Strona 166 z 543
Pokaż wyniki od 1,651 do 1,660 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Ja mam wizytę 10.1 u innego lekarza jestem ciekawa jaki będzie. Starszy syn ma zapalenie spojówek

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ja czuje ruchy chyba juz od 14tc . A teraz to szaleje na dobre. Chyba to chlopak bo Filip tez tak porzadnie sie wiercil. Co usiade na chwile to juz Go Czuje :-) i to nie takie motylki tylko dosc porzadnie ale kazda ciaza jest inna

Mrowka to ja pytalam o cesarke ;-) u mnie wszystkie znajome ktore raz mialy cesarke to drugi raz tez cc. To chyba tak jest po prostu. Przy porodzie SN jest bardzo bolesnie ale wrazenia niesamowite no i ja po 2 h wstalam wzielam prysznic i jakby nigdy nic bylam pelna zycia :-)

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Ewelina mi lekarka powiedziała, że nie ma przeciwwskazań do sn, ale mogę nie wyrazić zgody na sn. Noszę się z tą myslą, bo jednak tak jak mówię boję się jakichś powikłań w trakcie porodu naturalnego. Zazdroszczę tych ruchów, u mnie spokojnie

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny!

Ja już po lekarzu, u dzidziusia wszystko ok...tętno 140. Tak się wiercił, że nie dało się niestety ani potwierdzić płci ani zrobić mu zdjęcia. Jeszcze mnie zestresowała, bo zaczynając USG zapadła taka straszna cisza, którą przerwało jej pytanie "a Pani robiła prenatalne?" przez te 20 sekund miałam już najgorszy scenariusz przed oczami...ale jak zaczęłam dopytywać czy wszystko ok to DOPIERO wtedy mi powiedziała, że tak tylko, że ciąża wygląda na starszą (i to by się w sumie zgadzało z tym USG prenatalnym)...ale żeby zawiesić takie pytanie w powietrzu i nie wyjaśnić o co chodzi kobiecie w ciąży ... Może jestem przewrażliwiona Dodatkowo gin nie chciała mi dać dalszego L4 mówiąc, że "może bym sobie na chwile wróciła do pracy jeszcze"...powiem szczerze, że aż mnie zatkało, bo nie wiem jak u Was, ale nie jest łatwo "wrócić sobie do pracy na chwilę"...zwłaszcza jak się od prawie 2 m-cy przynosi L4 z powodu ciąży i ktoś na zastępstwo został przyjęty a wszystkie sprawy przekazane...W końcu dostałam do 02.02 (wtedy mam kolejną wizytę), ale już się denerwuje co będzie dalej. Nie chce się prosić o L4 na każdej wizycie...Tak się nachwaliłam wcześniej, że nie mam problemów z lekarzem, że dziś mnie pokarało i sama jestem niezadowolona z wizyty

Jest też dobra wiadomość, chyba mój maluszek też się nie cieszył z podglądania go, bo w końcu go zaczęłam czuć po badaniu i to dość wyraźnie. Może się inaczej obrócił, ale nareszcie czuje, że tam jest w środku

Czekam na Wasze styczniowe wrażenia z badań

Mróweczko powodzenia w przeprowadzce...Spory stres, ale też chyba radość...na pewno Ci tam będzie dobrze

Kasiuszka zdrówka dla synka

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Mrówka jaka zmiana duża, aż z Poznania do Warszawy , fajnie
    Wczoraj pisałam że nie czuje ruchów a dziś od fasolinki dostałam pierwsze kopniaki datę trzeba sobie zapisać.

Mnie poród SN nie przeraża tylko ten ból krocza. Miałam aż 12 szwów i syna musiałam karmić klęcząc na podłodze (tak naniej bolało) że łzami w oczach. Podobno takie kółko dmuchane jak do basenu pomaga w siedzeniu.
    Ja byłam tak zmęczona że gdy mi położyli dziecko to zasypialam. A później na łóżko nawet soasc nie mogłam mo mdlalam. A pielęgniarki baly się że mną iść do toalety że padne

O mnie
    Ja jestem od niedawna rolnikiem w krusie i nie ma problemu z chorobowym. Lekarzami chciał już w 2 mięs wypisać jak zapytałam.

Jeszcze co do imion ja jestem Roksana (to okej) a moje dwie siostry Wenesa i Noemi więc rodziców poniosła wyobraźnia hehe więc ja stwierdzilam że wolę nadać normalne żeby dzieci nie miały problemów gdy każdy pyta jak???

Ja teraz wzięłam pierwsze l4,ale lekarz od początku ciąży mnie na nie namawiał mówiac, ze nie ma co chodzić do pracy lepiej sobie odpocząć. Ja corke rodziłam sn teraz nie wiem pewnie tez, ale wiem, że jak juz sie mialo cesarke to mozna sie nie zgodzic na naturalny poród tylko zdecydowanie zadac cc bo sie nalezy szczegolnie jezeli pierwsza cc bylo mie tak dawno

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Kurde wspolczuje Ci z tym bolem krocza. Ja nie mialam czegos takiego ale to ponoc czesto sie zdarza ze nawet siedziec nie mozna. U mnie obylo sie bez nacinania to moze dlatego moglam siedziec od razu i nic mnie nie bolalo.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Tez sie chwalilam swoim lekarzem na forum....i teraz co...zmieniam lekarza to ten mi 3 razy z rzedu odwolal wizyte co mi sie nigdy nie zdarzylo u niego. 19tc a wyobrazcie sobie ze bylam 2 razy u lekarza tylko...

O mnie
    Jakis niepoważny ten lekarz, 4 razy już byłam w tym raz przełożyli na 2 dni później. A jest ordynatorem oddziału wiec na pewno ma mało czasu wiec nie wiem jakie ten twoj ma wymówki
    Może jak bym miała mniejszego bobasa to nie było by tak żle , bo dziewczyny z sali gdzie leżałam miały po 2-3 szewki i śmigały od razu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów