Strona 160 z 543
Pokaż wyniki od 1,591 do 1,600 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Miało być ze spac nie mogę. Słownik w telefonie...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Kciuki zaciśnięte Mnie zaś boli żołądek, masakra. 16 grudnia chorowałam na jelitówkę, teraz znów? Moja druga połówka też cierpi. To już 2 noc ;( Można 2 razy na grypę chorować?

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Mi pomaga nospa jak spina i boli brzuch a krew leci mi co drugi dzień z nosa mimo oszczędzania siebie.

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Ja z Wielkopolski poznań

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Martussia współczuję serdecznie... Ja w domu miałam delikatna przygodę z jeitowka i miałam dość. Delikatna bo tylko raz zwróciłam a Ciebie znow meczy, szczerze współczuję.

Dziewczyny teraz mnie ten brzuchol nie boli kurka, jednak chyba nie bede szła do lekarza bo wyjde niepotrzebnie na panikarę. Co myślicie?

Mój maly jak wczoraj usnal o 17:30 to do tej pory spi skubaniec juz 15h, mógłby tak codziennie

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Mrówka17 lepiej idź sprawdzić nie mów że ci przeszło ino że boli mniej :P tym bardziej jak kilkukrotnie zdarzał Ci się ten ból.

ps. wysłałam Ci wiadomość...

Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Ja z Łódzkiego

Bylam wczoraj na wizycie.. u nas wszystko w porzadku z malutkim, wiercil sie straszliwie lekarz potwierdzil obecnosc pitoka wiec jednak chlopiec... maz szczesliwy, ja w sumie tez, mam nadzieje ze kiedyś druga bedzie dziewczynka zaniepokojona jest tylko bo w ubiegla noc bolal mnie brzuch z prawej strony, takim bolem schodzacym od żeber w strone macicy.. i nastraszyl mnie troche ze taki bol jest charakterystyczny dla kamieni na nerkach.. no cos musze sie obserwować, czy sie to powtarza... dzis spalam juz spokojnie, nawet na siczku nie wstaje tak czesto jak na poczatku

A i wgl pomiarow przesunął mi sie termin na 12.06, a nie na 17.06 tak jak wychodzilo z miesiączki lekarz wykluczyl wczoraj rozszczepienie podniebienia, a 31 mamy juz badania polowkowe... boniu jak to leci ! A my jeszcze nic nie mamy !!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Juston
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny Troszkę mnie nie było, ale oczywiście starałam się Was czytać na bieżąco.
    U mnie forma kiepska, nowy rok przywitał mnie chorubskiem. Aktualnie jestem na L4 do końca tygodnia i kuruję się jak mogę

Widzę, że większość z Was zna już płeć dzidziusia. A jak tam u Was z imionami? U nas póki co brak pomysłu. Pewnie zdecydujemy się na nie pod koniec ciąży...

ewak ja również jestem z łódzkiego

ewak... też miałam termin na 17.06, a z jednego usg mi wyszedł, na 9.06 w wczoraj znowu na 17.06. nie ważne ważne, że dziecko zdrowe. Mnie też czasem troszkę boli brzuch, ale raczej to taki ból rozpychający pewnie macica rośnie a dziecko się zaczyna rozpychać.

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Ja też Z łódzkiego, z Pabianic, może któraś z was tez?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów