Strona 163 z 543
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,630 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ja podaje z om w ktorym tygodniu jestem i np. Jak jutro bede miala 18t1d to juz bede z duma mowila ze jestem w 19tc ;-)
    Polowkowe wymaga lepszego sprzetu.ja mialam robione w pierwszej ciazy 170zl placilam. No i mysle ze teraz juz robic nie bede,a robilam w 21 tc.

Jestem z Wroclawiai chyba niestety zadna z Wrocka tu nie jest a szkoda bo mialam nadzieje ze sie z ktoras na porodowce spotkam;-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Co do imion mam koleżankę Dzesike moj maz zawsze sie śmieje, nawet do jej mamy powiedział, ze przesadziła. Żartobliwie ona sama jest zła, przyjaciółka Sonia od zawsze mowi, ze dzieci tak nie skrzywdzi i da im proste imiona typu Ania, czy Madzia
    Wlasnie imię Kasia.. tak miała na one moja siostra i babcia, maz chciał dać imię po Nich gdyby była córka, ale nie mam przekonania
    Zobaczymy jeszcze

Koleżanka rodzi za miesiąc i do tej pory spierają się z mężem to jest dopiero, a my dopiero połowa niektóre

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Ostatnio usłyszałam jak w tv była jakaś psycholozka i uwaga miała na imię Afrodyta, a takich fajnych mi się podoba dobrochna, Alicja lub Renata.

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kozaczek Zobacz posta
    Co do imion mam koleżankę Dzesike moj maz zawsze sie śmieje, nawet do jej mamy powiedział, ze przesadziła. Żartobliwie ona sama jest zła, przyjaciółka Sonia od zawsze mowi, ze dzieci tak nie skrzywdzi i da im proste imiona typu Ania, czy Madzia
    Wlasnie imię Kasia.. tak miała na one moja siostra i babcia, maz chciał dać imię po Nich gdyby była córka, ale nie mam przekonania
    Zobaczymy jeszcze

Koleżanka rodzi za miesiąc i do tej pory spierają się z mężem to jest dopiero, a my dopiero połowa niektóre
    Mi się wydaje, że właśnie jak zobaczy się dziecko to może poczuje się właśnie kto to jest...tzn co najlepiej pasuje. Dlatego tak powoli sobie dumamy ale pewnie i tak ostateczna decyzja zapadnie po porodzie. Chyba, że emocje wezmą górę wcześniej: )
    Apropos krzywdzenia dzieci to czasem szokowały mnie pewne imiona. Kilka lat temu poznałam chłopaka który miał na imię Gniewko. Myślałam, że sobie robi jaja. Ale to było jego prawdziwe imię. Teraz już by mnie tak nie szokowało bo co raz więcej się pojawia. Ja z kolei dostałam imię Renata bo mojej siostry przyjaciółka miała tak na imię. Ohhh w liceum albo na studiach, już nie pamiętam, zaczęto na mnie mówić Reni i to jest ok ale po dziś dzień jak ktoś na mnie mówi Renia to normalnie aż mi gorąco. Jak słyszę Renata to też jakby mi ktoś wiercił nożem w uchu Od razu widzę oczyma wyobraźni taką mało kobiecą, roztytą w pełni wieku ciocię Renię. Co ciekawe nigdy nie znałam takiej ale tak mi się kojarzy moje imię Moja mama i siostra wciąż nie rozumieją o co mam żal
    Jesteśmy 3 siostry: Kasia, Aleksandra i Renata. Przecież to nie sprawiedliwe: )))))

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Afrodyta ? :-D to pewnie po swiecie Chodzi jakis Zeus :-)

Ja chcialam oglosic smutna wiadomosc...rodzimy akurat w sezonie truskawkowym :-( ja na poczatlu czerwca to juz wogole sie na moje ukochane truskawki nie zalapie :-( chyba ze ktoras z Was juz sobie ustalila ze karmic piersia nie bedzie to tyle jej zazdroszcze ze naje sie truskawek :-D

Mam pytanie dostałam dziś pierwsze l4 od dziś do 18.01, wizyte mam własnie 18 I pewnie dostane znowu l4 od 18 czy nie przeszkadza, ze daty sie pokryja?

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Reni ja jak mam teraz 15+6 to juz smialo mowie ze to 16tc. U mnie roznica miedzy OM a USG to dwa dni wiec nie mam problemu z tym, który to tydzień. Jesli trzeba podaje datę z OM.

Truskawki... Ja liczę ze się zalapie bo jednak termin mam na koniec czerwca, ale nastawiam się na cc i ze będzie kilka dni wcześniej

Ja na razie o imionach nie myślałam. Jakos czekam na potwierdzenie kto tam mieszka, ale od poczatku mówiłam ze Kaja i tak juz zostalo. Dla chłopca bede miała problem z imieniem. Zwyczajnie nic mi się nie podoba :/

A co do połówkowego to mnie pewnie znow skierują gdzies na badanie i liczę ze będzie juz lepiej wykonane niz genetyczne bojednak bede w zupełnie innym miescie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Gabi raczej kolejne będzie od 19.

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    A czy badania takie jak genetyczne ,połówkowe ,robicie osobno czy na jednej wizycie?

No tak tylko do lekarza mam 18 bo 19 on nie przyjmuje a chyba nie mozna wystawic w przod. To moje pierwsze zwolnienie I jakos nie dopytalam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów