Strona 20 z 543
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Junior Member
    Lusia_88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-01 zobacz kalendarz
    Ja się zastanawiam też jak przemeblować pokój córki jak urodzi się drugie, gdzie postawię łóżeczko, czy w salonie coś przemeblować.... ale jeszcze dużo czasu

2. dzieckozakupy.pl
    ja dostałam antybiotyk, tantum verde, pyrosal bo chora na maxa... a tu taka ciąża wczesna nie pojechałam na bete a miałam po 48h.. dopiero w poniedziałek dam rade - trudno nie oblicze czy dobrze przyrasta..tak mnie wszystko boli, ze chce sie płakać..

Senior Member
    Sympatyczna90

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Zuzia urodziła się 3.11.2013
    O kurczę... Ten antybiotyk konieczny? Mowilas ze jesteś w ciąży??? Zdrowcia

Senior Member
    Sympatyczna90

Mieszka w
    Toruń
    O mnie

Cytat Zamieszczone przez rybcia2309 Zobacz posta
    Witam sie i ja nie mam szans was nadrobić zaczęłam początek i skoczyłam co parę stron. Jestem mamą 65 letniego synka 15 rocznego synka dokłądnie z kwietnia 2015 jak jedna mama dopatrzyłąm i bum wpadeczka z trzecim dzieciątkiem bardzo pragnę mieć dziewczynkę to moje marzenie od dawna i tak sobie myślę że skoro taka wpadeczka to może się uda bo sami byśmy nigdy się nie zdecydowali na trzecie jestem w szoku kocham dzieci ale bywa ciężko a co dopiero teraz testów zrobiłam z 5 i wszystkie pozytywne nie brałam kwasu foliowego witamin, kiespsko się odżywiam ostatnio pora ostro zabrać się za siebie, przy ostatnim syniu w ostatni miesiąc dobiło mi z 10 kg co w sumie dało w ciąży 20 + :/, nie karmiłam piersią i bardzo się tego boje, że znowu będą mnie katować o to karmienie a synkowie nie przybierali, bardzo tracili nawadze, to była trochę trauma dla mnie, pozdrawiam wszystkie mamy-ja nadal w szoku....na placu zabaw to mnie zjedzą już i tak większość matek jakoś tak dziwnie na mnie patrzyła, że młoda i dwójka dzieci a i mam 28 lat aaa oba porody naturalnie (pierwszy trauma straszna, drugi cudowny mimo, że maluszek ważył 4090
    Ja 25 i trzecie w brzuszku(wszystkie planowane).. spokojnie..miej to gdzieś, to twoje dzieci i twoj wybór

Cytat Zamieszczone przez Sympatyczna90 Zobacz posta

lekarka tłumaczyła, że duomox jest bezpieczny ..bardziej zaszkodzą powikłania po tak długiej chorobie (juz 3 tygodniie)
    wie o ciąży..

Senior Member
    Sympatyczna90

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Aaa no chyba ze tak.. 3 tygodnie to faktycznie dlugo juz się ciągnie.. Ja przy pierwszej ciąży tez taka polamana byłam i w końcu poszlam do lekarza i dostałam ten sam antybiotyk ale wzięłam tylko jedna tabletkę i więcej juz nie bo zrobiłam test i wyszedł pozytywny i przerwałam i na szczęście samo przeszlo a poza tym nie cierpię lykac tabletek( zaraz mam odruch wymiotny) a ten antybiotyk to juz wg jak dla mnie ogromne tabletki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Sympatyczna90

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    My postawimy łóżeczko u nas w pokoju do straszek córki wyeksmitujemy mala/malego dopiero jak będzie moglo samo spac na normalnym łóżku. Zuzia poszla do swojego pokoju jak skonczyla pól roku przy drugim mysle ze najszybciej jak rok skończy, gdzie będzie mogla/mog spac na łóżku z barierka. Chociaż Zuzia zaczęła spac na takim lozku dopiero jak miala 2 latka.. Hmm zobaczy sie. Problem będzie w tym ze mamy tylko dwa pokoje jeden duży 25m a drugi taka klitka.. I tak myslalamze kupimy lóżko taloe gdzie wyciąga sie szufladę i tam jest materac i starsza cora tam będzie spac

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja pracuje w Rossmannie, więc mamy zasadę, wiesz, że jesteś w ciąży mówimy kierowniczce, dzisiaj byłam w pracy zwolnić szafkę żeby miała osoba zastępująca mnie.
    Właściwie mamy spoko relacje, sama mówiła, żebym często przychodziła, zwłaszcza z takim dużym brzuchem ;p heh
    Mam nadzieję, że szybko minie ten pierwszy trymestr...
    Próuję się też hamować, przez poronienie ostatnie, ale ciągle rozmawiamy z mężem, a jaki wózek, a jakie coś tam...
    Ogólnie młody ponad 3 lata, a często śpi z Nami...Ostatecznie remontujemy pokój dla Niego niedługo i eksmisja
    Młodsze dziecie zajmie jego miejsce

Ja przez tą ciążę przeczytam całą biblioteke
    Druga książka w tym tygodniu
    Jestem jeszcze szybsza niż zwykle...Jutro pierwszy raz od pół roku wolna sobota, taka prawdziwie wolna, bo wcześniej ciągle albo makijaże, albo praca, na szczęście na jutro odmówiłam już dawno, żeby ogarnąć się trochę, poza tym buraczki i żurawinę muszę zrobić!
    [/url

[/url]

Hejo.. co do prac, w pierwszej ciąży pracowałam od października umowę dostałam na 3 msc najpierw później przedłużyli na pół roku, w marcu zaszłam w ciążę zaniosłam L4 od razu w 5 tygodniu i gitara szef się domyślił i kazał na siebie uważać i życzył zdrowia a umowę miałam przedłużoną do dnia porodu i później macierzyński z tym że ja pracowałam w zakładzie gdzie dosłownie sortowałam śmieci folię głównie bo granulat z tego robili więc nie było mowy o dalszej pracy warunki szkodliwe... nie rozumię dlaczego pracodawcy chcą zwalniać jak i tak oni płacą pierwszą wypłatę tylko a później przejmuje nas ZUS i płaci... teraz pracuję w sklepie spożywczym, szefowej która z resztą jest moją ciotką powiedziałam zaraz po zrobieniu któregoś z kolei testu a ona kazała powiedzieć koleżanką z pracy żebym nie musiała dzwigać skrzynek worków z ziemniakami itd... teraz mam l4 n 4 tygodnie ale później chcę wrócić do pracy i popracować jeszcze troszkę... co do wózków łóżeczek it... młoda w grudniu 4 lata ale śpi z nami w pokoju z tym że w swoim łóżeczku, tak taki z barierkami hehe się śmiałam że ja spałam do wieku chyba z 6 lat więc nic jej się nie stanie i tak właśnie teraz na jesień mieliśmy jej robić pokój, mieszkamy w domku więc miejsca w brud... ale spoko właśnie pomierzyliśmy pokoje i będzie przemeblowanie, młoda pójdzie do swojego pokoju a dzieciątko z nami zostanie wózek mam po córce łóżeczko wanienki przewijak itd.. teraz się rozglądam nad meblami do pokoju córki bo też troszkę szarpnie nas za kieszeń urządzenie pokoju w poniedziałek będę dzwonić do innego lekarza bo z tego nie do końca jestem zadowolona, i jeszcze pierś mnie boli lewa coś w niej czuję od dłuższego czasu a on uparcie twierdzi że tam nic nie ma ale usg nie zobil, pójdę do innego i się przekonam bo nawet dotknąć się nie mogę :/ spokojnego weekendu kobitki życzę ahaaaa i trzeb t galerię oarnąć, cza się poznać :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów