Strona 18 z 543
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Sympatyczna90

Mieszka w
    Toruń
    O mnie
    Zuzia urodziła się 3.11.2013
    My jeszcze nikomu nie mówiliśmy. Siostrze mojej tylko powiedzialam bo nie moglam wytrzymac Powiemy dopiero jak lekarz potwierdzi ze wszystko okej. Jestem ciekawa reakcji Zuzi. Jak wczesniej sie pytaliśmy czy by chciała siostrzyczkę albo braciszka to raz mówią ze tak o ze będzie podawać smoczek i gryzaczek a czasami mowila ze nie chce ale od jakiegoś czasu non stop chce sie przytulać do gołego brzucha i pyta czy jest tam juz siostrzyczka i Braciszek hehe mam nadzieje ze tylko jedno z dwóch tam będzie najbardziej boje się powiedziec w pracy..

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Juston
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Dzień dobry dziewczyny,

Dzisiaj powtórzyłam test i ewidentnie jest druga kreska Cieszę się bardzo, choć jeszcze to do mnie nie dociera tym bardziej, że nie mam absolutnie żadnych objawów, nawet piersi nie bolą...

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Nie martwcie się o miłość do drugiego bo sama przychodzi. Ja się martwilam o zazdrość między rodzeństwem ale była minimalna czasem o zabawki. Jeżeli jesteśmy uwazni to znajdziemy sposób na dawanie czasu każdemu dziecku

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Co do naturalnego po cesarce to wiem że to możliwe o ile łożysko nie przykleilo do blizny po cc.

Junior Member
    rybcia2309

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-04 zobacz kalendarz
    Witam sie i ja nie mam szans was nadrobić zaczęłam początek i skoczyłam co parę stron. Jestem mamą 65 letniego synka 15 rocznego synka dokłądnie z kwietnia 2015 jak jedna mama dopatrzyłąm i bum wpadeczka z trzecim dzieciątkiem bardzo pragnę mieć dziewczynkę to moje marzenie od dawna i tak sobie myślę że skoro taka wpadeczka to może się uda bo sami byśmy nigdy się nie zdecydowali na trzecie jestem w szoku kocham dzieci ale bywa ciężko a co dopiero teraz testów zrobiłam z 5 i wszystkie pozytywne nie brałam kwasu foliowego witamin, kiespsko się odżywiam ostatnio pora ostro zabrać się za siebie, przy ostatnim syniu w ostatni miesiąc dobiło mi z 10 kg co w sumie dało w ciąży 20 + :/, nie karmiłam piersią i bardzo się tego boje, że znowu będą mnie katować o to karmienie a synkowie nie przybierali, bardzo tracili nawadze, to była trochę trauma dla mnie, pozdrawiam wszystkie mamy-ja nadal w szoku....na placu zabaw to mnie zjedzą już i tak większość matek jakoś tak dziwnie na mnie patrzyła, że młoda i dwójka dzieci a i mam 28 lat aaa oba porody naturalnie (pierwszy trauma straszna, drugi cudowny mimo, że maluszek ważył 4090

Member
    mabr

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-02 zobacz kalendarz
    Witaj rybcia2309
    Jak się czujecie dziewczyny? ja w ostatnim tygodniu miałam delikatne mdłości... a dzisiaj jakby lepiej sie czuje. Ale miałam wczoraj okropny dzień! był pożar u nas w pracy! co prawda nie widziałam żywego ognia ( a ponoć był na parterze) ale był okropny smród w całym budynku - taki spalony plastik. eh... jakoś czuję niepokój, delikatnie podbrzusze mnie boli od wczoraj a wizyta u lekarza dopiero 7.11

Member
    mabr

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-02 zobacz kalendarz
    a właśnie, dziewczyny, kiedy zamierzacie powiedzieć w pracy? ja myślałam ze po 2 usg, wtedy byłby za mną 10 tygodni i jakieś 4 dni, chociaz nie wiem czy nie czekać do końca 12 tyg. a Wy jak planujecie zrobić i przede wszystkim w jaki sposób? pierwszy raz jestem w ciąży i zupełnie nie wiem jak sie zachować względem pracodawcy...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    Mambr, ja w sumiechciałąm powiedzieć po pierwszej wizycie - czyli po 10 października. Pracuje przy komputerze, więc jako kobiecie w ciąży przysługuje mi skrócenie czasu pracy do 4 godzin za tą samą stawkę. Jendak los chciał inaczej. 5 października zobaczyłam w pracy, że mam dość silne krwaneinie. Zadzwoniłam po męża. Przełożonej powiedziałąm, że b. źle się czuje i zaraz mąż po mnie przyjedzie i pojedziemy do szpitala. Po badaniu, jak otrzymałam L4 to już nie było co ściemniać. Wróciłąm nachwilę do pracy, powiedziałąm jak sprawa wygląda. Miałam plan jeszcze popracować kilka miesięcy, no ale niestety się nie udało.

Rybcia2309
    w głębokim poważaniu miej opinie innych o swojej rodzinie. masz prawo mieć nawet dziesiątkę dzieci i nikomu nic do tego. Ja gdybym miała warunki lokalowe to chciałabym mieć trójeczkę minimum. Może uda się jak u Ciebie - bum,bum i wyskoczy bo świadomie pewnie na trzecie się nie zdecydujemy.

Samopoczucie u mnie dziś ok. Byłam na spacerze z Frankiem i jakoś fajnie się czuje - dotleniona

Member Awatar Juston
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    mabr ja mam zamiar powiedzieć przełożonemu w 12 tc, a na zwolnienie chciałabym iść w styczniu lub lutym.

Dziewczyny czy orientujecie się jak to jest w ogóle z ochroną kobiet w ciąży? Czy mając umowę na stałe pracodawca może mnie zwolnić przed 12tc?

Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    Kobieta w ciąży jest chroniona od pierwszych dni ciąży. Miałam taką sytuację, że kolezanka z pracy dowiedziała się, że jest w ciąży i była już na okresie wypowiedzenia. Koniec końców pracodawca nie mógł jej zwolnić. Obecnie przebywa na płatnym macierzyńskim. Więc nie jest tak, że od któregoś tygodnia ciąży jest ochrona.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów