Strona 146 z 543
Pokaż wyniki od 1,451 do 1,460 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Kozaczek nawet nie wiedziałam że coś takiego można założyć w Rossmann ie, dzięki jutro pobranie krwi a w piątek wyniki trzymajcie kciuki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ja mam ta karte juz od trzech lat. Na Filipa juz w zasadzie nic nie biore w rossmanie bo on stamtad juz nic nie potrzebuje ale dalej 9% znizki mam i cobym nie brala zwiazanego z macierzynstwem i dziecmi to mi obnizaja ceny nawet jak to jest w promocji. Chociazby taki olejek. Wczoraj zgarnelam wklady poporodowe z belli z przeceny po 1,8 zl z 5 zl az grzech nie wziac :-D

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Hej laski poświątecznie

Co do balsamu to ja w pierwszej ciąży stosowalam czysty olejek arganowy. Jak dla mnie rewelacja. Zero rozstępów, wszystko ok. Ale nie chce Was martwic, jesli macie skłonności do rozstępów to niestety mogą się pojawić. Wiele dziewczyn z poprzedniej ciąży też sie smarowalo na potęgę a potem w ostatnich dniach albo zaraz po porodzie pojawiły się rozstępy. Ale liczmy ze my nie będziemy ich miec

Ja się rozłożyłam. Od wczoraj leze z temperaturą 38-39.5 boje się czy to nie zaszkodzi maluszkowi. Wizytę mam dopiero 13.01 wiec chyba pojde jeszcze wcześnie żeby się upewnić czy jest ok bo nie wytrzymam takiej niewiedzy. A dodatkowo moja mama i Kacper są chorzy wiec totalny szpital w domu. Juz bym chciała wrócić do siebie ale w tym stanie to nie dam rady..

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ewelina ale karta jest do 3 roku zeby Ci nie przepadły punkty aktualizuj sobie, ze jesteś w ciąży.
    Mi tak moje 10% przepadło.
    Podkłady w cenie na do widzenia?

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Mrówka zatem zdrówka :* bierz paracetamol i odpoczywaj
    Mnie nadal głowa dokucza, juz troche przeszło od soli grzanej, wiec dałam sobie spokoj, wiec sie odzywa znowu :/
    Ja wlasnie miałam koleżankę w gościach, takie prezenty dostałam fajne dla siebie i zabieram sie za obiad

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Witajcie, mamusie
    Na skórę trzeba bardzo uważać! Widziałam brzuch mojej siostry, która zaczęła smarować się dopiero w 6 miesiącu ciąży. Niestety, było już za późno i rozstępy ma straszne. Ciągle chodzi do kosmetyczki, by to zniwelować (zabiegi typu rozmasowywanie blizn, ampułki, żelazko itp), ale wiele to nie zmienia. Ciągle jak były, tak są. Dbajcie o siebie najlepiej jak potraficie, a będzie dobrze

Zastanawiam się nad kupnem elektronicznej niani i laktatora. Czy któraś z Was ma sprawdzone modele? Oglądałam różne towary z różnych firm i tego jest tak dużo, że sama zgłupiałam. Elektroniczna niania z kontrolowaniem oddechu dziecka, czy normalna w świecie - klasyczna wystarczy? Laktator ręczny, czy elektryczny?
    Chciałabym rozłożyć wydatki, by nie kupować wszystkiego na jeden raz, ale z drugiej strony nie wiem, czy mi się to przyda? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Jeżeli kupować laktator to elektryczny szczerze przy dwójce dzieci ani razu nie potrzebowałam ale znam osoby co sobie chwalily taki zakup. Co do niani nie interesowałam się takim gadżetem może któraś ci podpowie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Aniss ja nie używałam elektronicznej niani więc ciężko mi się wypowiedzieć ale mam laktator elektryczny z medeli i chwale sobie. Syn jadł regularnie co dwie godz a raz dziennie robił sobie drzemkę 4 godzinna i wtedy piersi mocno mi się wypełniały więc standardowo po 2 godz odciagalam sobie pokarm i tym samym miałam zawsze zapas na czarną godzine albo jeśli chciałabym gdzieś wyjść.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Ja mam nianie elektroniczna Tomy i bardzo sobie chwale mieskajajc w domu ponad 200 metrów. Jak nie było męża kapałam sie i nianie stawiałam sobie na widoku. Oprócz walorów dźwiękowych, jeśli dzidcko sie rusza skacze światełko do czerwonego. Te nianie są bardzo dobre maja dobra częstotliwość- na to zwróć uwagę- ja sobie bez w domu nie wyobrażam życia juz z maluchem
    Jedyny minus szybko po około pół roku bateria szybko padała i zeby było bezprzewodowo maz zmienił na baterie do ładowania na akumulatorki ale daliśmy około 200zl także spoko, monitor oddechu jeśli to nie jest wcześniak itd uważam za zbędne Ale co osoba to opinia...

Laktator wlasnie mysle czy kupiwac, miałam ręczny taki prosty z apteki i nie umiałam udoić ;D za nic w świecie i płakałam, ze nie mam pokarmu hehe
    Natomiast jak odstawiałam i guzowalo mi piersi tym samym z jednej piersi w pare min pełna butelka... wiec nie rozumiem
    Ja bym chciała Madele, ale zobaczę czy uda mi sie okazyjnie kupic

Member Awatar NPK
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.06.2017
    Ja dostałam od mamy laktator. Sprzed dosłownie ćwierćwiecza, bo używała go, jak mnie urodziła najzwyklejszy ręczny. Zobaczymy, czy będę umiała się z nim obchodzić i czy w ogóle będzie mi potrzebny. Chociaż jak mój brat go sobie do cycka przyłożył i zaczął pompować, to se wciągnął kawałek i nie mógł, idiota, oderwać. Potem tydzień chodził z malinką na sutku

A, zapomniałam dodać! Dzisiaj przed obiadem Julian chyba domagał się już jedzonka, bo mi bulgotał w brzuchu czułam takie dosłownie "bulgotki"

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów