Strona 154 z 543
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,540 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Ewelina ,mają być bezpłatne ,w kalendarz szczepień wpisane.

Co do kupowania ,łóżeczko ,wózek itp mam po synku. Ubrania i część zabawek typu mata ,karuzela sprzedałam.
    W smyku były przeceny chciałam coś kupić ale dzidzia nie chciała pokazać jakiej płci ,więc tylko kupiłam 3-pak uniwersalnych body za 34zl

mila12 ,jak i za pierwszym tak i za drugim razem, staraliśmy się parę miesięcy i chyba złota rada to wyluzowanie i podejście że jak będzie to będzie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Jak maja byc te szczepienia bezplatne to super :-) kojarze ze kiedys liczylam ze na pneumokoki tysiaka musze wywalic .
    Ja nic nie kupuje bo mam mnostwo rzeczy wlasciwie wszystko co potrzebne. Jutro mam wizyte i przy okazji zaczynam l4. Ciekawe czy lekarz wygada mi plec , przypominam mu ze ma nie mowic mi ale moze mu sie niechcacy wymsknąć...:-)

Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Roksana 93 Powiem tak, jest to forum dla mam , a nie dla starajacych sie, więc nie bedę sie rozpisywac co po co i dlaczego, ale uwierz mi na słowo, ze nigdy prze nigdy nie mowi się do osób staracjących sie o dziecko od dłuzszego czasu żeby wyluzowali i ze bedzie co ma byc....wiesz przychodzi taki czas że docierasz do krawedzi, a tam dalej juz nie ma zadnej alternatywny....tam juz jest tylko inna droga(adopcja, bezdzietnosc itp....)i za kazdym razem kiedy znów sie nie udało a ktoś z Mojego otoczenia, znający nasze problemy, mówił daj spokój, jedżcie na wakacje sie odstersowac to miałam ochote przyłozyc z całej siły....żyjemy w takic czasach że wiele osób ma problemy z poczęciem i donoszeniem ciaży, wiec za każdym razem kiedy ktos bez wiekszych problemów zachodzi w upragnoną ciaze to ciesze sie ze nie wszyscy musza przechodzic przez to co ja -trzymam kciuki za Ciebie i za Twojego maluszka.

O mnie
    mila12 ,wiem że są pary które z powodów zdrowotnych nie mogą mieć dzieci i współczuję im,ale części wystarczy wyluzowanie. I wiele jest takich historii że np po adopcji kobieta zachodzi w ciążę . Mam nadzieję że u Ciebie będzie wszystko w porządku i dziecko będzie zdrowe.
    Ostatnio edytowane przez Roksana93 ; 01-01-17 o 21:06

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja mam termin na 3.06- najlepiej jeśli nie mamy regularnych cykli sugerować sie pierwszym usg genetycznym tym w 12 tyg. Jest najbardziej miarodajne i wówczas jeśli dziecko jest wieksze po prostu płód jest starszy, pózniej moze juz różnić się masą dzidcko i wielkością z innych powodów

Ja poczekam do końca stycznia na usg jak dowiem się kto mieszka w brzuszku kupie coś

Wózek ja prawdopodobnie kupię Adamex.

O mnie
    Mi lekarz właśnie mówił żeby trzymać się tego z OM i w sumie popieram, bo w 1 ciazy termin z genetycznego wychodził na 4 luty a z OM na 17 luty, a syn urodził się 18 . A taka różnica wynikala z tego że był duży 4200 i 60cm po urodzeniu.
    Tak po cichu liczę że drugie dziecko może będzie choć troche mnejsze ,bo tamten poród SN dał trochę w kość:/ zobaczymy na polowkowym wymiary

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Mi z usg termin wyszedł na 03.06, a z OM. mam na 02.06 Praktycznie bez różnicy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Hej laski w nowym roku

Jak tam Wasze samopoczucie? Ja juz w zasadzie wyzdrowiałam i dzisiaj w końcu wracamy do domku.

Kozaczek Adamex dobry wybór

Ja czekam na potwierdzenie ze będzie dziewczynka i wtedy zacznę szaleć zakupowo. Dla chłopca mam wszystko. Z takich dodatków to chce kupic bujaczek, kosz Mojżesza, otulaczek, musze nianie nowa kupic a obecna sprzedać no i zabawki typu mata edukacyjna, karuzela etc.ale to juz w trakcie jak dzidziuś będzie.

Co do szczepień na pmeumo maja byc obowiązkowe i darmowe wiec mega spoko. Ja szczepiłam swojego Kacpra z tym ze tez mieliśmy je za darmo. Teraz jeszcze zaczepie malucha na meningo bo tego przy Kapim nie zrobiłam.

Witam nowe mamusie.

Większość rzeczy mam po córce, a nawet jak by był chłopak to mam ubranka od siostry po niej synku. Napewno tez kupie troche nowych rzeczy, ale przede wszystkim musze kupić wózwk spodobał mi się z Karexa, wszystko mi u nim odpowiada I zachecające jest, że Polski producent, tylko cena niecałe 1000zł za wózek 3w1 to chyba troszkę za tanio. Niestety w internecie jest mało opini na jego temat, bede musiała to przemyśleć.

Pomimo już 17 tyg nadal nie znam płci dziecka, ale jest mi to obojętne przy córce płeć poznałam jak ja urodziłam bo cały czas miała tak ułożone nóżki, że nie było widać.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ja wszystkie pary ktore dlugo staraja sie o dziecko bardzo podziwiam za wytrwalość , ja nie wiem czy bym byla az tak dzielna. Życie pokazuje ze jest niesprawiedliwe.

Mi pokazuje wg om 7.06 termin a wg crl 29.05. Ciekawe co dzis pokaze. Filip mial byc duzy a 2900 g mial :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów