Strona 147 z 543
Pokaż wyniki od 1,461 do 1,470 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Kozaczek, faktycznie dobrze ze mi przypomnialas o tej karcie....musze zmienic ze jestem w ciazy bo za 3 miechy bedzie juz za pozno bo akurat Filip 3 lata skonczy. A podklady z przeceny z kosza bo opakowanie lekko nadszarpniete :-) ale ceny na dowidzenia tez uwielbiam mozna cos fajnego zawsze upolowac. Zreszta pracowalam kiedys w rossmanie i te produkty nie raz nawet na polke nie trafialy tylko w nasze rece.

Co do laktatora mi byl wogole nie potrzebny mimo ze karmilam prawie rok. A czujnik oddechu mialam akurat po innym dziecku i tez uwazam ze jesli dziecko zdrowe to zbedny wydatek. Uzywalam moze miesiac moze dwa....nie raz wlaczal sie alarm a dzidzia spala jak susel normalnie tylko sie stresu najadlam przez to urzadzenie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Aniss co do niani elektronicznej. Ja miałam z Tomee Tipee. Meeega świetny wiec polecam ale nie kupuj z płytką do monitorowania oddechu. Ja kupiłam bo mój Kapi jest wcześniakiem. Co się z mężem strachu nie raz najedlismy to po prostu masakra. Darlo się to czasem co chwile a maly spal. A wiadomo ze takie maluchy maja jeszcze nieregularny oddech. Wiec ja za niania jestem na 100% na tak.

Laktator. Pierwszy jaki miałam to ręczny z apteki no name hehe. Cycki miałam jak z kamienia, bol niemiłosierny a nic a nic nie ciągnął. W końcu kupiłam tez z Tomee Tipee również ręczny i jak dla mnie rewelacja. Nie mam porównania z elektronicznym, ale ten jest spoko. Chyba lepszy jest jeszcze ręczny z Aventu, bo pamiętam ze wiele dziewczyn sobie go chwalilo. Na pewno ręczny jest tańszy niż elektroniczny ale tak jak mowie nie mam porównania.

Tak jak pisałam na fb i juz część dziewczyn wie, ja leze po wizycie u gina. Miałam skurcze i bole kręgosłupa ale z fasolką na szczęście wszystko dobrze.

NPK jak ty odróżniasz prace jelit itp od bulgotania dzidzi? za cholere nie mogę tego zrozumieć... może to bulgotanie moje to nie zawsze tylko praca układu pokarmowego? Hmm, podajcie różnice jesli są bo sluchamy z mężem i on tez twierdzi że to chyba kiwi goni mandarynke która niedawno jadłam ja juz nie wiem ps. Upuszczono mi dzisiaj chyba z dwa litry krwi morfologia tsh przeciwciała i jeszcze jakieś inne...jutro wyniki, boję się że coś z tym moczem mam nie tak...mamcia oczywiście swoje przerażenie wyraziła że nerki nie pracują itp.. a ja mam nadzieję że to tylko ucisk nocny dzidzi...

Member Awatar NPK
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.06.2017
    Też pytałam o to położnej i powiedziała, że "jelita zawsze czułaś, nie? Wiesz mniej więcej jak one pracują. Wszystko, co teraz jest inne niż to, co czułaś wcześniej, to dziecko". Tylko że ja nie słucham, a czuję nie mam stetoskopu... Moja babcia miała gdzieś taki do starego ciśnieniomierza. Muszę z nią pogadać

Mrowka, mamy jakąś grupę na fb? Też chcę!

Czyli u mnie pewnie to jelita Bobo jeszcze się nie odzywa..czekam z utęsknieniem właśnie mamy grupę na fb?

Mamy fb? Tez chce

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Mamy tajną grupę uśmiechniecie się do Mroweczki ładnie i wyślijcie jej priv z linkiem do Waszego profilu
    Nikt Nas tam nie widzi, nie widać nawet tej grupy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Już wysłałam czekam na dołączenie ale to jak teraz będzie? Przenosimy się tam całkowicie czy działamy na dwa fronty?

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Juliette29 Zobacz posta
    Już wysłałam czekam na dołączenie ale to jak teraz będzie? Przenosimy się tam całkowicie czy działamy na dwa fronty?
    Na grupie na fb głownie wrzucamy zdjęcia, jeśli któraś z nas ma ochotę. Ale zostajemy tu na forum

Ja jeszcze uciekam bo mi główka pęka ale odezwe sie do Was jutro
    Dobrej nocy Mamuśki

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ewelina No ja w Rossmannie pracuje dlatego pytam, bo juz miałam dzwonić zeby mi odłożyły kilka opakowań bo ja ich zuzylam chyba 4 paczki? Ciagle zmieniałam hehe

NPK hahaha brat widzę tak inteligentny jak moj, widzę wszyscy bracia maja to do siebie

Laski ja ciagle mowie z synem juz mega wyraźnie czułam na tym etapie ruchy ewidentne ruchy, wręcz czasem brzuch mi podskoczył, miałam nawet filmik jakby mała glizda w brzuchu pod skóra jeździła koło 18-19 tyg, na pierwsza ciąże to bardzo szybko... Teraz mam termin na 3.06- 18 tydzien i czułam maluszka, ale są to subtelne ruchy i muszę wsłuchać sie w siebie Zależy chyba od dzieciaczka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów