Strona 138 z 543
Pokaż wyniki od 1,371 do 1,380 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Ja mam taki bałagan w domu że szok, nie wiem jak się za to zabrać hehe. Chęci brak
    Zazdroszczę niektórym tego powera. Czujecie święta? Bo ja nie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Uspokoiłyście mnie trochę, dziewczyny!

Ja też nie czuję Świąt, bo i nie gotuję na wigilię. Pamiętam, jak mieszkałam u mamy to gotowałam z Nią bigos, rybę po grecku, krokiety i inne świąteczne przysmaki. Czuło się wtedy zbliżające się Święta, a teraz to jakaś lipka jest

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Aniss macica pewnie powoli ćwiczy skurcze nospe doraźnie mozesz brać jak boli, ja w 1 ciąży miałam gigantyczne dawki magnezu (SlowMag) i nospe wlasnie i luteinę. Aczkolwiek, nie ma co pchać na sile- tak na przyszłość, u mnie ciagle mial być przedwczesny poród, od 35 tyg miałam rozwarcie na 2cm, przez leki urodziłam dzien po terminie porodu, ale syn miał jak smok skore! Schodziła mu z raczek i z nóżek! Był po prostu przenoszony
    Na szczescie masz lekarza 22 i cos racjonalnie na pewno Ci podpowie, ale jeszcze jak skurcze Cie budzą to na bank niedobór magnezu.
    Ja tez o tych papierkach zasialam panikę. Kasiuszka napisała dobrze, na wkładkę przykladasz, majtki, czy jak wolisz papierek i nie doszukuj się pod światło (ja tak robiłam ;p) koloru zielonego, jak zmienia się diametralnie PH jak w przypadku wód, w 3 sekundy ciemny jest papierek jak cholera!

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Mnie bolą zatoki i jeszcze Młody chory, więc nie czuje wcale świat. Zbliża się 11 a ja dopiero kawę kończę i ide na śniadanie...
    Zaraz spisze listę zakupów i moze po południu się wybierzemy, ale nawet nie chce myślec o zakupach ! ;(

Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Ja od soboty jestem nie do zycia.. ciagle chce mi sie plakac, w sobote caly wieczor plakalam bo mojego meza Babcia zostaje sama na wigilie, w niedziele wkrecilo mi sie ze uwaga.. jestesmy biedni haha czasem sadze ze jeden samochód to juz za duzo a u nas dwa.. w dodatku wlasnie skonczylo sie autocasco, cos wysiadlo w toyota w ktorej nigdy cholera sir nic nie psulo.. a teraz .. boje sir jak mechanik dzis zadzwoni zeby wycenic naprawe, a na styczen musimy sie szykowac na oc i przeglad 2 samochodu jak ja to kocham.. no i w efekcie wczoraj plakalam ze nie zostalo nam kasy na prezenty, i w tym roku prezent bedzie tylko dla rodzicow i córki brata.. :/ sorry ze tak pieprze, ale wkurza mnie wszystko ostatnio.. a szczególnie maz ktory chodzi i niczym sie nie przejmuje, bo twierdzi ze z "wszystkim" damy sobie jakoś rade :/ jak nienawidzę takiego gadania wrrrrr, ja oczekuje konkretow!! A dzis juz mnie placz ogarnia bo jest rocznica smierci meza dziadka.. o 18 jedziemy na mszę.. masakra. Do tego tesciowa ktora przy kazdym spotkaniu podnieca sie co ona nie kupi wnuczkowi... wiem ze sie ciesza, ale ja dziwnie sie czuje wiedzac ze moi rodzice nie sa w stanie tyle nam zaoferować, co oni. Juz mi jakies mebelki do pokoju pokazywala, a szczerze mowiac nie mieliśmy z mezem planow zeby robic malemu na razie pokoju, bo w sumie po co ? Komode na rzeczy mamy w sypialni, planowaliśmy dostawic tam jeszcze łóżeczko, i na poczatek to tyle, a oni z urzadzaniem calego pokoju wyskakuja..
    Chciałbym sie cieszyc swietami.. ale mam taki humor ze jedyne o czym mysle to obudzic sie w lutym.. '

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    ewak rozumiem Cię z tym nastrojem. Tez ciągle albo płacze albo jestem totalnie wkurzona i najczesciej obrywa sie mezowi (jego mam pod ręką). Z samochodami mam podobnie, jak się u mnie nic nie psuło to teraz w 1 tygodniu wyskoczyło mi ze mam musze zrobić serwis za 800km - u mnie to jakieś 2 tygodnie jazdy (w moim aucie jest tak ze jak nie zrobie i nie wbiją mi tego do komputera to mi sie wszystko zablokuje) i zatarło mi się łożysko (tak twierdzi moj maz bo buczy jak cholera). Łożysko to 800zł, serwis drugie tyle...a w drugim aucie 16.12 skonczyło się OC to kolejne 800zł Masakra z tym, żeby to inne miesiące, ale tutaj swieta, prezenty i te samochody cholerne.

Kozaczku ja też dopiero wstałam i zbieram siły na zrobienie herbaty i śniadania jakkolwiek by to dziwnie nie zabrzmiało. Za to obudziłam się dziś o 2.30 i do 5 nie spałam...

Aniss nie martw się, z pewnością jest wszystko ok, ale rozumiem to, że się tak przejmujesz. Ja miałam wizyte 8.12 a juz od paru dni swiruje czy na pewno wszystko ok, chociaż nic się nie dzieje, a kolejna wizyta dopiero 5.01. Nie mogę Ci doradzić tak jak poprzednie Mamusie, ale na pewno mają rację. Daj znać jak wrócisz od lekarza. Mocno trzymam kciuki.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Hejka dziewczyny. Witam nowe mamusie

Agnieszkapro - wreszcie ktoś z łódzkiego. A z jakiego miasta jesteś? Możesz napisać mi na priv, bo ja też z łódzkiego.

A ja dziś ugotowałam rosół. Ale pachnie. w piątek robię sernik i wieczorkiem sałatkę. Zawozimy do rodziców te pyszności. No i jeszcze w czwartek zrobię ciasteczka cynamonowe albo zwykłe kruche. Bo trzeba coś pochrupać przed
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Agnieszkapro

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-23 zobacz kalendarz
    Dziękuje za miłe powitanie

Famirabelka - ja jestem z Kutna, ale zastanawiam się czy nie rodzić w Łodzi.
    A Ty z jakiego miasta jesteś?

Aniss - ja też mam twardy brzuch, co zauważyła moja lekarka, to moja pierwsza ciąza i myslałam ze to normalne.
    Moja ginekolog wypisała mi luteinę pod język i kazała doraźnie w przypadku bólu stosować no-spę, bo mogą ją stosować kobiety w ciąży. Lekarz może Ci zalecić dodatkowe badania, uważaj na siebie i wytrwale czekaj na wizytę.

ewak - taki urok każdego męża niczym się nigdy nie martwią. A wydatkami się nie martw, każde małżeństwo łapie się za portfel gdy nadchodzi grudzień i trzeba wydać znacznie więcej niż w poprzednich miesiącach, bo a to zakupy święteczne, prezenty, wymiana opon już nie mówiąc o rachunkach itd

Pozdrawiam

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Dziewczyny ale mam dzis wene!! 3 prania, prasowanie, upieczenie pierniczków....posprzatanie biura i zapakowanie chyba miliarda prezentow...medal mi sie należy

Member
    mabr

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-02 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny
    a u mnie spokój, leniuchuję sobie choinka już ubrana, dom ogarnęliśmy z mężem w sobotę w piątek zabiorę się za sałatkę i ciasto. do nas na święta przyjeżdża teściowa i jak zwykle zwiezie sporo prowiantu

a w święta planujecie pozwolić sobie na wszystko czy będziecie trzymać się jakiś ograniczeń spożywczych? trochę poszperałam w necie na ten temat, co można dla kobiet w ciąży a czego nie i w sumie nic nie wiem, na różnych stronach sprzeczne informacje..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów