Strona 148 z 543
Pokaż wyniki od 1,471 do 1,480 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Mrówka ja też pisałam Ci priv z linkiem fb, doszło?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Kozaczek, ja uzylam w sumie tylko jedno opakowanie. Wogole tak zaprzeproszeniem duzo ze mnie nie lecialo...najgorzej na poczatku pozniej juz delikatnie. :-)

Moj pierwszy syn szalal w brzuchu i teraz ta dzidzia to samo ..cos czuje ze znowu lekarz powie ze wg usg to pozniejszy tydz.ciazy. Bo ruchy czuje juz dosyc wysoko

Member Awatar NPK
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.06.2017
    Co do ruchów, to mam wrażenie, że moja rodzicielka średnio mi wierzy. Tzn, nie tyle w to, że je czuję, ile w to, że to dopiero 16 tydzień kazała mi sobie zapamiętać dzień i porównać go z datą porodu, bo "to niemożliwe, żebyś w pierwszej ciąży czuła dziecko tak szybko, na pewno się pomyliłaś w liczeniu". Ale to ciut niemożliwe, bo 1) odstawiłam tabsy w połowie sierpnia, fakt, ale 2) do owu kochaliśmy się w prezerwatywie, bo się mąż naczytał, żeby tak od razu nie, bo dziecko będzie chore. Wiem dokładnie, kiedy zaszłam. A jeśli rzeczywiście się pomyliłam, no to proszę was, o miesiąc? Poza tym z USG wynika, że pomyłka to maks. 10 dni, choć i w to nie jestem skłonna wierzyć, pomimo że Julek jest na tyle duży, że to mógłby być 18 tc. Jak już chyba wcześniej pisałam, ja mam 180 cm, mój P prawie 200, więc dzieciak siłą rzeczy musi być duży. Mój mąż rodził się miesiąc przed terminem i miał już wtedy 56 cm i 3600 g. Boże, jak będę miała urodzić takiego potwora, to chyba umrę

Kozaczku, ja się co do geniuszu mojego brata nie wypowiadam. Już tyle razy mi udowodnił, że niemożliwe jednak istnieje, że zaczynam myśleć, że on ma jakieś nadprzyrodzone moce

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Tez mialam 56 cm i 3600g. Ale bylam trzecim dzieckiem no i w terminie :-)
    W pierwszej ciazy ruchy czulam w 16 tc wiec jest to mozliwe :-)

Member Awatar NPK
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Data
    13.06.2017
    Ja też miałam 56 cm, ale ważyłam całe 300 g mniej. Fakt, że męża teściowa rodziła przez cesarkę (mnie mama w sumie też i to z tego samego powodu - za bardzo nas pępowina interere ), ale jakby wszystko było w porządku i by go donosiła, to by musiała wypchnąć ponadczterokilogramowe dziecko mierzące w okolicach 60 cm. Ostatnio kuzynka rodziła Huberta. Miał 5300 bodajże. Do dzisiaj ciężko jej się chodzi, a minęły prawie trzy miesiące... Nacięli ją aż po odbyt...

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Dziewczyny co do fb to musicie mi podesłać ma priv link do swojego profilu. Potem musicie zaakceptować zaproszenie ode mnie bo inaczej nie mogę Was dodać, taki urok tajnej grupy.

Paolkus89 wyslalam Ci wlasnie zapro jakiś czas temu ale póki nie zaakceptujesz to nie ma opcji żebym Cie dodala właśnie przez zabezpieczenia w ustawieniach grupy.

Member Awatar NPK
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Data
    13.06.2017
    Gabi, wybacz, ale czytanie ciebie to jakaś masakra. Używaj, proszę znaków interpunkcyjnych.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Marchew

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Gabi nie wkurzaj się. Przeczytałam Twój post i mam nadzieję, że wszystko okaże się w porządku. Jestem też w tak trudnej sytuacji, że nic nie piszę na forum, tylko śledzę wpisy i kibicuję dziewczynom. U mnie też co lekarz to trochę inna opinia.. dam Ci tylko 1 radę, jaką wczoraj dostałam od lekarza: staraj się nie myśleć o swoim problemie na okrągło, znajdź metodę na reset. Na forum ciężko się uzewnętrzniać, bo póki ktoś nie ma zagrożonej ciąży, to nie umie się do końca wczuć w cudze uczucia. Życzę Tobie i maluszkowi powodzenia. Trzeba ufać, że wyniki jednak będą dla Was dobre.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Do jakiej Gabi piszecie? Bo ja nic nie widzę :/

NPK możliwe! Mój syn był wlasnie duży, 58cm 4150g, jak na pierwsze dziecko i dla mnie był o wiele za duży, bo poród szybko dosyć postępował, bo 3 h skurcze, a same parte 1,5h... Nirmalne czułam jak dziecko wychodzi i spowrotem się chowa, położna mi go wycisnęła, że tak powiem... A 2 lekarzy mówiło, ze nie urodzę naturalnie, bo od początku na usg płód wyglądał na starszy... i właśnie czułam baaaardzo szybko ruchy

Witam mamusie odebrałam dzisiaj wyniki krwi i moczu i oczywiście problem z interpretacją w morfologii leciutko podwyższone leukocyty i cos tam jeszcze ale większych odstępstw od normy na szczęście nie ma, mocz chyba też ok, najważniejsze że nie ma bialka cukru itp ale sa podwyższone erytrocyty...szczerze nie mogę nic sensownego znaleźć o tym w necie. No i tsh mam 3,37 powinno byc niższe bo mam zwiększoną dawkę euthyroxu z 88 do 112 a wynik się nie zmienił...5 stycznia wizyty u gina i endokrynologa, zobaczymy co powiedzą...czy któraś z was też leczy się na niedoczynność tarczycy? Jak u was z tym tsh?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów