Strona 152 z 543
Pokaż wyniki od 1,511 do 1,520 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Gabi trzymaj się
    Mrówka, ja Ciebie też nie mogę zaprosić, nie wiem czemu. Innych się da...
    Szczęśliwego nowego roku !!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Tez szczesliwego nowego roku ! Zeby nasze porody zakonczyly sie szczesliwie i kazda z Nas miala zdrowego Malucha :-) Wierze ze tak bedzie. Lekarze troche strasza i sa bardzo ostrozni dlatego trzeba byc dobrej mysli.

Member Awatar NPK
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.06.2017
    Gabi, rozumiem, że mogłaś się zdenerwować, ale ja przeczytałam dwa zdania z twojej wypowiedzi i skończyłam, bo tego naprawdę nie dało się czytać. Oczywiście, współczuję ci problemów i trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku. Naszemu Julkowi lekarz na USG wykrył ognisko hiperechogenne w prawej komorze serduszka, też kazał się nie przejmować, ale wszystkie dobrze wiemy, że to nie jest takie proste.

Sylwestra mamy w rodzinnej atmosferze, przyjechała kuzynka z mężem i dwójką maluchów (8 i 2 lata). Aktualnie siedzimy i oglądamy Asterixa, a Alan próbuje zahipnotyzować zegar, bo "on by chciał, żeby 12 była już teraz" jest troche padnięty, bo jak o 11 wyszliśmy z domu, to wróciliśmy dopiero o 18.

W trakcie spaceru Julian tak mnie kopnął, że aż się zgięłam. Kuzynka miała przerażenie w oczach, a ja się cieszę teraz leżę sobie na prawym boku w moim rogalu, a Julek urządza sobie dzikie harce. Czuję takie bąbelki, motylki, łaskotki

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Moje maleństwo też tam w brzuszku urządza sobie dzikie harce, od rana strasznie aktywne My sylwestra w domku na spokojnie sałatki, chipsy i inne przekąski no i piccolo.
    Dziewczyny Wszystkiego Najlepszego w nowym 2017 Roku

Czasem zastanawiam sie czy te wszystkie usg 4d maja sens. Jak byłam w pierwszej ciazy robilam tylko podstawowe usg na fundusz I byli ok urodzilam zdrowa córke. A teraz sie pokusiłam na dodatkowe I mam glowe pelna mysli.

Piccolo to dziś podstawa sama sporo juz wypilam, aż mam wyrzuty sumienia.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja tez poroniłam. Rownież wczesna i niestety powiem Wam, ze taka natura. Słabe, chore zarodki same Nas opuszczają i mam Aniołka i nawet kupiłam sobie na pamiątkę. Jak wyszłam ze szpitala pojechaliśmy na pare dni do Szcczawnicy i jakos tak szybko sie ogarnelam, mówiłam o tym, wiedziałam, ze tak się zdarza, ale jeśli będzie to dziewczynka teraz coraz mocniej chce Antoninę, albo Anielke. Kojarzy mi się z moim Aniołkiem nie wiem dlaczego.

Famirabelka ja miałam jelitowke taka, ze jak wymiotowałam to co 10 min, nawet łyka wody się nie dało wypić i biegunka wlasnie jednoczenie, ale dziecku to z reguły nie zagraża...

Ja wlasnie jak byłam w ciąży z synem, wzorowy dzidziuś na usg- lekarz na prenatalnym powiedział, ze na 100% jest zdrowiutki, ale, że schrzanili mi poród to Blazej miał podwyższone napięcie mięśniowe tak na całego, 9miesoecy neurolog, rehabilitacje, ale trudno, zdarza się. Spotkałam tam w ośrodku tak chore dzieci, że napięcie mięśniowe to pikuś :/
    Miał duże ciemiączko i ciągle kontrolowali też także czasami tylko straszą Nas, a czasami po drodze wyjdzie coś. Nos do góry

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    My odgoniliśmy dzisiaj wszystkich gości i spędzamy w 3, a nawet czwórkę Nadal nie mogę uwierzyć w to szczęście. Co rok czuję się bardziej spełniona

Tego Wam też życzę: spełnienia, miłości i radości z rodziny, a przede wszystkim zdrówka!

P.s My z Kropeczką w brzuszku dzisiaj pomalowaliśmy aż 8 Pań, dlatego ja wzięłam prysznic i leżymy przed tv

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Witam w Nowym roku :-)
    Kozaczek chyba juz nie taka kropeczka ;-). Ja wyczytalam ze w moim tygodniu (18tc) dzidzia z nogAmi ma juz nawet 25 cm a zwinieta 11-12 cm :-)

Gabi , ja uwazam ze te 4D i prenatalne to takie badania straszace wiec tym samem czasem nie potrzebne. Kiedys tego nie bylo i kobiety 9 mcy przezywaly bardziej w spokoju.
    Mi jeden lekarz na naprawde starym usg sprzet ze ledwo widac bylo cokolwiek w 15 tc powiedzial ze to chlopiec i faktycznie jest chlopiec:-)

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Ewelina brzucha nie mam, jedynie jakby mnie wzdęło hehe wiec syn nie ogarnia i nadal mówi, że mam Kropeczke, taka ksywę juz chyba dostanie dożywotnio bo własne wiem, ze duża jest

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Kozaczek a ja mam juz brzuch spory i moj syn przez to czesto pamieta ze tam dzidzia i tak nazwal nawet ją/jego "dzidzia" :-)przytula sie caluje brzuch itp. :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów