Strona 200 z 543
Pokaż wyniki od 1,991 do 2,000 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Takiego newsa propo płci wyczytalam że często sprawdza się na podstawie Ph moczu. Serio , jest dużo filmików na YT z sokiem z kapusty czerwonej albo z sodą (baking soda gender test) chyba że zna się z Ph/odczym z badań moczu w ciąży.

Kwaśny do 6.5
    Neutralny 7
    Zasadowy powyżej 7.5

Kwaśny to DZIEWCZYNKA(do 7)
    Zasadowy to CHŁOPAK

W pierwszej ciąży miałam zasadowy i mam syna, teraz wychodzi mi kwaśny....czyżby dziewczynka?

Co do sody bo to najłatwiejszy sposob, do kubka z sodą wlewamy mocz. Jeśli sie nie pieni to dziewczyna( kwas neutralizuje zasade-sode) a jeśli się pieni to chłopak. Mi się nie pieni

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Oczywiście część pewnie uzna to za totalna głupotę, ale polecam poczytać /poogladac przed ty osadem hehe.
    Nie jest to oczywiście 100% pewności , bo czasem ma wplyw na Ph to co jadła kobieta.

Member Awatar Juston
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Roksana93 Zobacz posta
    Takiego newsa propo płci wyczytalam że często sprawdza się na podstawie Ph moczu. Serio , jest dużo filmików na YT z sokiem z kapusty czerwonej albo z sodą (baking soda gender test) chyba że zna się z Ph/odczym z badań moczu w ciąży.

Kwaśny do 6.5
    Neutralny 7
    Zasadowy powyżej 7.5

Kwaśny to DZIEWCZYNKA(do 7)
    Zasadowy to CHŁOPAK

W pierwszej ciąży miałam zasadowy i mam syna, teraz wychodzi mi kwaśny....czyżby dziewczynka?

Co do sody bo to najłatwiejszy sposob, do kubka z sodą wlewamy mocz. Jeśli sie nie pieni to dziewczyna( kwas neutralizuje zasade-sode) a jeśli się pieni to chłopak. Mi się nie pieni
    Na początku ciąży czytałam o tych odczynach i według moich wyników powinien być chłopak, a będzie dziewczynka

Member Awatar aspis23
    O mnie
    Jestem mamą dwójki Szkrabów
    Trzymam kciuki za te mamy, które mają dzisiaj wizytę!
    Ja już po wizycie u dentysty-specjalisty od dziąseł i jestem bardzo zadowolona. Babka jest konkretna, serdeczna i dużo wyjaśnia. Niepotrzebne były też moje strachy o znieczulenie na nfz bo okazało się całkiem nieprzydatne. I tak jak Gabi, ja też teraz będę chodzić codziennie od poniedziałku do piątku na oczyszczanie tego dziąsła i zakładanie włókien odkażających, co brzmi strasznie, a okazało się całkiem spoko.
    Cytat Zamieszczone przez ollc Zobacz posta
    Czy Wy do tej pory miałyście wszystkie usg robione dopochwowo?
    W 13 tygodniu już myślałam że będzie przez brzuch i lekarz próbował na początku ale później stwierdził, że nic nie widać i było dopochwowo. Tak mocno mi to urządzenie wciskał, że myślałam, że zacznę wrzeszczeć i brzuch bolał. Kolejne usg miałam już przez brzuch ale jak zacznie się kontrola szyjki i jej długości, to pewnie znowu część badania będzie dopochwowo. Takie nieprzyjemności ale jak trzeba to trzeba...
    Cytat Zamieszczone przez megianto Zobacz posta
    Hej
    Planuję na wiosnę kwiecień/maj wyjechać choć na weekend w góry w celu naładowania akumulatorów przed porodem, sesją i obroną, ale mama mi odradza. Termin porodu mam na koniec czerwca i myślę, że dam radę sobie trochę pochodzić po górach - oczywiście nie mówię tu o typowej wspinaczce górskiej tylko o w miarę równych i niedługich odcinkach. Oczywiście podstawą wyjazdu będzie zgoda lekarza prowadzącego. Co myślicie o takich wyjazdach?
    Ja mam termin na połowę czerwca ale czuję, że będzie to pierwsza połowa jak już i planuję jechać na weekend majowy do Kudowy Zdrój - ode mnie też jakieś 170 km. Będę o tym rozmawiać z ginem ale myślę, że jak nic się nie będzie wcześniej działo to taki wyjazd nie powinien być żadnym zagrożeniem. Teraz w połowie lutego planuję wyjazd do Austrii - ok. 900 km i też myślę, że będzie ok, w końcu drugi trymestr to najlepszy czas na podróżowanie. Zobaczymy co powie lekarz ale nie wydaje mi się panikarzem pod tym względem, chociaż gdyby miał coś przeciwko, to wiadomo, bezpieczeństwo i zdrowie nas obojga jest najważniejsze.
    Do 4 stycznia pracowałam w mieście oddalonym od mojego 70 km, czyli codziennie przejeżdżałam samochodem minimum 140 km i nic nie miał lekarz przeciwko, mimo że cały czas brałam Duphaston i Nospę. Teraz jestem na L4 i w sumie cieszę się, że nie muszę już tyle jeździć szczególnie w taką pogodę.
    [/url]

Ja już po wizycie u dentysty wszystko ok, karta ciaży podbita. Jak nic się nie bedzie działo na wizyte mam przyjsc za rok.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    A mi właśnie zęby zaczęły się sypać po zajściu w ciążę Także stomatologa odwiedzamy często niestety....

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kozaczek Zobacz posta
    Cholera Minion z Mrowencją mi się myli wybaczcie
    Mi też się Minion z Mrówką długo mylił, dlatego polookałam trochę na fb na zdjęcie, żeby jakoś je sobie wyobrazić i skojarzyć z nickiem No i wytłumaczyłam sobie, że Minionek jest księgową a Mróweczka przeprowadza się z Poznania do Warszawy Zdjęcia dużo pomagają w zapamiętaniu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Mi tez sie myli Minion z MRowka a jesli chodzi o kobiety to nie mam pamieci zeby zapamietac wyglad i nawet mi fb nie pomaga. A facetow szybko zapamietuje...nie wiem dlaczego ...

Ja po wizycie Usg bylo oczywoscie przez brzuch. Mam od 13 tyg.juz przez brzuch robione i cale szczescie, mowie do lekarza zeby mi plci nie zdradzal a on ok ale ciezko robic usg bo moge cos wypatrzec czyli czuje ze chlopak bo przy dziewczynce nic bym nie wypatrzyla :-D

A sprobuje z ciekawosci z ta soda ale akurat sody w domu nie mam jak na zlosc. Wczesniej ktoras pisala o tetnie dziecka, ze jak mniej niz 140 to chlopak a jak wiecej to dziewczynka. A jak ma rowne 140 tetno?:-)

Ja mam równe 140 tętno I ma być chłopak.

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    ha ha fajne to sprawdzanie

z synem nie umie znaleźć tętna z ciąży ale ph moczu miałam 7, a teraz nie wiem jeszcze jaka płeć ale ph jest 8 a tętno pierwsze 175 więc nie zgadzają się ze sobą ciekawe.

A z sodą chyba trzeba by zrobić eksperyment rano właśnie kiedy nic się jeszcze nie jadło.

Ja czekam na wizytę 30 stycznia

Mój syn chyba nie przeczuwa powiększenia się rodziny. Ma nie całe 16 miesięcy więc chyba nie rozumie. Brzuch dla niego chyba też na razie nie ma znaczenia...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów