Strona 184 z 543
Pokaż wyniki od 1,831 do 1,840 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Aniss ja też odpowiem - u mnie na początku nastąpił całkowity brak ochoty na seks - ale nie wiem czy ktokolwiek chciałby współżyć mając praktycznie cały dzień mdłości Teraz odkąd się dobrze czuje ochota wróciła i to spora, więc nie ograniczamy sie z mężem, ale nic takiego nigdy nie poczułam jak opisujesz - może jakoś się źle ułożyłaś? Podobnie jak Reni pisała i jak mówiła mi moja gin, jeśli nie ma ciąży zagrożonej, plamień i ochota jest to jak najbardziej można, chociaż w 8-9 miesiącu nie umiem sobie tego wyobrazić ze względu na gabaryty brzuszka. Famirabelka ma też racje, czasem ciężko się zrelaksować z miliona powodów a wtedy to żadna przyjemność. Wg mnie nic na siłe, u każdego inna dynamika związku i w żadnym przypadku nie ma w tym nic złego - u Famirabelki brak ochoty na zbliżenia a u Ciebie odwrotnie i obie sytuacje dla mnie są normalne i ok.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Minion87 Zobacz posta
    Aniss ja też odpowiem - u mnie na początku nastąpił całkowity brak ochoty na seks - ale nie wiem czy ktokolwiek chciałby współżyć mając praktycznie cały dzień mdłości Teraz odkąd się dobrze czuje ochota wróciła i to spora, więc nie ograniczamy sie z mężem, ale nic takiego nigdy nie poczułam jak opisujesz - może jakoś się źle ułożyłaś? Podobnie jak Reni pisała i jak mówiła mi moja gin, jeśli nie ma ciąży zagrożonej, plamień i ochota jest to jak najbardziej można, chociaż w 8-9 miesiącu nie umiem sobie tego wyobrazić ze względu na gabaryty brzuszka. Famirabelka ma też racje, czasem ciężko się zrelaksować z miliona powodów a wtedy to żadna przyjemność. Wg mnie nic na siłe, u każdego inna dynamika związku i w żadnym przypadku nie ma w tym nic złego - u Famirabelki brak ochoty na zbliżenia a u Ciebie odwrotnie i obie sytuacje dla mnie są normalne i ok.
    )) mi libido zawsze skakało bardzo do gory przed sama miesiączka. Jak zaszłam w ciąże miałam ze tak powiem wydłużony ten "przedokresowy" czas bo organizm chyba sie nie połapał od razu Ja przez 1,5 tyg trzymałam ciąże w tajemnicy przed mężem bo czekałam na jego urodziny zeby mu zrobic prezent. Jak spytał czy dostałam juz okres to powiedziałam ze tak zeby sie nie połapał ze jestem w ciąży. No i taki pech. Chodziłam napalona jak nigdy a maz myślał ze ja okres mam wiec sie nie dobierał. Powinnam dostać order za to ze wtedy wytrzymałam
    Potem przyszły dziwne mdłości, reakcje na zapachy i tez mi przeszła ochota

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Aniss to bedziesz miala najlepszy prezent na urodziny jaki moglabys sobie wymarzyc :-)
    Co do sexu to ja mam ochote i to wieksza niz zwykle. Nie mialam tak jak Ty ale za kazdym razem mam brzuch twardy jak kamien -to sa skurcze macicy ponoc wogole nie grozne dla dziecka a wrecz przeciwnie -dziecko czuje lekkie kolysanie no i jak mama szczesliwa to i dziecko :-) ja do konca ciazy sex uprawialam i pewnie teraz tez tak bedzie. Ale z wielkim brzuchem pozycje sa bardzo ograniczone :-D

Aniss ja na początku rownież kompletnie nie miałam ochoty na sex, ale teraz przeciwnie bardzo chetnie. Oboje z mężem zdajemy sobie sprawe, ze nie kazda pozycje moge przyjac, wiec na spikojnie szukamy takiej, ktora bedzie bezpieczna dla dziecka I wygodna. Testujemy jak czuje, ze cos jest nie tak to mowie I ukladamy sie inaczej. Jest ok nie ma skrepiwania ani dyskomfortu bo szczerze kazde z nas mowi jak cos mu nie odpowiada.

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Dziewczyny, a miała któraś z was już USG połówkowe? Nie pamiętam z wpisów waszych. Jutro idę do ginekologa i jestem ciekawa czy mnie wyśle juz

O mnie
    Reni hahaha, ale mnie rozbawiłaś tym wpisem faktycznie order Ci sie nalezy, ja nie wiem czy bym dała rade. I w ogole podziwiam za umiejętność dochowania tajemnicy w takiej sytuacji, ja pewnie bym wypaplała na drugi dzien ale dzięki temu maż mial cudny prezent na urodziny

Co do brzucha i ochoty mam nadzieje ze damy rade az do konca)

Paolkus ja mam termin porodu na dzien po Tobie (12.06.2017) i termin polowkowego na 31.01.2017

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Czekam na skierowanie na połówkowe.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Data
    27.12.2011
    Ja tu podałam termin Z USG ale z miesiączki mam na 4 czerwca, myślę że może już w sobotę będę mogła iść na to połówkowe

O mnie
    Paolkus to ja mam odwrotnie 12.06 to z miesiaczki a z USG mam na 05.06

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Data
    27.12.2011
    To chyba z miesiączki patrzą, nie? Bo ja to już się doczekać nie mogę.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów