Strona 185 z 543
Pokaż wyniki od 1,841 do 1,850 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Co do sexu mi tak się spina brzuch że niemam przyjemności z tego. A coś miałam pisać hm... A dzisiejsza wizyta to lekarz zaprosił mnie do prywatnego gabinetu gdzie zrobi mi usg na NFZ na super sprzęcie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Ja mam połówkowe 30.01 a termin z OM też 4.06

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Famirabelka co do badań to ja nawet już nie pamiętam co miałam a co nie robione w ciąży. Ale jakoś teraz w drugiej ciąży spokojniej do tego podchodze. Miałam wizyte podobnie jak ty bo 12 grudnia a teraz mam kolejna 30 stycznia, lekarz kazał mi jak się nic nie dzieje przyjść za 6 tyg, ale się okazało że ma urlop więc ide za 7. Będzie to już 21 tydzień tak więc pewnie dopiero dostane skierowanie na usg połówkowe. Także spokojnie jak się nic niepokojącego nie dzieje to się nie przejmuj późną wizytą

Co do wagi. Ja przytyłam już 3,5 kg. Z jednej strony się ciesze a z drugiej ja nie miałam takiego okresu jak niektóre z was że chudłam na początku więc mam nadzieję, że nie skończe z wagą jak w poprzedniej ciąży. Tym bardziej że startowałam z lekkiej nadwagi

Co do seksu to ja mam całkiem na odwrót. Bardzo mam ochote i przyjemność też większa Po 1 ciąży jak zaczęłam karmić tak ochota mi poszła...gdzieś w las i nie chciała wrócić. Albo zmęczenie albo....też suchość pochwy po porodzie i w trakcie karmienia itd...oczywiście współżyliśmy później ale bardzo długo mnie nachodziła ochota że tak powiem.

U nas podobnie nie wiadomo czy na spacer wychodzić z dzieckiem czy nie bo codziennie ostrzeżenia o smogu. Choć dzisiaj na krótki spacer wyszliśmy bo przynajmniej aż tak zimno nie było w ciągu dnia

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Słuchajcie właśnie przed chwilą miałam dziwne uczucie kłócia w okolicy prawej strony pępka. Co to może być? Napiłam się, przeszło. Dziwne. Trwało to może z 2 minuty. Masakra, ale ból jakby z zewnątrz, nie w środku. Czy coś to oznacza?
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    No i wyszło szydło z worka.
    Ostatnio pisałam, ze w ciąży przybrałam 3,5 kg bo tak by wychodziło z pomiarów u endokrynolog. Ale a raz z butami karzą wchodzić raz bez. Dzis byłam u ginekologa i jednak jest mnie wiecej o 5,5 kg. Chyba jednak troche musze przystopować z tym jedzeniem. Ostatnio niestety niejednokrotnie zdarzało mi sie najeść pod sam kurek ze tak powiem:/
    No wlasnie dostałam skierowanie na USG połówkowe i od razu zapisałam sie na 31 stycznia. Ja termin porodu z OM mam na 22 czerwca. Podpytałam lekarza o to badanie połówkowe bo z tego co mi dr USG mówiła maja tam słaby bardzo sprzęt. Mój gin powiedział ze na tym sprzęcie dokładnego badania nie ma możliwości zrobic. Jeśli ktos ma mozliwosc isc gdzies na to badanie i niestety zapłacić to on poleca isc bo to USG jest bardzo ważne. Chyba wiec znowu wybiorę sie tam gdzie robiłam to pierwsze genetyczne.
    Odczyn Coombsa miałam robiony i nie wykryto przeciwciał wiec jestem happy mocz i tsh tez idealnie następna wizyta 7 lutego.

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    minionku super ze powoli Ci przechodzi cieszę się.

Co do pasów to tak juz któraś dziewczyna pisała można dokupić do pasów taki dodatkowy pas. Ja bym osobiście nie ryzykowała jazdy bez.

Seks hmmm ja mam zakaz ale libido mam takie ze cos tam kombinujemy co jakiś czas. Do konca 1 trymestru miałam potem bole ale teraz juz jest idealnie i czerpie z tego dużą przyjemność

Dziewczyny prawie wszystko spakowane jaram się jak głupia. Jeszcze tylko pomyje szafki i ogarne łazienkę i w zasadzie wszystko

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Minion87 Zobacz posta
    Reni hahaha, ale mnie rozbawiłaś tym wpisem faktycznie order Ci sie nalezy, ja nie wiem czy bym dała rade. I w ogole podziwiam za umiejętność dochowania tajemnicy w takiej sytuacji, ja pewnie bym wypaplała na drugi dzien ale dzięki temu maż mial cudny prezent na urodziny

Co do brzucha i ochoty mam nadzieje ze damy rade az do konca)

Paolkus ja mam termin porodu na dzien po Tobie (12.06.2017) i termin polowkowego na 31.01.2017
    Minionku, było ciezko bo az mnie nosiło zeby mu powiedziec ale zdecydowanie było warto Mąż stwierdził ze to najlepsze urodziny jego zyciu)) wiec ja znowu cieszyłam sie potrójnie ja miałam urodziny 3 dni po nim wiec taki prezent sobie zmajstrowalismy))

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Minion87 Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny
    Cieszę się, że lepiej się już czujesz

Mróweczko pewnie, że będziemy się dopingować! Jeszcze pare miesięcy i ruszamy z gubieniem tłuszczyku Jak się czujesz? Dolegliwości mijają?

Reni, Mróweczko dziękuje za rady dot imbiru i przepisy - dziś jest mi o niebo lepiej i gardlo tak nie boli...ufff

Co do pasów ja w 90% jeżdze jako kierowca i wtedy zawsze się zapinam, jakoś bym chyba nie umiała się nie zapiąć

Ewelinko u mnie też straszny smog, przestrzegają, żeby bez konieczności nie wychodzić z domu, ale też się zastanawiam, że przeciez to to samo powietrze.

No i witam Diana fajnie, że dołączyłaś.
    Minionku cieszę się, że lepiej się już czujesz))

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mrówka17 Zobacz posta
    minionku super ze powoli Ci przechodzi cieszę się.

Co do pasów to tak juz któraś dziewczyna pisała można dokupić do pasów taki dodatkowy pas. Ja bym osobiście nie ryzykowała jazdy bez.

Seks hmmm ja mam zakaz ale libido mam takie ze cos tam kombinujemy co jakiś czas. Do konca 1 trymestru miałam potem bole ale teraz juz jest idealnie i czerpie z tego dużą przyjemność

Dziewczyny prawie wszystko spakowane jaram się jak głupia. Jeszcze tylko pomyje szafki i ogarne łazienkę i w zasadzie wszystko
    To kiedy ruszasz na podbój stolicy Mróweczko?
    Uważaj na siebie podczas tych podbojów

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Reni ja też bym chyba nie utrzymała ciąży w tajemnicy podziwiam. Jutro jeszcze kończę sprzatanie, w czwartek pewnie jakas resztka zostanie no i w piątek po lekarzu o 17 jadę. Juz się nie mogę doczekać męża wysłałam dzisiaj juz żeby posprzątał porządnie, kupił zmywarkę, poskręcał meble. No i liczę ze w sobotę choć trochę odpocznę jak juz bede na swoim nowym miejscu. Bo jednak po całym dniu brzuch mnie boli. Jeszcze nie mam kiedy sie skupić na maluchu i świruje bo ostatnio ruchow nie czuje.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów