Strona 16 z 543
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    Ja chodzę do lekarza na NFZ. Prowadził też moją pierwszą ciążę. Lekarz z polecenia kuzynki i jest naprawdę super. Na każdą wizytę (ciążową ) chodzę z mężem i lekarz nie ma nic przeciwko. A nawet zagaduje męża na różne tematy. Na wizycie się nie spieszy. Za każdym razem robi USG i wszystko wyjaśnia. Niepotrzebnie nie stresuje ale też nie mówi, że wszystko super. Więc naprawdę dobrze trafiłam

Juston ja przy pierwszym teście też miałam słabą kreskę. Aż sobie pomyślałam, że chyba sobie wmawiam, że coś widać Powtórzyłam za trzy dni i już gruba krecha więc może odczekaj jeszcze kilka dni.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Lusia_88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-01 zobacz kalendarz
    Juston ja też miałam słabą kreskę na początku widoczną chyba tylko "pod światło", za trzy dni była już dużo bardziej widoczna
    Ja też chodzę na NFZ ale lekarz jest średni. Chociaz słyszałam, ze jeśli chodzi o ciąże to dobrze je prowadzi. Chyba nie stać by było mnie na lekarza prywatnie.... Nawet dzisiaj mąż mi wypomniał, że wydaję pieniądze na paznokcie raz w miesiącu

Dobry Laseczki Dziś była wizyta... też chodzę na NFZ i nie narzekam, pierwszą wizytę miałam umówioną co prawda tylko w celu kontrolnym no ale że wyszło ja wyszło to o... czeka się ok 4 tygodni a jak powiem, że pilna sprawa to za 2 chyba że akurat przypadnie, że za kilka dni wizyta wię no problem Lekarz prowadził moją pierwszą ciążę minusem jest to, że lekarz jest małomówny, ale że ja mam niewyparzoną gębę to jak go zagadam to od razu wszystko wyklepie i wytłumaczy przerwał nawet badanie żeby mi pokazać fasolkę, ale serduszka nie posłuchałam bo na nfz to i tak ze lekarz który przyjeżdża do ośrodka wozi ze sobą swój sprzęt... a i tak jak w pierwszej ciąży pójdę na usg3d/4d prywatnie żeby wszystko dokładnie sprawdzić, od razu dostałam l4 na 4 tygodnie bo wtedy następna wizyta.... dostałam skierowanie na badania podstawowe krwi i moczu i jakieś płatne w kierunku schorzeń genetycznych czy coś nie wiem po co to pytałam to powiedział że tak kontrolnie jak będzie ujemne to dobrze a jak będzie dodatnie to wtedy będziemy się martwić a dla mnie to nowość bo w pierwszej ciąży tego nie miałam :/ no i że to 6-7 tydzień Sorki laski że piszę tak rzadko ale nie mam sił, czasami wejdę poczytam i padam na twarz bo nie mam siły odpisać ... :/ senność i zmęczenie to nr 1 u mnie :/ buziaki :*

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Lusia mój na lekarza nie szczędzi, z resztą staram się ze swojej kasy obskoczyc i to, ale
    Wolałabym miec dobrego leksrza na NFZ i chodzić na samo usg prywatnie, tak jak było w 1 ciąży, ale już nie przyjmuje prywatnie, teraz już mam jeszcze lepszego, ale irytuje mnie momentami
    Może dlatego, że jakoś za dużo oczekuje

Co do słabej kreski! Jak jest druga kreska- jaka by nie była... to ciąża...
    Moja kreska taka ledwie widoczna właśnie drzemie w łóżku, druga kreseczka również bardzo słaba w brzuszku
    Jak się wcześnie robi test tak jest, który to dzień cyklu?
    [/url

[/url]

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Dziś wizyta o 15:15 trzymajcie kciuki!!!!

aguska na pewno wszystko będzie ok dawaj znać od razu jak będziesz miała chwilę wolną a z resztą Ty chyba masz identycznie jak ja bo widzę po suwaczku że 6t5dz i kojarzy mi się coś, że pisałaś że też chyba 27 sierpnia ostatnia miesiączka co ? ... ... co do "drugich kresek" z pierwszego testu który robiłam ledwo co wyczytałam pod światło jakiś cień drugiej kreski, później zrobiłam czulszy test i już była widoczna gołym okiem ale bardzo słaba... zaznaczam że ja testy robiłam już nawet 5 dni przed okresem i już się dała we znaki fasolka Dziewczyny mam takiego lenia że szok, najchętniej przeleżałabym w łóżku całe dnie, jak sobie pomyślę, że mam wstać i obiad zrobić, pranie wstawić i coś posprzątać o aż mi się słabo robi, nie wiem co o za rodzaj lenistwa czy to ciążowe czy co ale żeby aż tak.... :/ ? na razie siedzę przy kawie i laptopie ale zaraz trzeba będzie zwinąć się i naprawdę coś zrobić bo to aż boli taka niemoc i niechęć do wszystkiego :/ hahaha trzymajcie się mamuśki....

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Ja wizyta dopiero 24 ech czas się dluzy mi.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Juston
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    gosienak Pierwszy test zrobiłam w 28 dc (słaba kreska), drugi test w 29 dc (kreska słabsza od poprzedniej, widocznie ledwo pod światło, ale jest), do tej pory mój cykl trwał 35 dni, ale w tym miesiącu robiłam test owulacyjny i wyszedł mi, że dni płodne powinnam mieć w 18dc, czyli według moich obliczeń miesiączka wypadałaby na 32/33 dc. Obecnie jestem w 30dc i jutro lub pojutrze powtórzę test - myślę, że wszystko się wtedy wyjaśni :-)

Junior Member
    Lusia_88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-01 zobacz kalendarz
    I mnie jakieś lenistwo dopada, nie chce mi się sprzątać a o gotowaniu to nawet nie wspomnę, w ogóle to nie lubię gotować :/ w dodatku córa nie chce przyjmować leków a jest przeziębiona już drugi tydzień i tak mnie to wyprowadza z równowagi, że szok. Odreagowuję czytając wasze posty i ciągle muszę pamiętać, żeby się nie denerwować ale jak to kurcze zrobić??
    Mam pytanie do was mamy: czy któraś z was ma za sobą poród najpierw cc a potem naturalny? Bo ja miałam cc i zastanawiam się czy to nie jest zbyt duże "obciążenie" dla macicy kiedy drugi poród jest naturalny? Zawsze się jakoś bałam, że macica jest cieńsza w miejscu nacięcia i może się stać nieszczęście podczas porodu....

Junior Member
    BeciaG

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-12 zobacz kalendarz
    Data
    12.06.2014
    Czesc dziewczyny, i ja dolaczam sie do czerwcowych mam. Planowany termin z moich wyliczen to 9.06.17, jeszcze nie bylam u lekarza, wizyte mam zaplanowana na 19.10, to juz bedzie ok. 8 tydz. Wczoraj robilam bete wyszla 42064, mam juz ponad dwu letniego synka, ktory tez urodzil sie w czerwcu tylko 2014
    Co do objawow to brak okresu i tyle, jakos drugiej ciazy nie odczuwam wogole, i bardzo z tego powodu sie ciesze. Jedynie to czasem sennosc i brak ochoty na wszystko

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów