Strona 168 z 543
Pokaż wyniki od 1,671 do 1,680 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mrówka17 Zobacz posta
    Minion super ze z maluchem wszystko dobrze. Z tym l4 to mega lipa... Ja tez się boje czy mi da lekarz w lutym w Wawie bo jednak bede chodzić do zupełnie kogoś innego. Stres jest jakby nie patrzeć. Ale to juz będzie 5mc wiec może nie będą wydziwiać.

Z przeprowadzki sie mega cieszę, tylko moze to głupio zabrzmi ale meczy mnie moja przyjaciółka ktora by teraz ze mną spedzala kazda swoja wolna chwile. A ja po prostu nie mam na to sily i ochoty. Głupio mi strasznie ale jak na sile sie wprasza codziennie to sie denerwuje na nią.
    Przeprowadzki są fajne, ekscytujące. Tylko trochę pewnie fajniej byłoby Ci się tym cieszyć, gdybyś mogła bardziej w tym uczestniczyć. Ale na pewno i tak dużo radości Wam to da. Taki nowy początek Ja bardzo lubiłam takie nowe doświadczenia, trochę rzucało mnie w różne miejsca ale od jakiegoś czasu chciałam już mieć swoje miejsce na ziemi i zapuścić korzenie. Może to wiek :P Może chęć założenia rodziny. Teraz już nie planuję się nigdzie stąd ruszać. Dokładnie rok temu kupilismy mieszkanie na osiedlu sąsiednim do tego na którym wynajmowalismy mieszkanie i jakoś czułam, że to już i tak daleko; ) Jak to się człowiekowi zmienia.
    4 lata temu z moim wtedy jeszcze nie mężem przenieśliśmy swoje życie z Irlandii Północnej do Krakowa, gdzie znaliśmy tylko Smoka Wawelskiego Nowe wszystko. Nawet ze sklepu przez jakiś czas wracaliśmy do domu z nawigacją w ręku. Wspaniałe emocje: ) Więc enjoy!
    Ps A przyjaciółce może po prostu powiedz co czujesz...delikatnie ale jednak daj znać. Czasem ludzie nie zdają sobie sprawy z takich rzeczy

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kozaczek Zobacz posta
    Ale mam problem ide dzisiaj na pożegnanie koleżanki z pracy i nie mam się w co ubrać :/ najlepiej zostałabym w domu powiem Wam! Straszna się zrobiłam!
    A ja Cię bardzo dobrze rozumiem Kozaczku. Mi też się tak zrobiło. Jakoś słynna dawka energii II trymestru do mnie nie dotarła:/

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    miła jakieś wielkie nieporozumienie ,jak mogą nie zapisać ciężarnej bo miejsca nie ma, to masz się sama zbadać czy jak. To aż śmieszne nie jest , na NFZ to chyba tylko można iść po receptę do rodzinnego ale pod warunkiem że im powiesz na co chorujesz

Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Reni 83 i Roskana 93
    tak odmawiaja mi badan prenatalnych mimo iz sa wskazania do ich przeprowadzenia, zasłaniaja sie tym że nia ma miejsc juz....rece opadają, mało tego zaraz po pierwszyc badaniach prenatalnych chcialam zapisac sie na te drugie, rpo nis ie je do 20 tygodnia, skierowanie doniose-NIE DA SIE!!!! to tez msakra, jesli chodzi o usg połowkowe to na nfz mozna zapomniec....lekarz powiedział mi że jest to badanie fakkultatywne czyli jesli kto chce to niech sobie zaplaci na wolnym rynku mozna wybierac wsród takich badan....
    Reni ja chodze prywatnie jak juz pisałam do dr Korygi-Wszołek, długo szukałam lekarza któremu oddam sie bez paniki na te 9 miesiecy, i moge ja szczerze polecic, mnie odpowiada jej styl prowadzenia wizyt, jest rzeczowa wszystko tłumaczy, absolutnie wszystko, mozna śmiało o wszystko pytać. Ja nie mam najlepszych opini o lekarzach niestety , a przerobiłam ich w ciągu 8 lat kilkunastu, szpitale i przychodnie też, wniosek mam jeden nie wiem po co opłacam zus co miesiac kiedy nigdy a le to przenigdy nie udało mi skorzystac z badań czy diagnostyki ktora była by refundowana

Member
    miła12

O mnie
    I tak jak czytam Wasze wypowiedzi to naprawdę powiem Wam, do tej pory byłam przekonana że w Polsce nie leczy sie bezpłodnosci w zaden sposób, nie ma ani poradni ani diagnostyki itp, jesli ktoś nie ma worka kasy lub nie ma bogatej rodziny która go wspiera, lub skończyła mu sie zdolnosc kredytowa jest w tak zwanej czarnej D... za wszystko trzeba samemu zaplacic, ale ok, mysle sobie wszyscy mówia jak bedzie pani w ciazy to wtedy przysługuje, no to jestem, i dalej mi nic nie przysługuje....!!!!!!!
    Tu gdzie mieszkam mogłabym skorzystac na NFZ z lekarza w przychodni, pomijam terminy kolejki itp, ale przychodnia ma taka umowa podpisana że przez te kilka miesiecy za kazdym razem mógłby przyjmowac mnie inny lekarz, mało tego nie maja aparatu do USG trzeba jechac do innej przychodni na drugi koniec Krakowa bo taka maja umowę-dlatego chodze prywatnie, mnie stac na to dzieki Bogu ale jesli kogos nie stac???? to ja naprawde nie wiem jak byc w ciazy....????? w tym kraju....

Member
    miła12

O mnie
    pracuje w takim miejscu że pracodawca oplaca nam abonament do sieci LUX MED , tam równiez nie jest lepiej, czyli za kazdym razem kiedy ide do lekarza musze tłumaczyc dlaczego nie jestem słoniem i po co mi to zlecenie na te badania czy inne, o kompetencjach lekarzy tam pracujacyc rowniez moglabym powiedziec, wiele,na jednej z ostanich wizyt u ginekologa w tym że przybytku pani Doktor musiała sobie wygooglowac suplement diety który zazywam bo nie miała zielonego pojecia ze taki istnieje(mowa i INOFOLICU)......tak własnie, to tez przelało czare goryczy.

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Ja na USG chodzę prywatnie, za 1 wizytę w 6 tyg zapłaciłam 120 Zł, za drugie USG (to do 13 tyg) 160, ciekawe ile za połówkowe wyjdzie. I jestem średnio zadowolona bo drugie USG trwało 5 min a niektóre z was miały długie te badania... Przecież kuźwa place za coś

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez miła12 Zobacz posta
    pracuje w takim miejscu że pracodawca oplaca nam abonament do sieci LUX MED , tam równiez nie jest lepiej, czyli za kazdym razem kiedy ide do lekarza musze tłumaczyc dlaczego nie jestem słoniem i po co mi to zlecenie na te badania czy inne, o kompetencjach lekarzy tam pracujacyc rowniez moglabym powiedziec, wiele,na jednej z ostanich wizyt u ginekologa w tym że przybytku pani Doktor musiała sobie wygooglowac suplement diety który zazywam bo nie miała zielonego pojecia ze taki istnieje(mowa i INOFOLICU)......tak własnie, to tez przelało czare goryczy.
    Miła12 zgadzam sie z tym co piszesz w 300%. Tez jestem rozgoryczona tym faktem ze składki płace a potem g... z tego mam. Czasem da sie o cos wykłócić ale z drugiej strony szkoda na to zdrowia...:/
    Ale jeśli chodzi o badania o które pisalas to czy nie do 22 tygodnia te badania sie robi? Jeśli mam racje to w takim razie zdążysz. Wykorzystaj chociaż to.

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    mila12 ja tez mam opiekę prywatna w Luxmed. Powiem szczerze na poczatku baaardzo narzekałam bo miałam porównanie z Medicoverem. Tam byla fajna kameralna atmosfera a tu jednak jest pod tym względem gorzej. Na szczęście mam dobrą panią doktor, ale tak jak mowie to juz ostatni miesiąc. Zeby bylo śmieszniej na parterze bloku w ktorym wynajęliśmy mieszkanie jest Luxmed. Terminy wolne do gina są na... marzec. Spoko moge jechac do innej placówki ale po co skoro mam lekarza na dole? Dodatkowo wyczytałam opinie o tych lekarzach i mi słabo bo na 20 opinii 16 jest negatywnych. Jest jedna pani doktor ktora ma dobre opinie ale do niej pierwszy wolny termin jest na kwiecień wiec lipa. Nawet myślałam czy nie przyjeżdżać raz na miesiąc na wizyty do Poznania ale to by bylo głupie tyle jechac zeby wejść na 40 minut na wizytę...

Tak badanie prenatalne na 100% mozna robic do 22 tyg.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów