Strona 149 z 543
Pokaż wyniki od 1,481 do 1,490 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Kurde nic nie miałam na fb, a możesz jeszcze raz wysłać ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Data
    27.12.2011
    Do mrówki to było

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Data
    27.12.2011
    Źle mi się pisze z telefonu... Ja po nowym roku mam wizytę u ginekologa, ciekawe kiedy USG, już mam ochotę iść i zobaczyć czy chłopak czy dziewczyna ale szkoda kasy..
    Dzidzia kopie coraz bardziej a ja coraz bardziej tyje ;(

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Juliette29 Zobacz posta
    Witam mamusie odebrałam dzisiaj wyniki krwi i moczu i oczywiście problem z interpretacją w morfologii leciutko podwyższone leukocyty i cos tam jeszcze ale większych odstępstw od normy na szczęście nie ma, mocz chyba też ok, najważniejsze że nie ma bialka cukru itp ale sa podwyższone erytrocyty...szczerze nie mogę nic sensownego znaleźć o tym w necie. No i tsh mam 3,37 powinno byc niższe bo mam zwiększoną dawkę euthyroxu z 88 do 112 a wynik się nie zmienił...5 stycznia wizyty u gina i endokrynologa, zobaczymy co powiedzą...czy któraś z was też leczy się na niedoczynność tarczycy? Jak u was z tym tsh?
    Ja na początku ciąży nie mogłam zbić TSH bo mi skoczyło do 2,16 albo 2,6, nie pamiętam już dokładnie. Dwa razy miałam zwiększaną dawkę i dopiero wtedy spadło do 1,2. Teraz biorę 137 euthyroxu ale ja nie mam w ogóle tarczycy. Długo bierzesz tę zwiększoną dawkę? Bo wiesz, organizm trochę czasu potrzebuje żeby zareagować na tę zmianę. Tak od razu to nie spada.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    NPK 5300?MASAKRA.lekarze powinni zrobic cesarke . Biedna...ja urodzilam 2950 g i nawet obylo sie bez nacinania.

Mrowka ja Tobie wyslalam tez na priv linka i cisza.

Juliette ja mam niedoczynnosc. 2,5 i biore eutyrox 25.

Ja biorę dawke 112 od ponad 2 miesięcy. Jak tylko dowiedziałam się o ciąży umówiłam się na wizytę u endokrynologa (ogólnie lecze się na niedoczynność od okolo 5 lat). Zrobiłam wtedy tsh i wyszlo tez cos ok 3 więc zwiększyła mi dawkę z 88 na 112. I okazuje się że nie spadło więc pewnie jeszcze zwiększy..oby tylko dzidzi nic się nie stało od tej niedoczynnosci

Marchew serdecznie dziękuje. Gdybyś miała ochote pogadać opowiedzieć co cie męczy pisz gabrysia20@amorki.pl

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Gabi811 trzymam kciuki, moja ciaza jest ksiazkowa ale doczekanie sie zajeło mi prawie 8 lat....więc wiem jak sie czujesz kiedy musisz czekac i kazdy lekarz mówi cos innego:0

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Paolkus89 wyslalam Ci zaproszenie ale widzę, ze mogę Cie znow zaprosić wiec musisz miec jakąś blokadę ze nie mogą Cie nieznajomi zapraszać. Nie wiem z czego to wynika.

Ewelina pisałam Ci jakiś czas temu ze wysłałaś mi ale nie linka do swojego profilu, wiec nie mam jak Cie dodac bo nie otwiera mi się Twoje konto.

Kurde laski 5300? To by mnie rozerwalo po samą szyje bez kitu

Ja wyslalam dzisiaj męża do Warszawy co by zaczął urządzać nowe mieszkanko. Kazalam mu kupic zmywarkę a on jeszcze z telewizorem wrócił ale juz nasz obecny sprzedałam bo po co nam dwa. Jeszcze sporo pracy przed nami ale na szczęście tata nam pomoże. Juz się nie mogę doczekać tych wszystkich zmian

Dziewczyny nie wiem o której Gabi piszecie ale nie widzę jej postu żadnego..

Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Dobra a czy ktos może oświecic mnie w kwesti jak dodac kalendarz aby był widoczny pasek na kazdym wpisie w ktorym tygodniu jestem???? albo nie ogarniam albo jestem za cienka do tego

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów