Strona 135 z 543
Pokaż wyniki od 1,341 do 1,350 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Haha moj mnie wnerwia tak, ze naprawdę cos mi zrobię dzisiaj... Moj miał kolacje rocznicowa robic i mieliśmy jechac po prezent dla mnie. Tak mnie wkurzył, ze siedzę w domu, a on z młodym na zakupach był, zrobili sobie kolacje ze stekami jakimiś w ziołach i cos tam . Głodna jestem, ale nie tknę n złość. Tak mnie wkurzył
    Ja w ciąży jak sie kłócę to na smierć i zycie. Prawie go juz pakowałam hahaha
    Pojechalabym do restauracji, ale ne pogodzę sie. Nie ma tak łatwo...

Ja na tej reklamie Allegro tez płakałam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Ładne reklamy ostatnio ma allegro. Kozaczek no nieźle musiał cie wnerwic. Oj jak chciałabym po lumpie pochodzić u nas w sobotę jest po 5 zeta ale obiecałam niekupowac nic aż malutka będzie mieć 4-6 miesięcy bo mam ciuszki a dwa wolę dostosować je do pogody jaka będzie.

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Laski jak Wy to robicie ze cos w lumpeksach znajdujecie? Ja ni chu chu nie potrafię kurka a chciałabym umieć cos upolować bo czasem mega perelki można znaleźć . Raz mi się tylko udalo znalezc świetne spodnie dla Kacpra a poza tym kiszka.

Kozaczek ja takie nerwy wylądowuję na przyjaciółce swinia jestem straszna ale w ciąży i z Kacprem i teraz jestem bardzo zadziorna i to jej się tak biednej dostaje. Ale za to mąż ma spokój hahaha

Jutro ogarne tabelkę dziewczyny. Dzieki za dane do niej.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Jakbym wiedziala ze to dziewczynka to bym ja latala juz za sukieneczkami rozowymi rzeczami itp...zreszta cala rodzina :-Du nas same chlopaki i kazdy ms ochote w koncu cos kupic dla dziewczynki.

Ja sie zastanawiam jak dwojke dzieci ogarne np.kapiel...bo ja wieczorami jestem sama zazwyczaj....wiem ze ludzie maja wiecej dzieci i daja rade ale mimo to mam lekkiego stresa. Chociaz 3 lata roznicy to nie powinno byc tak zle :-)

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Ja sama miałam kiedyś szmateks mimo, ze nabawiłam sie egzemy aż właściwie alergii przez to, czasami odwiedzam. Ostatnio byłam ba dwóch! Kupiłam 2 reklamówki ciuchów w tym świąteczny sweterek z reniferem synowi, chociaż chłopcom ciezko z wiekiem cos kupic, bo bardziej niszczą i mniejszy ogolnie asortyment, a i 2 bluzy szare jak nowe tez synek dostał, sobie 2 swetry i koszule taka ładną bym rzekła, nie wiem czy na święta jej nie założę
    Uwielbiam szmateksy. Z Synem w ciąży mieszkałam tak w centrum, ze 2 razy w tydzien biegałam na szmateksy. Do roku czasu miał nakupione ciuszki. Teraz tez będę robic zapasy jak dowiem się jaka płeć. Gdyby to była dzieeczynka- u mnie obie siostry maja synów, brat jedynie córki, byłoby szaleństwo

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Mrówka dobra koleżanka. Moj mnie sprowokował, palcem w bucie dzisiaj nie ruszyłam, kazdy posiłek on przygotował i dał dziecku, wykąpał, uśpił, czytał bajkę. Taka proza życia jaką ja mam codzień, ale raz wyłączyłam się wściekła kompletnie. Moj maz to wredny typ. Pokłóci się, nie przeprosi, a przyjdzie i udaje jakby nic się nie stało. A mi zawsze za szybko przechodzi. Nie tym razem

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    U mnie starszy syn się angażował w pielęgnację młodszego przynosił pieluszki towarzyszył w kąpieli glaskal i całował - różnica wieku między nimi 2 lata 3 miesiące. Długo się śmiałam że temu tak się dogaduja bo jednym językiem gadają. Starszy zatrzol mówić jak miał 3,5

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Ale popisałyście

Dane do tabelki:
    termin porodu- 16.06
    płeć i imię jeszcze nie znane - choć myślę chłopiec Daniel dziewczynka Edyta

Co do karmienia chce napisać jako mama 15 miesięcznego Bartka które popija nadal
    Ja nie zakładałam do kiedy chce karmić choć chciałabym żeby Bartek sam się odstawił...żeby było naturalnie. Nadal licze że to stanie się w czasie ciąży. Zobaczymy.
    Ja Bartka już nie karmie jako posiłki. On naprawde dużo potrafi zjeść ale jakoś czuje że nadal tego mleka potrzebuje. Dużo myśle w tym emocjonalnych potrzeb jest. W nocy szczególnie. Więc traktowanie karmienia jako posiłku u starszego dziecka myślę że już jest nie na miejscu. Dziecko "powinno" jeść pokarmy stałe. Ale jak wiadomo już mleko mamy nadal po roku jest wartościowe więc warto karmić. Więc mnie to jakoś też trzyma Choć nie chciałabym karmić 2 latka. Ale faktycznie jak już kilka mam napisało życie wiele weryfikuje i staram się nie oceniać innych mam. Podobnie jak te które przestają szybko karmić bo to w dwie strony ciała. Najpierw krytyka że czemu nie karmisz tak krótko, a potem krytyka mam które karmią po pierwszym roku życia...

U mnie też już tak wielki brzuch masakra....nie chce być znowu taka gruba

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Czesc Mamuśki, ja trochę Was poczytuję, ale też robiłam z Mężem zakupy, żeby potem w tygodniu sama nie biegać. Wczoraj też ubraliśmy choinkę i padliśmy. Obijamy się troszkę. Ciągle chcę mi się spać. W nocy wykańczam się wciąż bieganiem siusiu a potem głowa boli (chyba z niewyspania). Dziś byliśmy tylko w kościele i resztę dnia spędzamy na kanapie na przytulankach przed tv no i dogadzamy mojemu żołądkowi. Jakoś niby na nic nie mam ochoty a potem nagle omlet z powidłami czy parówki z grzankami mnie cieszą Przed chwilą zrobiliśmy soczek owocowo warzywny. Coś mi się trochę kicha. Mam nadzieję, że nic się z tego nie rozwinie bo byłaby lipa.
    Jutro będę piekła pierniczki, pojutrze robię bigos i na święto to tyle. Teściowa i tak się ucieszy.
    Dane do kalendarza:
    termin mam z ostatniego USG na 27go czerwca. Z OM na 22go.
    Płci nie znamy jeszcze.
    Imiona to na chwilę obecną Zosia lub Maciuś, choć dziś Mężowi bardzo tez spodobała się Kaja. Mi w sumie też. Jeszcze wiele może się zmienić.
    A Wy jak się czujecie Mamuśki?

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ja tez jak troche polatam po sklepach czy porobie cosw domu to pozniej leze pol dnia i nie mam sily ruszyc noga ani reka....i moje biedne dziecko musi sobie szukac zajecia.
    Jesli chodzi o apetyt to masakra....w szczegolnosci wieczorami. Wciaz miele buzia :-D ale staram sie owoce zeby bardzo nie przytyc.no i oczywiscie wieczorami brzuch najwiekszy.

Dostalam skierowanie od gina na krzywa cukrowa myslalam ze sie obejdzie bez tego bo to dwie godziny siedzenia w przychodni a ja swoje dziecko targam ze soba (bo nie mam co z nim zrobic) wiec nie wiem jak on dwie godziny wytrzyma :-/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów