Strona 173 z 543
Pokaż wyniki od 1,721 do 1,730 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Jezeli do mnie to pytanie to miala jakies 25 lat nie wiem dokladnie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Tak Gabi do ciebie, tylko wcześniej zapomniałam do kog

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Miałam na pewno napisać, myślałam że może młodsza była i dlatego taki skromny prezent dała

Przyszla jeszcze z osoba towarzyszaco. No nie wazne co dala, tak czy tak pojscie na wesele to kosztowna sprawa a wydatkow bedziemy miec sporo teraz kiedy oczekujemy malucha zobaczymy mam czas na zastanowienie do marca.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ewelina moj naszego Felusia tez meczy hehe ale Felus to kundelek w dodatku ma potrącona jedna łapkę, ale siedzi pół na pół w domu w kotłowni, a tak to na podwórku. Mądry jest strasznie lubi Błażeja, ale ten mu cAsem dokucza, wczoraj robię śniadanie pies pcha mi sie pod nogi patrzę Blazej robi psu zastrzyk hehe oczywiscie strzykawką bez igły ale biedny zestresowany hehe
    A ten pies 3 razy większy od Niego jak skoczył na Niego to masakra, a moje mądre dziecko się cieszyło ;p

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Mnie dzisiaj znowu bolą zatoki. Mam juz dosyć. Ciagle mnie bolą Pomalowałam dwie dziewczyny na studniówkę i myślałam, ze odpocznę, bo maz posprzątał, ale moja mama mnie wola pomogłam jej lepić pierogi z kapusta, patrzę nasmażyła jabłek, to zrobiłam kruche ciasto na szarlotkę... Zjadłam obiad mężowy ze wczoraj, bo nasmażył wczoraj kotlecików i dopiero mysle odpocząć

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Najlepiej moje dziecko z mężem poszli na spacer i nie było ich równe 12 minut ;p hahaha
    Bo było -18 a oni myśleli, ze sanki zaliczą !

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Kozaczku -18 u Ciebie dzis? to pobilas nawet nas. U nas -16 w dzien i -24 było w nocy i myslalam, ze to juz sie swiat konczy. Twoi faceci odwazni z tymi sankami

A ja dziś chciałam rano szybciutko wyskoczyć do sklepu po jakieś bułki czy coś a tu....samochód nie odpala...juz mnie to nawet nie zmartwiło tylko rozsmieszylo bo wydać 3tysiace i 2 dni pozniej nie ruszyc znow autem to jest katastrofa

Po ostatnich dniach pełnych emocji doszłam do wniosku ze chyba nuda u mnie powoduje spadek samopoczucia. Od dawna sie tak dobrze nie czułąm - zero mdlosci, zero bóli plecow, zero zgagi zero sennosci Zalatwilam sobie holowanie, bylam u mechanika, odebralam naprawione auto (oby!) zrobilam zakupy i sniadanie - a to wszystko zanim mąż wstal potem jeszcze dwudaniowy obiad i ciasto i nadal mnie nosi

Co do psów i dzieciaczków to nie mam doświadczenia, ale kiedyś ktoś mi powiedział, że psy mogą reagować agresją jak wyczuwają strach i niepewność u kogoś, wiec może dobrze że Wasi chłopcy się nie boją

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ja nie mam zaufania do psow bo jak bylam dzieckiem to mnie dwa razy pies pogryzl ...troche uwazam jak filip do jakiegos podlatuje, mam uraz niestety.
    Ostatno w parku Filip biegal daleko ode mnie a tu widze jakis pies bez kaganca leci do niego. Myslalam ze zawalu dostane...ale odwachal i poszedl.

Ale u Was dziewczyny zimnoo a ja narzekam ze u mnie -6 st.wczoraj wyszlismy na chwile na spacer i myslalam ze zamarzne na kosc.
    Pomyslcie ze jak bedziemy rodzily to moze byc jakies 40 st. Wiecej niz teraz mamy ;-)

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Ja psy bardzo lubię, ale nie chciałam mieć stresów i mamy mała suczkę która jest wypuszczają ale ma kojec. Mnie pogryzł jak byłam mała pies i to własny ,a te duże zawsze przewracaly na wysyłana szlake na podwórku.

U teściów mają psa już z 1.5 roku i ostatnio pogryzł 2 razy tesciowa, coś mu odwalilo . Ja bym już takiego psa oddała. A na syna warczal, dobrze że uwiązany byl.
    Wg mnie jak pies + dzieci to tylko taki mały i łagodny .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów