Strona 180 z 543
Pokaż wyniki od 1,791 do 1,800 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kasiuszka26 Zobacz posta
    Sam egzamin to niedenerwuje się bardziej po, trudno mi zasnąć i rozpamietuje błędy. U mnie tak widać ciążę że nawet nie powinnam się zapisać pasami ale nie umiem jeździć bez.
    Dlaczego nie powinnaś jeździć z pasami? Jak się pas dolny przesunie pod brzuszek a górną część nad brzuszek to powinno być ok. Tak jest bezpieczniej z tego co czytałam. Ja też nie umiem jeździć bez pasów bo mam wrażenie, że latam po tym samochodzie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    ja też jeżdżę z zapiętymi pasami jako pasażer i nie wyobrażam sobie ich nie zapinać. Pas układam pod brzuchem i jest mi bardzo wygodnie.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Z tego co wiem mozna kupic jakies dodatkowe ochraniacze na pas do samochodu dla ciezarnych.
    Ostatnio edytowane przez Gabi1811 ; 09-01-17 o 14:14

O mnie
    Można, ale ja zbyt rzadko jeżdżę jako pasażer by mi się to opłacało.

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Egzamin na prawko zdałam z kasy z 18nastki a reszta poszła do Forda Ka. I nie wyobrażam sobie nie mieć prawka, nawet cała klasa w liceum miała. Sama jeżdżę do lekarza i inne sprawy załatwiać i to kombiakiem ,i dla mnie to żaden problem. Zdałam w Wielki piątek więc chyba opatrzność nade mną czuwała W sumie dzieki temu poznałam męża, bo padł mi akululator a on był jednym z wynajmujących dom na studiach ,i mnie pociągnął a nawet nie było czasu się wcześniej poznać bo po zajęciach od razu lecialam do pracy i tak do północy lub 22 nawet w weekendy.

Ja miałam dopiero raz wszystkie badania ,też 8 albo 9. Cytologi jeszcze nie miałam co mnie dziwi.

Wychodzę z synem niezależnie od pogody, codziennie na dwór na min 30min- 1h i jakoś mniej choruje. Króliki i kury i pies same się nie nakarmia A z takim małym pomocnikiem to wszystko idzie dwa razy dłużej. Najgorzej teraz bo muszę gorąca wodę nosic do zwierząt i do polewania na kłódek i zasuwek bo zamarzają. :/

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Nie miałam tego adaptera i nie zamierzam kupowac. Puki co zapinam a jak będzie brzuch większy i ciepłej=mniej ślisko będę jeździć z odpietymi.

O mnie
    Roksana93 u mnie cała klasa w liceum przed 18 miała już prawko. Niestety ja nie poszłam, bo całe pieniążki rodzice wykładali na liceum w innym mieście. Do tego dolicz miejsce do spania i jedzenie - masakryczne koszty. Na prace co tydzien z 20 przedmiotów musiałam wydać 100 zł (czyli w sumie ok 2000 tyś) to była masa pieniędzy jak na lata 90. . To były dla nas ciężkie czasy, bo musiałam pracować już, bo rodzice na nic nie mieli. Na wszystko brakowało. więc uwierz można nie mieć prawka jak cię na to nie stać i bida w domu. Jak zaczęłam pracować to finansowo odciągałam rodziców, dając im kasę. Nie miałam wyjścia. Po prostu czasem tak ciężko się układa w życiu mimo że się starają wszyscy jak tylko mogą. Najsmutniejsze jest to że mimo średniej 4,9 nie miałam stypendium naukowego - bo mogła mieć je tylko jedna osoba na całą szkołę. Masakra jak wspominam tamte czasy.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 09-01-17 o 14:39

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Reni ja na punkcie wagi tez jestem bardzo przeczulona i wkurza mnie jak ktoś komentuje ze cos jest nie tak. Tym bardziej ze ja jestem typem który bardzo krytycznie na siebie patrzy wiec mi się podobało jak miałam po ćwiczeniach z Chodakowską super plaski i umięśniony brzuch wiec czekam aż urodzę i sie ogarne z tym swoim wyglądem.

Co do prawka to ja mam ale nie mam zdalam egzamin ale ze miałam czasowe przez wadę wzroku to mi sie unieważniło i nie miałam kiedy odnowic tym bardziej ze nie jest mi ono jakos bardzo potrzebne.

Ja to mam dzisiaj dziewczyny ochotę na paczki taaak za mną chodza ze masakra

O mnie
    Ja również mam wielką ochotę na słodkie , ale staram się jeść mało słodyczy.. bo ochota ochotą ale do zdrowego jedzenia to nie należy.

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Ja też codziennie wychodzę na dwór z córką. W dzień na sanki, na górkę, a wieczorem na krótki spacer przed snem. Trzeba się hartowac

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów