Strona 161 z 543
Pokaż wyniki od 1,601 do 1,610 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mrówka17 Zobacz posta
    Kozaczek ja biorę duphaston 2x1 i Aspargin. Nie wiem czy nie robie zle ale obudził mnie bol tego mojego brzuszka, spytac nie moge bo caly ciągnie. Wlasnie sie zapisalam na wizytę na 11 jeszcze dzis. Chyba muszę sprawdzić o co chodzi bo kurka żeby z bólu aż się w nocy budzic to podejrzane. Trzymajcie kciuki.
    Mróweczko, myślę, że lepiej iść..acha no i właśnie spojrzałam na zegarek. Mam nadzieję, że poszłaś. Lepiej sprawdzać takie rzeczy. Ja trzymam mocno kciuki i wierzę, że będzie dobrze z Twoją Dzidzią

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez miła12 Zobacz posta
    Reni 83 Ja jestem z Krakowa, czy mogłabym Ci jakoś pomóc? Ty tez jestes z Krakowa?
    Tak, jestem z Krakowa. Co prawda nie pochodzę stąd ale już tu mieszkam na stałe
    Dziękuję, nie potrzebuję pomocy. Pytałam, bo pomyślałam, że fajnie też wiedzieć kto jest z okolicy. Pewnie przyjdzie czas na rozmowy o wyborze szpitala do porodu itd, no i kto wie, może kiedyś się poznamy

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Poszłabym na USG żeby płeć poznać, ale pewnie niedługo będzie połówkowe badanie więc szkoda mi kasy teraz, bo chodzę prywatnie. Mogłabym iść juz na kasę chorych ale nawet nie wiem gdzie tu u mnie jest dobry lekarz...

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Juston Zobacz posta
    Hej dziewczyny Troszkę mnie nie było, ale oczywiście starałam się Was czytać na bieżąco.
    U mnie forma kiepska, nowy rok przywitał mnie chorubskiem. Aktualnie jestem na L4 do końca tygodnia i kuruję się jak mogę

Widzę, że większość z Was zna już płeć dzidziusia. A jak tam u Was z imionami? U nas póki co brak pomysłu. Pewnie zdecydujemy się na nie pod koniec ciąży...

ewak ja również jestem z łódzkiego
    Zdrówka życzę. Ja byłam na L4 do końca grudnia bo mnie coś jakby kolka nerkowa dopadła ale już jest lepiej.
    Co do imion, to my już dawno, zanim staraliśmy się o dziecko wymyśliliśmy sobie Zosię i Maciusia. Teraz zastanawiamy się jeszcze czy coś zmienić. Mężowi bardzo ostatnio spodobała się Kaja. Mi w sumie też się podoba. Co do chłopca to mi się podoba jeszcze np. Antek, Julek, ale mój mąż jakoś nie bardzo. Na razie jakoś bardzo o tym nie rozmyślamy. Czasem temat się przewinie. Myślę, że i tak ostateczna decyzja zostanie podjęta jak zobaczymy Maleństwo. A płci też jeszcze nie znamy, ale ja mam takie dziwne uczucie, że będzie chłopiec. Najpierw rodzina męża mi tak nakręcała, bo nie miałam wymiotów a podobno choć to nie reguła to często przy chłopcach jest lżej w tym temacie. Potem na USG genetycznym widzieliśmy Maleństwo jak sobie grzecznie leżało i miało rączkę podłożoną pod głowę, jakby na plaży. No i śmiejemy się, że tak wyluzowany to może być tylko chłopak Jak mnie dopadła kolka nerkowa i robili mi USG to obydwie rączki miał pod główką i się wylegiwał Ale co będzie, zobaczymy.

Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Paolkus ja tez mieszkam w Pabianicach, od roku slyszalam ze w eskulapie jest dobry lekarz - Kaminski, jednak jak probowalam sie do niego zapisac to Pani w rejestracji zaproponowala termin za miesiac... wiec zrezygnowalam. Ja chodze do dr. Michala Pietrzaka na 3 maja w Lodzi prywatnie a Ty ?

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Data
    27.12.2011
    No ja też jak dzwoniłam do przychodni to takie terminy mi dawali, dlatego już nie zmieniam nic. Chodzę do doktor Skowronskiej w Pabianicach. W 1 ciąży chodziłam na NFZ w Bełchatowie i nie widzę żadnej różnicy niż teraz prywatnie, co nie znaczy że jest źle, myślałam że prywatnie jest inaczej (lepiej)

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Data
    27.12.2011
    Ewak fajnie,że też jestes

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Data
    27.12.2011
    Z Pabianic, też nie mieszkam tu zbyt długo i nie jestem obeznana

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Reni Kaja mi sie marzy mam nadzieje ze będzie dziewczynka i wtedy imię juz jest. Ja na razie mowie maluch ale wszyscy wokół Kaja wiec jak jej jeszcze jajka urosną to będzie zaskoczenie dla wszystkich

Dziewczyny nie poszłam do tego lekarza, bo jednak na razie jest ok a tak wieje i leje ze nie chciałam swojego Kapiego ciągnąć w taka pogodę, tym bardziej że on jeszcze na antybiotyku jest. Mam wizytę w przyszły piatek wiec do tego czasu poczekam i dowiem się co i jak. Do tego czasu liczę ze będzie wszystko ok. Staram się leżeć i nic nie robić wiec może wytrwam na luzie do wizyty.

O mnie
    Dziewczynki, pojawiają mi się nowe pytania...jedne ważne, drugie mniej ale jakoś wracają do mnie więc, jeśli możecie dajcie znać co myślicie.
    Byłam dziś na pobraniu krwi i taka zagwostka mi się pojawiła: Pani spytała w którym tygodniu ciąży jestem. Co mówicie? Wiek ciąży z OM czy z USG genetycznego-czyli to co wyszło z CRL? Dla niej akurat pewnie nie miało dużego znaczenia ale np jak byłam na SOR przed świętami to też miałam zagwostkę który podać.
    Pytanie nr 2 Jak jesteście np w 15 tyg i 3 dniu to mówicie, ze jesteście w 15 czy w 16 tyg? Bo mi się wydaje, że wtedy to byłby 16 tydzień, skoro już w nim jestem, dobrze rozumuję?
    Pytanie nr 3 Powoli zbliżamy się do USG połówkowego. Jako że mój ginekolog nigdy nie wspomniał mi o możliwości wykonania badania USG genetycznego ani testów pappa itd, tak nie liczę na to, że sam z siebie powie mi coś więcej i o tym. Więc, w którym tygodniu robi się połówkowe? Czy do tego USG też jest wymagany lepszy sprzęt niż czasem można zastać w przychodni? (Byłam wczoraj na USG piersi w przychodni w której mam ginekologa więc też tam gdzie miałam robione USG piersi, tam zawsze mam robione USG ciążowe. Gdy spytałam Panią doktor od USG o USG genetyczne to powiedziała, że oni u siebie nie robią takiego bo mają za słaby sprzęt. Moja Pani ginekolog - endokrynolog u ktorej bylam wczesniej kilka razy prywatnie, też nie wspomniała mi o możliwości zrobienia USG genetycznego, jak zadzwoniłam do niej z pytaniem czy jest taka mozliwosc zeby u niej zrobic tez powiedziala mi ze ona ma za slaby sprzet. Dlatego poszłam gdzieś indziej prywatnie) No i wracam do pytania. Czy myslicie ze to USG połówkowe też wymaga lepszego sprzętu?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów