Strona 165 z 543
Pokaż wyniki od 1,641 do 1,650 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Źle to ujelam, chodzilo mi czy jak macie zwykła wizytę u gina to czy te badania połówkowe itp robi wam na tej wizycie czy musicie przychodzić na następny dzien i płacić dwa razy. Bo u mnie jest tak że normalna wizyta to 150zl a te bardziej dokładne to już 200zl ,i mam co miesiąc wizyty

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    A czujecie już ruchy, bo ja 18tyd i 3 dni nic. W pierwszej ciąży jakoś w 19tyg już czułam "bąbelki" i myslam że teraz będzie coś szybciej, aż zaczynam się martwić , wizyta dopiero 30.01

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny!

Jutro mnie czeka rano wizyta u gin, więc trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok. Do tego takie fatum jakieś nad tym moim lekarzem, akurat dziś musieliśmy oddać oba samochody do mechanika i mam problem z dojazdem:/ Nienawidzę się tak kogoś prosić o podwózkę, bo później coś się przedłuży u lekarza (wiadomo jak to jest) i czuje się winna wobec tej osoby, że jej tyle czasu zajmuje, no ale trudno.

Ewak ja też mam połówkowe 31.01)

Co do badań u mnie to wygląda tak, że normalne USG robi mi u siebie moja gin (ona nie ma certyfikatu i takiego sprzętu). 3 razy podczas całej ciąży ide do kliniki u siebie w mieście i robią mi prenatalne (genetyczne) z czego to drugie jest nazywane połówkowym. I faktycznie w tej klinice wszyscy Ci lekarze mają ten certyfikat. U mnie te trzy badania są refundowane przez NFZ tylko dla kobiet po 35 roku życia lub takich z obciążonym wywiadem (czyli chyba jeśli urodziły lub miały urodzić chorego dzidziusia). Ja za każde muszę płacić i nie są obowiązkowe u mnie, tzn. moja gin prowadząca poinformowała mnie o takiej możliwości, wyjaśniła na czym to polega i dała mi wybór czy chce czy nie.

Ewelinko w porównaniu do mnie nie płacisz za połówkowe tak dużo...u mnie 250zł + 30zł za nagranie na płytke, a za to pierwsze z tymi testami PAPPA zapłaciłam 415zł:/.

Gabi nie ma znaczenia, że się L4 pokryją. Ważne żeby "dziury" nie było. I lekarz może wystawić jeden dzień do przodu, tak jak któraś mamusia już chyba pisała

Mróweczko oszczędzaj się! Kiedy przeprowadzka? Co do imion mam odwrotnie niż Ty chociaż dla chłopca mamy od dawna wybrane (Piotruś po moim tacie) to męskich imion podoba mi się całe mnóstwo a dla dziewczynki żadne...więc jeśli nas jednak zaskoczy i będzie mała królewna to będą pewnie wojny o imię dla niej

Martussia obyś szybko doszła do siebie!

Roksana mi leci 18tyg i też nie wiele co czuje, może jakieś przelewanie, ale nie jestem pewna czy to już to.

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Roksana93 Zobacz posta
    Źle to ujelam, chodzilo mi czy jak macie zwykła wizytę u gina to czy te badania połówkowe itp robi wam na tej wizycie czy musicie przychodzić na następny dzien i płacić dwa razy. Bo u mnie jest tak że normalna wizyta to 150zl a te bardziej dokładne to już 200zl ,i mam co miesiąc wizyty
    No i wszystko sie wyjaśniło mój ginekolog nie ma u siebie sprzętu do usg. Musze umawiać sie oddzielnie na USG. Ale z tego co juz udało mi sie dowiedzieć na USG połówkowe bede musiała udać sie w inne miejsce tam gdzie jest lepszy sprzęt i ktos z certyfikatem FMF.
    Ruchów jeszcze nie czuje. Czasem czuje jakby cos sie jednak zaczynało dziać. Ciezko mi to nazwać. Może to te bąbelki

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Zwolnienie moze Ci sie pokrywać. Np masz do 18, ale wczesniej idziesz na wizytę z jakiś przyczyn i nawet od 10do 10 następnego miesiąca lekarz moze wystawić. Byleby dziur nie było. W tył do 3 dni wystawiają, a do przodu chyba jeden

Ja mam 19 tydzień i wcale nie czuje mocnych i za częstych ruchów. Bardzo sporadyczne i subtelne. Syn od 15 tyg to tak na 100% tak codziennie buszował!!! A od 13 tyg czułam bąbelki dzidziusiowe, ta ciąża jest zupełnie inna!!!

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny Obudziłam się na siusiu no i brzuch przestał w końcu boleć Nadrabiam jedzonko w środku nocy, wcześniej słabo jadłam. U mnie do wizyty jeszcze 2 tygodnie. Lekarz wspominał, że teraz będę mieć połówkowe. Co do zwolnień ja 24 mam wizytę, a od 21 będę mieć kolejne L4 ( poprzednie L4 było do 20 ). Dziś wydawało mi się, że maleństwo miało czkawkę, bo ruchy zazwyczaj są mocniejsze

Drogie u was te usg ja za pierwsze usg razem z testami z krwi płaciłam 245zl, a za drugie mi bede placila 145 zl.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Ja już czuję ruchy

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Czemu mi ucina tekst jak pisze, jezuu jak mnie to wkurza...

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Czesc dziewczyny

Z tym oszczędzaniem to staram się ile mogę, chociaż wczoraj wybrałam sie z kolega do kina bo juz musiałam sie troche rozerwać.

Ewak pierwsza ciaza skonczyla sie u mnie cc i teraz mam nadzieje ze nie będzie problemu żeby tez mi cc zrobili. Nie z wygody ale zwyczajnie boje się komplikacji po cc i wole nie ryzykować sn, chociaż kusi mnie zeby spróbować.

Minionku powodzenia na wizycie. Daj znać jak tam dzidziuś

Co do l4 to tak jak dziewczyny pisały, można wystawić na 3dni do tylu i na jeden do przodu. Ja mam wizytę 13.01 i juz się nie mogę doczekać zeby zobaczyć co u mojej fasolinki. Co do ruchów. Ja z Kacprem czułam motylki od 12tc a od 16tc juz takie mocne byly. Teraz czuje ale rzadko. Jak się schylę i brzuch ścisne to dostaje takiego mocniejszego na zasadzie "matka nie gnieć" ale poza tym rzadko. Maluch jest odwrócony pleckami do brzucha i stad wynika to ze nie czuje za bardzo.

Co do przeprowadzki to juz w zasadzie ostatnia prosta. Teraz pakowanie, we wtorek mąż jedzie do Wawy urządzać nasze gniazdko a ja z Kacprem dojeżdżam w przyszły piatek po wizycie. Jeszcze rano firma przeprowadzkowa zabierze rzeczy, potem ten lekarz i zegnaj Poznaniu. Mysle ze będę cholernie tęsknić za tym miastem bo to co tu przeżyłam to jeden wielki sentyment

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów