrazenie strasznie mi sie odznacza taki beben:-D
    U mnie w rodzinie jest tendencja do tycia, a ja ostatnio sobie na co raz to więcej pozwalam jeśli chodzi o słodkie, więc nie zdziwię się jak za kilka tygodni i ja będę okrąglutka Minus taki, że później będzie ciężko te nadprogramowe kg zrzucić.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Wlasnie z reguły rzadko wielkość brzucha ma małe odzwierciedlenie w wielkości dziecka. Na koniec miałam spory, ale do 25 tyg malusi jak teraz. Od 30 tyg był duzy- jak u każdej, a syn od połowy ciąży był bardzo duzy jak na swój wiek ciąży i urodził sie 4150g, ciekawe jak będzie teraz...

Junior Member
    fioletka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Czesc, jestem tu nowa. Pomyslalam, ze warto tu poszukac ciekawych temtow. Mieszkam z narzeczonym w Londynie.
    Po krotce nasza historia,staralismy sie o dzidziusia z przerwami ze tak powiem ale w sumie 7 lat. I tak o to 10pazdziernika moj 1 test (4dni) po spodziewanej miesiaczce pokazal piekne 2 rozowe kreseczki dla pewnosci pozniej byly jeszcze 2 testy i skan ktory pokazal malenki babelek w 5tyg5dni...
    Teraz mamy juz 18tygodni i czekamy na usg polowkowe
    termin mamy na 13czerwca.
    POZDRAWIAMY wszystkie mamusie czerwcowe :*
    CZEKALAM NA CUD 7LAT

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Dziewczyny wielkość dziecka nie bardzo ma znaczenie przy wielkości brzuszka. Ja miałam spory a syn wazyl 2950

Junior Member
    fioletka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Czesc, jestem tu nowa. Pomyslalam, ze warto tu poszukac ciekawych temtow. Mieszkam z narzeczonym w Londynie.
    Po krotce nasza historia,staralismy sie o dzidziusia z przerwami ze tak powiem ale w sumie 7 lat. I tak o to 10pazdziernika moj 1 test (4dni) po spodziewanej miesiaczce pokazal piekne 2 rozowe kreseczki dla pewnosci pozniej byly jeszcze 2 testy i skan ktory pokazal malenki babelek w 5tyg5dni...
    Teraz mamy juz 18tygodni i czekamy na usg polowkowe
    termin mamy na 13czerwca.
    POZDRAWIAMY wszystkie mamusie czerwcowe :*
    CZEKALAM NA CUD 7LAT

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    cześć fioletka

Co do brzucha to ja mam lekko zaokrąglony ale w kg jeszcze nic nie przybyło, zobaczymy jak długo

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów