Strona 156 z 543
Pokaż wyniki od 1,551 do 1,560 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Famirabelka jak po swiwtach? pisalam jakis czas temu priv do Ciebie, nie wiem czy dostalas?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    My przyjaciół na Comedy central namiętnie ogladamy

Dziewczyny! Wrzucajcie na grupę na fejsie zdjecia brzuszków i podpisujcie się po nicku z forum, łatwiej będziemy się kojarzyć

Wlasnie zjadłam z 1/4 opakowania Migdałów i tak mnie zamuliło, ze zapomniałam o czym miałam pisać
    Co do Adamexa, bliżej bliżej terminu na pewno zakupimy, chyba, że mąż cos znajdzie lepszego, ale w tej cenie wg mnie nie ma szans

Ja co do wyprawki wszystko kupuje od nowa. Nie znamy jeszcze płci
    Kupuje oprócz ciuszków i drobiazgów- wózek, otulaczki, kosz Mojżesza, albo jakas huśtawkę- starszy syn nie chciał wcale się bujać dostawał szału :/ co jeszcze wyjdzie przy rozpisywaniu wyprawki
    Chce się nacieszyć tą wyprawka, jak za pierwszym razem ❤️

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Kozaczku my z mężem jesteśmy wręcz maniakami "Przyjaciół" i też oglądamy w Comedy Central zdjęcie brzuszka wrzucałam pare tyg temu na fb ale przydałoby się nowe bo tamto to już dawno nieaktualne:P

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Minion, wizyte mam na 9.01.:-)

Kurde tez bym chciala byc juz na tej grupie fb bo jestem ciekawa jakie macie brzuchy i czy tylko ja mam taki duzy

Jutro z samego rana kierunek kraków, tam w klinice jakieś 4h w kolejce I zobaczymy co lekarze powiedzą.

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Fajne jest zwykle łóżeczko drewniane z plozami ktore można dokupić ale takimi na mechanizmie z sprężynami ,ok 100zl. W każdej chwili można zablokować lub zdemontować jeśli dziecku nie pasuje. Buja się jednym paluszkiem i to dość długo na jednym pchnięciu

W internecie to "nie żyje" bo nie mam Facebooka

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Gabi trzymamy kciuki daj znac jak juz bedziesz po, co lekarze powiedzieli, chociaz wierze ze bedzie dobrze :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Gabi powodzenia, trzymam mocno kciuki. Odezwij się jutro co i jak.

Ewelina z tym lekarzem to masz przeboje po całości. Ja na szczęście mam prywatną opiekę a jak się cos dzieje i nie ma terminu na ten sam dzień to się wściekam wiec chyba bym ich tam na Twoim miejscu wszystkich zezarla tylko buty zostawila co do facebooka, jutro z rana ogarne bo juz teraz leze w końcu w swoim łóżeczku z rogalem.
    W ogóle laski to jakas porazka. Jechałam półtorej godziny busem, potem w Wawie jakies 2h byliśmy z czego większość siedzialam na kawie i juz mnie mega brzuch boli i krwawienie mam. Caly spięty ze nawet leki nie pomagają. Czuje się jak paralita a od jutra młody w domu bo juz ze żłobka zrezygnowałam przed przeprowadzka wiec boje się jak ja sobie poradzę :|

Reni, Minion super ze juz wróciłyście

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Mrowka ,chcialabym Cie pocieszyc ale niestety z dzieckiem w domu i drugim w brzuchu nie jest lekko. Jak zdrowe to ma pelno energii i na spacer wyjsc trzeba obiad zrobic posprzatac itp. Jak chore to marudne( ja mam teraz malucha chorego lekko nie jest) .Mam nadzieje ze masz jakas pomoc w razie co bo ja sobie moge pozwolic caly dzien na nogach ale z Twoimi krwawieniami to musisz sie oszczedzac :-)

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Ewelina z pomocą będzie ciężko bo wszyscy znajomi pracują więc mega lipa. Ale popołudniami będzie mi łatwiej bo mąż z pracy wróci, kolega podjedzie i zabierze młodego na spacer, może kolezanka wpadnie. Byleby przeżyć do 16
    W końcu wyspalam sie w swoim łóżku, idealnie po prostu. Wiem ze przezywam ale uwierzcie mi ten tydzień u rodziców zmeczyl mnie jak nigdy. Głównie te zmiany temperatury. W dzień nawet ok chociaż bez szalu a w nocy zimno ze nawet do łazienki nie chciało sie iść. Tu tez mysle ze odpocznę bo mój Kacper potrafi sie sobą zajmować przez dlugi czas. Wiadomo, są i takie dni ze sam się wcale nie pobawi ale są i takie ze jak pójdzie do siebie to dwie godziny nie wychodzi bo się kolejkami bawi.

No nic, czas wstac i cos ze sobą zrobić. Miłego dnia babeczki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów