Strona 204 z 543
Pokaż wyniki od 2,031 do 2,040 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Dziękuję za informację

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Monikaim nie ma sprawy

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Minionku tak teraz taki szał, ale jesCze następny tydzien kilka osob a tak odsyłałam już do innych to moja pasja i praca dorywcza, ale uwielbiam ją. Jednak tak 8h stać na nogach nie zjeść itd to jednak ciężko

Wesela już odpuszczam i odsyłam... Ślubnych tyle musiałam odesłać sporo, ale macierzyński się przyda na macierzyńskim ;p

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Ale mam smaka na takiego hamburgera na wypasie... a wlasnie zjadłam pół paczki Schoko bonsów
    No nic pocieszę się kanapką z ketchupem pikantnym ;p
    Straszny żarłok jestem

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Dzięki Monikaim Właśnie nie chodziłam zbyt często raz na jakiś czas wiec dobrze, że nie weszłam
    Ps. aguska696 gratuluje magicznej 20-stki połowa za nami
    Ostatnio edytowane przez Martussia ; 14-01-17 o 21:04

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Kozaczku pasja czy nie to ja i tak podziwiam, że dajesz rade tak na nogach, ja dosłownie wejde po schodach na pietro u mnie i musze odpoczac) zupelnie inaczej sie pracuje samemu, gdzie sobie wybierasz tempo itd a inaczej jak masz kogos kto ma jakies oczekiwania...ciezko w połowie wtedy sobie przysiasc i wypic herbatke - jak tu masz np babeczke z jednym okiem umalowanym tylko. Mówisz, że jesteś żarłokiem bo nie wiesz ile ja potrafie zjeść....narobiłam dziś naleśników na wieczór dla męża, jak wróci z 2 zmiany (sztuk 15) - już zjadłam mu 5 ... a do tego 2 kanapki z pomidorkami ... i pewnie nie skończy sie na tym dziś

Martussia kurcze od jakiegoś czasu mysle o jakimś ruszeniu na basen, ale nie moge sie zmobilizować...przypomniałas mi o planach "zabrania się za siebie"

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    No to jest fakt najgorzej jak godziny po południowe miałam zapisane i nagle panika, czy wyrobie się... brak komfortu, a człowiek głodny już po prostu
    Ale mówię... Nastpny weekend kilka osob i juz spokoj ogolnie mam

Ja jakos nie przepadam za naleśnikami ostatnio, a Zawsze bardzo lubiłam
    Zrobiłam się po prostu leniem idę obudzić męża żeby zrobił jajecznicę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Ja tak się miałam zabrać za ćwiczenia itd mija mi 20tc, a ja jestem na tym samym etapie, co w 5tyg. Chociaż już mnie nie mdli, ale nadal tylko bym jadła i leżała. Kompletne przeciwieństwo tego jak aię czułam z synem. Wtedy miałam ciagle leki na podtrzymanie, a starałam się chodzić na basen, przez ciagle infekcje musiałam przestać, ale cos tak ćwiczyłam, No i spacerów miałam tyyyyle !

Ja dziś na spokojnie, mąż cały dzień w pracy a ja z córką idę do mojej chrześnicy na pierwsze urodzinki. Powiem wam szczerze że już się nie mogę doczekać tych pysznych słodkich ciast które na pewno zagoszczą na stole, jedyny minus to to że będzie tam bardzo dużo dzieci i straszny hałas.

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Czesc dziewczyny

Kozaczku no to miałaś intensywny dzień nie ma co z tymi klientkami

Kurczę nie pamiętam co pisalyscie.. Ale lipa.

Powiem Wam dziewczyny ze wczoraj przezylam szok. Mąż z tata pojechali na zakupy zeby pralkę podlaczyc a ja zostalam sama w domu. Nagle zadzwonił domofon. Nie podedzlabym gdyby nie to ze dzwonil 3 razy. No i słyszę w słuchawce kim ja jestem i ze tu mieszka jakiś koleś a co przyszedł to komornik do niego tak się zestresowałam bo okazało sie ze mieszkanie należy do kancelarii ktora nam wynajmuje a ktora mieszkanie nabyla na skutek niewyplacalnosci tego pana i teraz wszyscy go szukają. Zryczalam się wczoraj bo juz mam wizje ze ktos tu przyjdzie i mi krzywdę zrobi.
    Możliwe ze przesadzam ale komfort mieszkania spadl mi drastycznie w dol.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów