Strona 190 z 543
Pokaż wyniki od 1,891 do 1,900 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paolkus89 Zobacz posta
    Dopiero mam się umówić do endokrynologa. Żadnych leków nie mam. Gin powiedziała że przez to dziecko może być niedorozwiniete... Aż się boję teraz
    Paolkus... mysle ze nie przesadzę jeśli powiem ze co 3 kobieta w ciąży ma niedoczynnosc tarczycy i wtedy musi brać leki. Te leki nie sa niebezpieczne dla zdrowia dziecka ani mamy. Owszem tarczyca wpływa na rozwój dziecka ale naprawdę nie ma co panikować. Ja przed zajściem w ciąże miałam ustalona dawkę leku tak ze tsh było ok. Jak zaszłam w ciąże to mi skoczyło. Zanim sie dowiedziałam o ciąży i mi zwiekszona dawkę leku to tez miałam przez kilka tygodni za wysokie. Pójdziesz do endo, ustala Ci dawkę letroxu albo euthyroxu i będzie ok. Tylko zapisz sie jak najszybciej do endo. Jak nie bedzie terminów na NFZ a raczej nie to idz prywatnie.
    Rozumiem ze u endo nie byłaś ale skoro wiesz ze masz niedoczynnosc tl jakie masz tsh?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    3,53

paolkus89 myśle, że pani doktor za wcześnie wysuwa wnioski co do rozwoju dzieciaczka . Ja też mam chorą tarczycę i w pierwszej ciąży nie sprawiło to żadnego problemu .W drugiej też jak do tej pory wszystko jest ok tsh w porządku. Nie przejmuj się na pewno wszystko będzie dobrze.
    Ostatnio edytowane przez Gabi1811 ; 11-01-17 o 18:24

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Mam nadzieję, w ogóle skąd to się bierze

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez paolkus89 Zobacz posta
    Mam nadzieję, w ogóle skąd to się bierze
    Paolkus, nie chcę na siłę Cię pocieszać ale mam wrażenie ze bardzo sie przestraszyłaś. Mam 2 siostry. Jedna miała wycięta tarczycę przez duza ilość guzkow. Wczesniej urodziła 2 zdrowych i bardzo dobrze rozwiniętych dzieciaczków (teraz 12 i 17 lat maja). Druga siostra miała z tych samych powodów usunięta tarczyce. Wiec tez na sztucznych hormonach jedzie. 7 lat temu urodziła piękna zdrowa i mega bystra dziewczynkę, brat miał nowotwór złośliwy tarczycy wiec mu usunęli, tez na tych lekach co my i 6 lat temu zmajstrował fajna zdrową dziołchę. Ważne zeby dowiedzieć sie ze tarczyca zle pracuje i wyregulować lekami.
    Skad sie bierze? Nie wiem dokładnie ale w ciąży tarczyca bardzo czesto szaleje.
    Podczytuje posty na jednej z grup facebookowych przyszłych mam. Tam mnóstwo mamusiek ma objawy niedoczynnosci. Biorą leki i jest ok. Jestes juz w drugim trymestrze a w drugim norma tsh jest do 3, wiec az tak bardzo wysokiego tsh nie masz. Nie łam sie mamuśka

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    To nie zle Cie ten lekarz nastraszyl...u mnie w rodzinie w ciazY kazda miala podwyzszona tarczyce i dzieci zdrowe jak ryby. Ja tez mam podwyzszona tak jak zreszta w pierwszej ciazy. Teraz mam tsh 3,7 i biore eutyrox 50.

Leci wam czasem krew nosa? Bo mi nie to ze leci ale mam rano przy smarkaniu dosc sporo krwi. To napewno nie ze zmeczenia.

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Ja prawie codziennie rano mam śladowe ilości krwi na chusteczce. To normalne w naszym stanie Nie masz czym się martwić

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ewelina110389 Zobacz posta
    To nie zle Cie ten lekarz nastraszyl...u mnie w rodzinie w ciazY kazda miala podwyzszona tarczyce i dzieci zdrowe jak ryby. Ja tez mam podwyzszona tak jak zreszta w pierwszej ciazy. Teraz mam tsh 3,7 i biore eutyrox 50.

Leci wam czasem krew nosa? Bo mi nie to ze leci ale mam rano przy smarkaniu dosc sporo krwi. To napewno nie ze zmeczenia.
    Ewelinko ale wiesz, że powinnaś koniecznie miec podwyższona dawkę leku?

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Reni a dlaczego ? Wlasnie bralam 25 a lekarz teraz mi podwyZszyl do 50. To powinnam brac jeszcze wieksza ? Juz sie martwie bo jak wiadomo moj lekarz prowadzacy odwoluje mi wizyty i polegam sama na sobie

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ewelina110389 Zobacz posta
    Reni a dlaczego ? Wlasnie bralam 25 a lekarz teraz mi podwyZszyl do 50. To powinnam brac jeszcze wieksza ? Juz sie martwie bo jak wiadomo moj lekarz prowadzacy odwoluje mi wizyty i polegam sama na sobie
    Przepraszam Ewelinko bo chyba zle Cie zrozumiałam. Jeśli te dawkę miałaś podwyższona po tym ostatnim tsh to absolutnie ok. Ja zrozumiałam ze bralas dawkę 50 i zbadałas tsh i było ponad 3 i mimo to zostawiasz dawkę 50. Juz nic nie mowię

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów