Strona 164 z 543
Pokaż wyniki od 1,631 do 1,640 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Gabi1811 Zobacz posta
    No tak tylko do lekarza mam 18 bo 19 on nie przyjmuje a chyba nie mozna wystawic w przod. To moje pierwsze zwolnienie I jakos nie dopytalam.
    mi sie wydaje ze wlasnie można do przodu wystawić. Nie przejmuj sie tym bo na 1000% nie bedzie z tym problemu

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ewelina110389 Zobacz posta
    Ja podaje z om w ktorym tygodniu jestem

i np. Jak jutro bede miala 18t1d to juz bede z duma mowila ze jestem w 19tc ;-)
    Polowkowe wymaga lepszego sprzetu.ja mialam robione w pierwszej ciazy 170zl placilam. No i mysle ze teraz juz robic nie bede,a robilam w 21 tc.

Jestem z Wroclawiai chyba niestety zadna z Wrocka tu nie jest a szkoda bo mialam nadzieje ze sie z ktoras na porodowce spotkam;-)
    Cos mi sie wydaje ze jednak ktos jeszcze z Wrocławia tu był

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ewelina110389 Zobacz posta
    Ja podaje z om w ktorym tygodniu jestem i np. Jak jutro bede miala 18t1d to juz bede z duma mowila ze jestem w 19tc ;-)
    Polowkowe wymaga lepszego sprzetu.ja mialam robione w pierwszej ciazy 170zl placilam. No i mysle ze teraz juz robic nie bede,a robilam w 21 tc.

Jestem z Wroclawiai chyba niestety zadna z Wrocka tu nie jest a szkoda bo mialam nadzieje ze sie z ktoras na porodowce spotkam;-)
    Cytat Zamieszczone przez Roksana93 Zobacz posta
    A czy badania takie jak genetyczne ,połówkowe ,robicie osobno czy na jednej wizycie?
    Hmmm ja zrozumiałam ze połówkowe to to samo co genetyczne. Cos złe rozumiem?

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Wczoraj sie pytalam. Zwolnienie w ciazy mozna wystawic na dzien do przodu lub na trzy dni do tylu :-) i ciaglosc musi byc a nie ze sie pokrywaja dni lub sa przerwy.

Polowkowe to jest chyba to samo co genetyczne. Tak mi sie wydaje ale glowy nie dam uciac :-)

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Tez mi sie cos przypomina ze ktos byl z Wroclawia ale narazie cisza w eterze widze...

Mrowka a czemu bedziesz miala cesarke? Juz mialas jedna i dlatego?

Dzieki za odp szkoda, ze wczesniej nie wiedzialam ze mozna do tylu. Co do usg polowkowego to kazdy lekarz ma swoje zdanie I zalezy jakim sprzetem sie go robi moj lekarz mowi ze to nie to samo a lekarz wczoraj w Krakowie mi powiedzial ze to samo.

Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Hym... z tego co tłumaczył mi moj gin, to badania genetyczne inaczej prenatalne odbywaja sie ok 12 tygodnia, i wykrywaja choroby genetyczne, a badania polowkowe to badania chyba do 24 tygodnia? (Nie pamiętam dokładnie) ale badania polowkowe sa bardzo wazne, poniewaz bada sie czy organy dziciuszka sa prawidłowo zbudowane, bada serduszko przeplywy. I co wazne jezeli cos na polowkowych wyjdzie "zle", to juz powoli mozna kierunkowac sie na leczenie dziecka... dlatego tak wazne sa te badania.. sama szukalam lekarza po liście lrkarzy fmf. i z tego co sama sir orietowalam, to faktycznie nir kazdy lrkarz ma "uprawnienia" do wykonywania tych, ze badan :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    ewak

O mnie
    Zreszta jaka jest roznica jak to sie nazywa wazne zeby jak chce sie zrobic to, zeby wyrobic sie w przedziale czasowym i tyle

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ewak Zobacz posta
    Zreszta jaka jest roznica jak to sie nazywa wazne zeby jak chce sie zrobic to, zeby wyrobic sie w przedziale czasowym i tyle
    Jak sie nazywa nie ważne ale z pytania roksany az sie zastanowiłam czy bedą jakieś dwa badania do zrobienia a wydawało mi sie ze jest jedno. Ja na mojego lekarza nie mam co liczyć ze powie mi wszysyko sam z siebie ( o tym genetycznym co robiło sie do 14 tygodnia wogole mi nawet nie wspomniał ze cos takiego jest) wiec wole wiedzieć o co mam dopytać. A to badanie połówkowe to generalnie piszą ze do 22 tygodnia.

Member
    ewak

O mnie
    Z tego co sie orientuje to badania polowkowe sa jednymi z 3 usg wykonywane na nfz, wiec jesli chodzisz na nfz, to obligatoryjnie bedziesz miala robione to badanie. Faktycznie musialam pokrecic te tygodnie, u nas będzie to "zwykle" usg, jak przy kazdej wizycie, tylko, ze beda badane te konkretne organy, no i oczywiście drozej...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów