Strona 145 z 543
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,450 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Member Awatar NPK
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.06.2017
    Mnie wczoraj strasznie swędziały piersi i odbębniliśmy z mężem cowieczorny rytuał smarowania ich Palmersem. Ale jednak tylko wieczorem nie wystarczy, no teraz też mnie swędzą... I co do piersi, to są strasznie podatne na bodźce i jednocześnie bolesne, co jest straszne...

Co do moich skurczów, to nospy nie wzięłam, bo nie miałam. Kupiłam wczoraj, ae mam nadzieję, że jednak nie będzie potrzeby jej używać

A jeśli chodzi o ruchy, to wczoraj z prawej strony poczułam takiego pękającego bąbelka jechaliśmy samochodem i zrobiłam takie "hyyyy!", mąż się wystraszył, a ja się jak głupia cieszę jak mu powiedziałam, to zrobił taką smutno-zazdrosną minę.

I jeszcze jedno-siedzę właśnie i uciskam rankę po pobraniu krwi i wyobraźcie sobie, że lekarz zamiast glukozy, wpisał mi cholesterol i bez sensu mi go pobrali... Wizyta 05.01, zobaczymy, co z tego wyjdzie. Jadę do piekarni po bułki, bo Julek głodny jest jak nie wiem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Co do brzucha to mam duzyyyy jak w pierwszej w 6 mc.a dzis zaczyna sie 18tc:-) ponad 2 kg na plusie i jestem tym wkurzona mialam nadzieje do konca roku nic nie przybrac. Wszystko idzie w biust brzuch no i te nieszczesne boczki....

Co do ruchow dziewczyny nie martwcie sie.ja czuje ale to moja druga ciaza. W pierwszej mozna poczuc od ok 20tc. Tak to jest w drugiej ciazy wszystko szybciej . Szybciej czuje sie ruchy szybciej brzuch wywala itp.

Ja uzywam olejek babydream i jestemmega zadowolona. Ale ogolnie chodzi o to zeby nawilzac skore od wewnatrz i od zewnatrz bo jak jest sucha to peka i sie rozstepy robia. W pierwszej ciazy byle czym smarowalam ale dzien w dzien i nie mialam rozstepow.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ewelina czemu miałaś nadzieje nic nie przytyć? Jeśli mogę wiedzieć
    Ja tez juz 2kg, ale z synem w idenatycznym czasie zaczęłam tyć

Z tymi rozstępami racja, ja jakos mało wody pije, noworoczne postanowienie zacząć sie mocniej nawadniać Haha
    Ja wlasnie po zakupach, ej ludzi jak mrówek. Po co az taki ruch?
    Ja podjechałam tylko po jakies cos co brakło i chciałam mężowi chociaż płytę kupic, bo dzisiaj ma 31 urodziny
    On za to kupił zaległy prezent świąteczny. Odwiedziliśmy douglasa kupił mi piękna paletkę do makijażu oczu, sama troche straciłam w inglocie i zapasy mam na Sylwestra mogę malować
    Ostatnio edytowane przez Kozaczek ; 28-12-16 o 12:21

Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Ja mam tez jakieś dziwne obawy.. zaczal mi sie 16 tydzień, ruchow nie czuje.. dodatkowo wydaje mi sie ze brzuch tez jakis "mniejszy" mi sie zrobil w stosunku do ostatniego czasu... niby przebylo mi z 2 kg .. ale mam wrażenie ze wszystko poszlo mi w boczki i w piersi... :/ wizyte mam dopiero 3 stycznia..
    A powiedzcie przyjmujecie jakis ampułki z kwasem mlekowym do pochwowo? Mi lekarz zapisal, aby tak srednio dwa razy na tydzień przyjmowac taka apmulke, zapobiegawczo przed jakas infekcja bakteryjna..

Co do zakupów to tez musze sie wybrac.. chyba jutro, dostalam na urodziny pare kart podarunkowych.. ktore czas wykorzystać no i koniecznie uzupełnić zapasy koszul meza mego w carry, slyszalam ze sa fajne promocje :3

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Kozaczek tak po prostu sobie zalozylam zeby nic nie przytyc do konca roku bo wiem ze od 6miesiaca juz waga leciii w gore jak szalona przynajmniej u mnie...:-D ale niestety nic z tych zalozen nie wyszlo bo mimo ze ruch byl i nie obzeralam sie to jednak mialam niedowage to moze dlatego cos mi sie musialo zaokraglic w koncu to ciaza :-)

A propo zalozen to tak samo obiecalam sobie nie poznac plci do porodu ale juz wymiekam powoli.2 stycznia wizyta to mam czas na przemyslenia czy chce wiedziec :-D

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny
    Zrobiłam sobie świąteczną przerwę od komputera, a teraz pora wracać
    Jeśli swędzi Was skóra, to znak, że się rozciąga (uwaga na rozstępy!) lub zachodzi reakcja alergiczna na jakiś składnik kosmetyków, których używacie. Jeśli świąd pojawił się niedawno przy dłuższym stosowaniu preparatów, to znak, że może nie być wystarczającą ochroną dla rozciągającej się skóry. Też tak ostatnio miałam. Ciągle smarowałam piersi, brzuch, pośladki i uda, aż tu nagle poczułam straszne swędzenie na plecach! Trwało kilka dni. Byłam w szoku, ale zaczęłam smarować dodatkowo dolną część pleców i świąd zniknął. Może macie ten sam problem? Jeśli to nie pomaga, to może to być reakcja skóry na dany kosmetyk (np. nowy żel pod prysznic lub mydełko).
    Przynajmniej tak nas uczono na kosmetologii Mogę się mylić

Kozaczek Babydream dostępny jest w rosmanie czy trzeba szukać w aptekach? A balsam jaki polecacie? Też gdzieś czytałam że jeśli skóra swędzi to oznacza że się rozciąga...do tej pory smarowanie traktowalam z przymrużeniem oka ale chyba trzeba się za to porządnie zabrać Ewak mam identycznie jak ty...brzuch jakby mniejszy, ruchów brak...muszę wytrzymać do 5 stycznia wtedy o wszystko dopytam lekarza...no i nie tyje nic jak na razie, no może jakiś kg ale wcale go nie czuję bo waga u mnie zawsze różnie wyglądała...najgorsze jest to że u lekarza na wizycie zawsze mam podwyzszone ciśnienie...w domu mierze i jest książkowo a tam cholera ze stresu chyba skacze...mówiłam o tym lekarzowi ale on twierdzi że musi wierzyć temu co widzi...mam nadzieję że mnie nie weźmie do szpitala bo oszaleje...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Agnieszkapro

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-23 zobacz kalendarz
    Witam po swietach ;-)
    To chyba najlepszy czas, bo moglismy z maluszkiem wcinac sledzie i bigos do woli ;-)
    Strasznie rozciaga mi sie skora na brzuchu, ktory robi sie coraz to wiekszy ;-)
    Maz co wieczor urzadza sobie pogaduchy z Dzidzia i zaczyna slyszec jej delikatne ruchy ;-)
    Teraz mam kontrolna wizyte 11.01, wiec zobaczymy.
    Pozdrawiam :-D :-*

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Aniss dobrze prawi, w ciąży z reguły ja używam bardzo naturalnych rzeczy i inwestuje ze względu na wrażliwość i zapachy w olejki i jak najdelikatniejsze preparaty dlatego tez ten Hipp balsam, wlasnie często kobiety smarują brzuch... ważne zeby smarować taki pierścień... brzuch i plecy z tylu, bo skóra się naciąga jednak...
    Ja dlatego starałam sie z synem 2 razy dziennie, nawet pózniej jeszcze w ciagu dnia. Zeby nawilżać.
    Ja brzuch mam ładna skore mino rozciągnięcia Max w obwodzie miałam 112 cm najwiecej Haha, ale biust i tyłek rzadziej smarowałam i tam juz mam rozstępy :/ wiec mysle, ze brzuch byłby tez pasiasty gdyby nie moje nadmierne dbanie o skore

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Juliette w Rossmannaxh na dziale dla kobiet w ciąży, z karta rossne warto założyć w ciazy taniej jeszcze a i tak 13 zł chyba

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów