Strona 15 z 543
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Witaj Lusia

Mabr w czwartek mam gina

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Juston
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aguska696 Zobacz posta
    Kasia moze testy felerne albo dzidzia specjalnie się chowala

Witaj Juston. Skoro kreska była to ciąża jest
    Mam nadzieję Jutro powtórzę test.
    Dziewczyny kiedy umówić się na pierwszą wizytę? Wg moich obliczeń to dopiero 4tc.

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Najlepiej 6tc na wizytę. Ja się bycze i leżę zaraz luteina pod język biorę dostałam też 2 tyg l4

matko 1 trymestr ciazy***

Senior Member Awatar gosienak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-29 zobacz kalendarz
    jak wiecie ja tez na luteinie. na szczęście mój ginekolog zlitowal sie nade mną i przepisal dopochwowa, bo smak jest obrzydliwy (wczesniej z IP dostalam podjezykowa). wczoraj miala wizyte. serduszko bije. kolejna wizyta za dwa tygodnie, zeby sie upewnic czy wszystko prawidlowo sie rozwija ale jestem spokojnieszja ze serduszko bije <3 pozdrawiam

Member
    mabr

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-02 zobacz kalendarz
    Kamila91, mi ginekolog powiedziała, ze pierwszym trymestrze mogą pojawić się plamienia, ale żadnego nie można lekceważyć i o każdym trzeba powiedzieć lekarzowi. Myślę, ze skoro nie towarzyszył Ci przy tym ból brzucha to raczej nic strasznego Ja też miałam odrobinę brązowego śluzu w poprzednim tygodniu, a w poniedziałek byłam na usg i było wszystko w porządku

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Lusia w następnym tygodniu mam stawić się na wizycie z kompletem badań, więc zadecyduje sam
    Myślałam, czy nie powtórzyć badań na własną rękę, bo i tak chodze prywatnie do lekarza i prywanie badania, Wy chodzicie państwowo?
    Zastanawiam się czy nie znaleźć sobie drugiego gina na nfz, bo szok ile ja wydam na badania
    Tym bardziej, że przeciwciała na szczęście ujemne, czyli brak, ale na pewno powtórzą, a sam jeden odczyn 35zł, ostatnio 150zl wydałam, a byłam już 2 razy na wizytcie u lekarza, za każda stóweczka i się zbiera...
    [/url

[/url]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Co do luteiny...W 1 ciąży miałam od 7 tygodnbia z małą przerwą praktycznie do końca, coś strasznego, dopochwowo...Wyżarła mi tak ph, że ciągle wszystkjo bolało, piekło, często wsttałam z bólem...Ciągle miałam inekcje, a lekarz robił wymaz na GBS itd kilka razy, czy czasami nie ma grzybicy i nic nie było bakterii, po prostu tak mocno mnie podrażniało
    3 razy dziennie po 2 tabletki, ohydne uczucie...
    Mąż właśnie poleciał przed pracą po coś do sklepu...Taką mam ochotę ciągle na PEPSI...Takie niezdrowe, a takie dobre, koniecznie z puszki :P
    NO cóż dzisiaj sobie pozwolę.
    [/url

[/url]

Member Awatar Juston
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny,
    Nie wiem co mam już o tym wszystkim myśleć... Dzisiaj powtórzyłam test i druga kreska jest bardzo słabo widoczna (ledwo ją dostrzec gołym okiem ale coś tak widać).
    Już nastawiłam się na ciąże a tu chyba nici...
    Może któraś z Was miała podobną sytuację?

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Kozaczek ja pije coca cole... jedynie po tym delikatnie mdłości mi ustają. Ale niestety tylko delikatnie; (
    Do gina chodzę prywatnie i w pierwszej ciąży tez badania trochę mnie kosztowały i wizyty ale czego się nie robi dla dobra swego i dziecka nie mam cierpliwości do NFZ

Juston wszystko zależy od testu. Najlepiej jak zrobisz betę z krwi, wtedy wszystko się wyjaśni.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów