Strona 19 z 543
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Junior Member
    rybcia2309

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez gosienak Zobacz posta
    Kobieta w ciąży jest chroniona od pierwszych dni ciąży. Miałam taką sytuację, że kolezanka z pracy dowiedziała się, że jest w ciąży i była już na okresie wypowiedzenia. Koniec końców pracodawca nie mógł jej zwolnić. Obecnie przebywa na płatnym macierzyńskim. Więc nie jest tak, że od któregoś tygodnia ciąży jest ochrona.
    mi też się tak wydaje

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    mabr

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-02 zobacz kalendarz
    tak, wiem, kobieta w ciąży jest chroniona na pewno od samego początku, ale chyba zanim powiem w pracy wolałabym mieć pewność, ze wszystko jest z dzidzią w porządku. Też myślałam, zeby na zwolnienie iść w lutym.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Ja dziś dzwonilam do biura i mam w poniedziałek przyjechać wypełnić papiery, zrezygnować z wychowawczego, zrobić badania bo przeciez długa przerwa w pracy i znów na l4.
    A czuje się okropnie... mam dość tych mdlosci; (

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Ja swir powoli myślę o wózku i łóżeczku dla maleństwa

Senior Member
    Sympatyczna90

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Zuzia urodziła się 3.11.2013
    mabr ja chce powiedziec po pierwszej wizycie ale srednio wiem jak sie za to zabrac.. W tym ze chce popracowac troche I chce dac dziewczyna znalezc kogos na zastepstwo. Pracuje w galerii handlowej w butiku odziezowym I czasami jest lajt a czasami jest ciezko.. Przebudowy sklepu I wg. I nie chcialabym za duzo dzwigac...

Senior Member
    Sympatyczna90

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Hehe ja tez juz ogladam takie rzeczy. Wozek po Zuzi sprzedaliamy Bo bylismy zdania ze mie chcemy drugiego dziecka hehe a teraz najdrozsze a bedzie trzeba kupic. Mamy lozeczko ale M. Cos wspomnial zeby nowe kupic Bo aktualnie jest u tesciow I uzywamy go tam jak na Nic jedziemy Niby mowilismy ze nie chcemy drugiego dziecka a jednak ubranka, grzechotki itp sukcesywnie chowalam do piwnicy hihi

Senior Member
    Sympatyczna90

Mieszka w
    Toruń
    O mnie

Smile

Hehe ja tez juz ogladam takie rzeczy. Wozek po Zuzi sprzedaliamy Bo bylismy zdania ze mie chcemy drugiego dziecka hehe a teraz najdrozsze a bedzie trzeba kupic. Mamy lozeczko ale M. Cos wspomnial zeby nowe kupic Bo aktualnie jest u tesciow I uzywamy go tam jak na Nic jedziemy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Sympatyczna90

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Sorki ze tyle razy jeden post dodaje ale z Tel korzystam i wyrzuca mnie ze strony i niej wiem czy się dodaje czy nie wybaczcie

Senior Member
    Sympatyczna90

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Sorki ze tyle razy jeden post dodaje ale z Tel korzystam i wyrzuca mnie ze strony i niej wiem czy się dodaje czy nie

Junior Member
    Lusia_88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-01 zobacz kalendarz
    A moja teściowa jest kadrową i dzwoniła pytać do ZUS czy do Inspekcji Pracy (nie wiem gdzie dokładnie) czy kobietę w ciąży można zwolnić przed ukończeniem 12 tygodnia ciąży i podobno można. Chroniona jest dopiero po 3 miesiącu ciąży. Pytała bo sama planowałam zajść w ciążę a po niecałych 3 miesiącach kończyła by mi się umowa. Ale tak na prawdę to różnie słyszałam więc nie wiem już co jest prawdą. W każdym razie ja wolałam nie ryzykować, znalazłam drugą pracę, popracowałam trochę i już się nie wachałam Ale moze to inaczej jak umowa się kończy a inaczej jak pracodawca sam ma zwolnić....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów