Strona 172 z 543
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,720 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Roksana zawiało grozą z tym hormonem ale też to gdzieś czytalam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja teraz na ból pleców nie mogę narzekać! W pierwszej ciąży to o matko pierwsze 4 miesiące mężowi kazałam to masować cudowac, bo krzyż mnie tak bolał, ze ani usiąść, ani sie położyć! Teraz tam gdzieś sporadycznie, ale nie mogę narzekać

Minion ja wlasnie z telefonu, cholera mnie bierze

My dzisiaj byliśmy u koleżanki rodzi za miesiąc, oglądałam wyprawkę itd, az sie nie mogę doczekać ❤️❤️❤️
    Był tam wielki piesio, w sumie szczeniak, ale to lablador i tak skakał po moim Błażeju, a jemu to tak pasowało, normalnie pierwszy raz płakał jak wychodziliśmy, bo in juz tęskni ząb pieskiem. Zara skakała po Nim, lizała, a on dzika radość milosc do zwierząt ma ewidentnie po mnie

Witajcie dziewczyny. Ja dzisiaj wstałam z bólem głowy. Może dlatego, że wczoraj mieliśmy do późna gości. Odwiedzila nas kuzynka męża, zeby zaprosić nas na wesele które jest w kwietniu. Ja oczywiście jestem za tym żeby nie iść, ponieważ będę już wtedy w ósmym miesiącu w początkach, natomiast mój mąż oczywiście chcę pójść dodatkowo nawet jak bym się zdecydowała pojsc to nie bardzo wiedziałabym jak się zachować co do prezentu. Ponieważ kiedy ona kilka lat temu była u nas na weselu dała nam kopertę z kartką z życzeniami i do tego chyba 6 filiżanek.
    Ostatnio edytowane przez Gabi1811 ; 07-01-17 o 08:34

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Kozaczek, moj Filip tez lubi psy tylko niektore to maja go dosc przynajmniej te madrzejsze, bo za bardzo je meczy :-D

Gabi, jesli bedziesz musiala na to wesele pojsc to tez kup im prezent podobny cenowo i po klopocie :-)

Ja jak sie wyzailam co do moich plecow to jakos mnie mniej bola.w poniedzialek mam lekarza, mam nadz. Ze bedzie ok i poprowadzi moja ciaze do konca bez zadnego ale.

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Gabi ja mam jeszcze lepszą sytuacje w kwietniu się żeni brat mojego męża i ja też wiadomo jak my wszystkie będę w 8 mies i będę....świadkową...

W mojej miejscowosci panuje taki zabobon,ze ciezarna nie powinna byc swiadkiem ani chrzesna matka. Chetnie bym kupila taki prezent, ale tak zostane obgadana, ze nie wiem czy mnie nie zjedza

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Skoro tamta nie miała skrupułów to nie ma czym się martwić a ludzie i tak bada gadać jesteś w ciąży masz ważniejsze wydatki niż kuzynka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Gabi a dlaczego nie wolno? pierwsze słysze

Nie znam szczegółów bo to przesąd nic wiecej. Wydaje mi sie ze pomysl, abys byla swiadkowa jest troche szalony bo to troche nerwy trzeba w miare aktywnie uczestniczyc w weselu miniumum do polnocy ja bym nie czula sie na silach.

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    A w jakim wieku ta kuzynka byla, gdy był wasz ślub?? O tym że nie bierze się ciężarnej za chrzestną też słyszałam. Sama miałam być w lutym u synka brata ale wzięli kogoś innego bo ja w ciąży...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów