Strona 170 z 543
Pokaż wyniki od 1,691 do 1,700 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Dziewczynki, dziekuje za ciepłe słowa. Tak, dużo sie działo. Ale brat po raku ma sie świetnie, siostra od raka jajnika (wtedy 34l.) miała białaczkę jak miała 4 lata mimo wszystko wciaz ma sie świetnie a ja.... ja jestem przeszczęśliwa przyszła mama
    Wiem, smętnie to wszystko zabrzmiało i wtedy było ciezko ale jest dobrze tyle tylko ze nauczyłam sie w temacie zdrowia nie odpuszczać koniowałom

Mionionku, współczuje... teraz tylko ciepły prysznic, kakałko, tudzież kwaszonym ogórek i do wyrka:*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Miła też okropnie mi przykro z powodu tego co przeszłaś Oby już teraz wszystko było dobrze...no i widzę, że mamy termin porodu na ten sam dzień)

Mróweczko mnie też mąż dopisał...kurcze to aż żałuje ze wywalam pewnie niepotrzebnie tyle kasy na gin i badania, kardiologia i okuliste jak mogę to miec za darmo i to jeszcze na takim poziomie!. Jutro się loguję i zobaczę kto przyjmuje u mnie w miescie, ale pewnie się zdecyduje...Ty zachwalasz, mąż zachwala to jak mogę to co mam nie korzystać! no i wielka zaleta dla mnie, że można przez internet wszystko, bo czasem się tak nawisze na telefonie żeby się gdzieś dodzownić, że masakra.

Reni masz racje...dzień paskudny to trzeba go miło zakonczyc kakao w lozeczku i ksiazka to jest chyba to Dzięki za wsparcie Laski i do jutra!:* trzymajcie się cieplutko.

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Minionku daj za jakiś czas znać czy Medicover Ci opowiada. Jestem ciekawa jaką sama będziesz miała opinie. Kakao Reni narobilas mi ochoty wiec chyba się wykulam z wyrka i sobie zrobię tez, a co

Ja położyłam małego po 19 i leze i tv oglądam, jak milo mąż ma dzisiaj imprezę pożegnalną wiec pewnie wróci po północy takze mam czas tylko dla siebie i fasolinki

O mnie
    Dziewczynki, wlasnie czytałam bloga mama ginekolog- mysle ze sporo z Was ją zna. Cudna babeczka. No i w komentarzach gdzie kobietki opisywały swoje porody doczytałam sie wymiany doświadczeń na temat nospe. Kilka z dziewczyn pisało ze jak sie długo używa nospe to istnieje spore ryzyko zamartwicy u dziecka. Dzieci podobno rodzą sie jak to określiła jedna z nich "wiotkie". Słyszałyście cos o tym?
    Nie chce siać paniki. Zastanawiam sie tylko nad tym bo przez te moje nereczki lekarz kazał mi bać nospe 3 razy dziennie a to jednak sporo jak tak codziennie łykam:/

O mnie
    17-06-2017
    Reni słyszałam o tym ale to są skrajne przypadki kiedy kobiety biorą nospe kilka a nawet kilkanaście tygodni. Ja staram się wystrzegac leków ale wiadomo czasem trzeba brać i koniec. Tak swoją drogą podam Ci śmieszny przypadek. Ze swoim Kacprem trafiłam do szpitala w 33tc. Miałam skurcze, które za cholerę nie odpuszczały wiec przez caly pobyt w szpitalu dostawałam pelno leków miedzy innymi relanium no i jak mój młody się urodził i wróciliśmy do domu byl mega spokojny. Spal, ciężko go bylo nawet dobudzić na jedzenie. Polozna nawet nam kazała go budzic kąpielą ale nic to nie dawało. Moja mama panikowała ze to przez to ze dawali mi przez kilka tygodni relanium w szpitalu a on biedny mial żółtaczkę no ale mama do dzisiaj uważa ze to wina relanium i koniec.

Ty się nie przejmuj bo nospa na pewno nie zaszkodzi maluchowi, musialabys naprawde dlugo brać

Miłego długiego weekendu ciężaróweczki

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    W koncu co za duzo to nie zdrowo, wiec wszystko trzeba brac w rozsadnych ilosciach. Ja nie slyszalam o takich przypadkach ale wszystko jest mozliwe.

Tez milego dlugiegooo weekendu zycze Wam dziewczyny;-)

A mam pytanie czy ktoraś z Was skarży sie na bóle pleców ? Bo mnie boli czesto na górze tak przy lopatkach kregoslup a teraz nawet po spaniu jak jeszcze leże w łóżku to aż do krzyża mnie bola cale plecy..a nigdy przenigdy nie mialam z nimi problemu. Nie wiem czy to od brzucha który rośnie czy od dźwigania a może od ćwiczeń. To chyba jeszcze za wczesnie na takie dolegliwosci.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ewelina110389 Zobacz posta
    W koncu co za duzo to nie zdrowo, wiec wszystko trzeba brac w rozsadnych ilosciach. Ja nie slyszalam o takich przypadkach ale wszystko jest mozliwe.

Tez milego dlugiegooo weekendu zycze Wam dziewczyny;-)

A mam pytanie czy ktoraś z Was skarży sie na bóle pleców ? Bo mnie boli czesto na górze tak przy lopatkach kregoslup a teraz nawet po spaniu jak jeszcze leże w łóżku to aż do krzyża mnie bola cale plecy..a nigdy przenigdy nie mialam z nimi problemu. Nie wiem czy to od brzucha który rośnie czy od dźwigania a może od ćwiczeń. To chyba jeszcze za wczesnie na takie dolegliwosci.
    Tak, mi strasznoe dokuczaja plecy. Podobno to normalne mimo ze dużo nas nie przybyło. Ja tez mam cos o czym dość czesto dziewczyny w ciąży piszą ze nad prawym pośladkiem Zaczyna mi sie bol i tak ciągnie a właściwie promieniuje jak przenoszę ciężar ciała na prawa stronę. To mam na co dzien w ciąży od jakiegoś miesiąca. A ogólnie z plecami to czasem mi bardzo dokuczają. Np wczoraj musiałam szybko usiąść na łóżko zeby jakos rozluźnić plecy bo bol strasznie nieprzyjemny. Jakby w krzyżu ale tez promieniował na całe plecy. Taki bol zazwyczaj teraz zdarzają sie jak postoje troche i jak jeszcze odrobine pochylona np przy zmywaniu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Reni83 tak mi też dokucza ten ból nad prawym pośladkiem to rwa kulszowa. boli strasznie....plecy mi też dokuczają ale głównie ten ból.

Ja też współczuje wam tych historii szczerze

Mi się bardzo imię Noemi podoba niesamowite że na jednym forum tyle Noemi ale dziecku hmm chciałabym dać ale jeszcze miałabym opory :P

Mrówka17 dzięki za dodanie do grupy na fb.

W poprzedniej ciąży od 20 tyg lekarz co przyszłam na wizyte to w trakcie usg mnie pytał czy byłam na prenatalnych :O

O mnie
    17-06-2017
    Reni mnie bolą plecy ale na odcinku lędźwiowym. To normalne chociaż wolałabym zeby nic nie bolalo. Teraz to nic ale pod koniec ciąży ledwo chodziłam tak mnie bolał kręgosłup.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ale piękne słońce na Podkarpaciu
    Tylko mróz z -12
    Tez tak macie, że czytacie i odpowiadacie jakby w myślach czytając, a dochodzicie do ostatniej strony i nagle zapominacie co komu?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów