Strona 176 z 543
Pokaż wyniki od 1,751 do 1,760 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Minion87 Zobacz posta
    O rany Dziewczyny z tymi tesciowymi to na prawde jakas plaga...najpierw myslalam ze tylko ja tak zle trafilam, ale to chyba tak juz jest. Moja mi za kazdym razem wciska obraz z pierwszej komuni swietej mojego meza i tonem nieznoszacym sprzeciwu kaze nam go powiesic na kominku) pomijajac kwestie wiary, bo to kazdego sprawa, ale ona dobrze zna i moje i mojego meza podejscie do tego, ale postanowila byc niezlomna Ona ma taka ceche ze jak cos chce wymusic to podnosi glos bo mysli ze jak zakrzyczy kogos to oznacza ze stanelo na jej...po tylu latach powinna sie nauczyc ze ja i tak zawsze robie po swojemu a na krzyki okropnie zle reaguje. Do tego stopnia ze ostatnio postanowilam nie isc na zadne ustepstwo...najgorzej jest z jedzeniem. Ona wychowala dwoch synów (mojego meza i brata) - obaj to faceci po 1,93cm i mysli ze ja 1,62cm jestem w stanie pochlonac kazda ilosc jedzenia...Za kazdym razem przy obiedzie u niej jest ta sama gadka "mamo ja tyle nie zjem, nie zjem nawet 1/3 z tego" w odpowiedzi slysze "co nie zjesz? MUSISZ!!" oczywiscie nie musze dodawac ze podniesionym głosem...więc efekt jest taki, ze ja nie jem nic (tez umiem byc uparta) a jedzenie stygnie na stole az je zabierze i wyrzuci...Moze to okropne z mojej strony, ale mam prawie 30lat i juz dawno przebylam etap wychowywania ufff tez sie rozpisałam...taki temat rzeka rzeczywiscie

Co do wagi to ja na plusie jakies 2,5kg teraz, ale na poczatku schudlam przez mdlosci wiec ogolnie to jakies chyba 1,5kg...troche za mało chyba
    Ojjj Minionku, taaaak najgorzej jak ktoś mówi, ze 'musisz'. Aż się prosi, żeby zrobić na przekór

2. dzieckozakupy.pl
    Ja przytyłam narazie 2 kg jestem w 17 tyg. Waga to indywidualna sprawa jedni jedza I tyja, inni na odwrót. W pierwszej ciazy nie przytylam duzo jakies 12 kg z tego corka miala 4kg, takze szybko waga wróciła do normy.

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    To tylko ja tyle przytyłam

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ewelina110389 Zobacz posta
    Ja mam prawie juz 3 kg na plusie. Staram sie nie obzerac i cwicze wiec tak musi byc widocznie choc wolalabym mniej :-D. Mysle ze jak bys byla za chuda lub zbyt otyla juz to by lekarz zwrocil uwage na to. Mi jeden lekarz pow.kiedys im mniej na poczatku sie przytyje tym lepiej.

Co do balonika to niestety nic o tym nie slyszalam mimo ze juz jestem po jednym naturalnym porodzie. Chetnie cos bym sie dowiedziala na ten temat:-)
    Jutro mam lekarza po 5 tygodniach w koncu juz sie nie moge doczekac :-)
    Co ćwiczysz Ewelinko?

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Reni, ja na YT sobie cwicze z Ania Dziedzic be active..(tak najlepiej wpisac w wyszukiwarce) ona chyba w Chodakowskiej klubie cwiczy. Tam sa rozne po 25, 30,45 minut. Dla kobiet w ciazy oczywiscie :-)

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ewelina110389 Zobacz posta
    Reni, ja na YT sobie cwicze z Ania Dziedzic be active..(tak najlepiej wpisac w wyszukiwarce) ona chyba w Chodakowskiej klubie cwiczy. Tam sa rozne po 25, 30,45 minut. Dla kobiet w ciazy oczywiscie :-)
    Dzieki Ewelinko. Tak tak, widziałam te filmiki. Narazie tylko widziałam chyba juz czas ruszyć dupke

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Cześć Dziewczyny, właśnie dołączyłam i chciałam się przywitać

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Witaj Monikaim

Laski jak Wy takie aktywne to i ja chyba powinnam tyłek ruszyć...

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Witaj Monikaim
    Paolkus89 nie tylko ty Ja mam sporo na plusie i strasznie się boje co będzie dalej. Przed ciążą paliłam te elektroniczne świństwo by rzucić palenie, jak zobaczyłam 2 kreski od razu się udało Brak nikotyny zajadałam wiec mam już 10 na plusie
    Też patrzyłam na te ćwiczenia Ani na YT , nie wiem czy dam radę. Mam problem miednicą, nawet jak za dużo chodzę to mnie boli kość łonowa

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Witamy nową mamusie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów